کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 25 مهر 1400   Sunday 17 October 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 مرداد 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

2114- هر روز نویسندگان و خبرنگاران می‌نویسند و مخاطبان می‌خوانند. (امروز ما وظیفه داریم بنویسیم آنان بخوانند)، خبرنگاران و نویسندگان گرامی! روزتان مبارک. (15/5)
1728- درمانگاه فرهنگیان مرکزی واقع در خیابان امام خمینی(ره)، مقابل خیابان 30 تیر، به دلیل اینکه ورود برای عموم بیماران آزاد است، با ازدحام مواجه است. با این حال خانم مرزوقی، منشی درمانگاه گوش، حلق و بینی، با خوشرویی و متانت با بیماران رفتار می‌کند. جا دارد از ایشان تشکر کنیم و از ریاست و مدیریت محترم این مرکز تقاضای تشویق نامبرده را داریم. (15/5)
0918- 17 مرداد هر سال، یادآور تلاش مضاعف خبرنگاران و روزنامه‌نگاران است. به عنوان مخاطبان قدیمی روزنامه آفتاب یزد، این روز را به دست اندرکاران روزنامه تبریک می‌گویم و برای تمامی پرسنل زحمتکش آن روزنامه آرزوی سلامتی و موفقیت می‌کنم. (10/5)
0715- سرنوشت کودکان مظلوم؛ مرداد ماه، خبر ناگوار درباره کودکان مظلوم در مطبوعات چاپ شد. برای پیشگیری از حوادث ناگوار برای کودکان و سرنوشت آنان، باید مطبوعات و صدا و سیما، اطلاع رسانی کنند و به خانواده‌ها‌ هشدار دهند بیشتر از فرزندانشان مراقبت
کنند. (10/5)
2248- چرا شهردار گرگان از ساخت جوی آب و آسفالت کوچه ما واقع در شهر گرگان، خیابان شهدا، لاله ششم، کوچه بن بست یکم میخچه گران این شهر خودداری می‌کند؟ (10/5)
2119- بیداری، هوشیاری و هوشیار‌سازی مردم، یکی از کارهای مهم خبرنگاران است. امیدوارم افرادی که این حرفه را به عنوان شغل انتخاب کرده‌اند، موفق باشند. 17مرداد، روز خبرنگار مبارک. (10/5)
2015- خبرنگارانی که بدون هیچ توقع و چشمداشتی به مادیات، تلاش می‌کنند تا مردم را آگاه کنند افرادی از جنس مردم و با مردم هستند. خدا به آنان سلامتی دهد تا بتوانند خبرها و گزارش‌ها‌ی روز و به قول معروف دست اول به مخاطبان ارائه دهند. (10/5)
1954- جناب آقای مظفری مدیرمسئول و جناب آقای کریمی سردبیر محترم روزنامه وزین آفتاب یزد، 17 مرداد را به شما که با جان و دل برای مردم مایه می‌گذارید، تبریک می‌گویم و برایتان آرزوی سلامتی و توفیق خدمت به هموطنان گرامی را دارم. لازم است از آقای احمد فتوحی که همواره تلفنی پاسخگوی مخاطبان و همراهان روزنامه است، قدردانی کنم. (10/5)
1919- ریاست محترم صدا و سیما نبرد فرهنگی را یکی از پیشبردهای رسانه ملی تلقی کرد. امیدواریم در گام اول در این رسانه حتی ذره‌ای موضوع ضدارزشی انعکاس داده نشود و تمام گزارشات، فیلم‌ها و برنامه‌های رسانه ملی بو و رنگ خدایی داشته باشد سپس با ساخت برنامه‌هایی به تهاجم دشمنان با فرهنگ اسلامی خود پاسخ کوبنده داده شود. (7/5)
1014- این راهکارهایی که آقای عباسعلی اختری عضو شورای سیاستگذاری ائمه جماعات تهران برای مردم بیان کردند باید کلیه مردم را تحت تاثیر قرار دهد. (8/5)
1039- جناب آقای فلاحت پیشه نماینده محترم مجلس فرموده بودند اصولگرایان زبان مردم را بلد نیستند باید یاد بگیرند. جناب نماینده! اصولگرایان زبان مردم را خوب بلدند می‌توانند هم بگریانند هم بخندانند! اما آنچه مهم است این است که بسیاری از مردم اعتماد به اصولگرایان را از دست داده‌اند. چون گاهی مردم منتظر می‌شوند تا اصولگرایان موضعی بگیرند سپس برخلاف آن موضع عمل می‌کنند! مثلا اگر آنها آقای روحانی را انتخاب می‌کردند آقای روحانی رای نمی‌آورد. (8/5)
1041- جناب جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور فرمودند امیدوارم روحانی طبق رای مردم تصمیم‌گیری کند. آقای جهانگیری! اکثریت مردم اعتماد خود را به اصولگرایان از دست داده‌اند و به آقای روحانی اعتماد کردند. آقای روحانی باید مراقب باشد اگر اعتماد مردم را از دست بدهد مردم دیگر به هیچ‌کسی اعتماد نخواهند کرد. (8/5)
1045- در روابط اجتماعی بین مردم مشخص است که مردم نسبت به یکدیگر خیلی سختگیر شده‌ و با کوچکترین مسئله‌ای به یکدیگر تاخت می‌کنند. گذشت نمی‌کنند به طور کلی مسئله گذشت خیلی کم شده است. یکی از علت‌های آن، مسئولان هستند. باید مسئولان و سیاستمداران نشانه‌هایی از گذشت و صبوری را نشان دهند تا الگویی برای مردم شوند. (8/5)
1156- خانم الهه کولایی گفته‌اند چه‌کسانی تهران را به این روز انداخته‌اند. خواستم بگویم چه کسانی کشور را با مشکلات روبه‌رو کردند. مثل مسئولان دولت سابق. (8/5)
1253- آقای صدیقی در نماز جمعه گفتند ما خدا داریم. آقای صدیقی! کسی منکر این نیست. انقلابمان هم براساس داده‌های خداوند بود. اما چه قدر گفته‌های ما خداپسندانه است؟ آیا برخی از تریبون‌ها جز انتقاد حرف دیگری برای گفتن به دولت نداشتند؟ برجام خاصیت‌های خوبی هم داشته فقط فکر نکات منفی نباید بود. امروز برخی از تریبون‌ها شده محل انتقاد از دولت. (8/5)
1254- از زنجان تماس می‌گیرم. بازنشسته علوم پزشکی هستم. مسئولان کجا هستند؟ هر روز گرانی است. با این شرایط مردم به برخی مدیران بدبین می‌شوند. با این شرایط چگونه جوانان ازدواج کنند و بچه‌دار شوند؟ چرا به مشکلات مردم رسیدگی نمی‌کنند؟ (8/5)
0738- در روزنامه 8 مرداد از مربع پاستور نوشتید. خواستم بگویم ما از آقایانی چون نهاوندیان خیری ندیدیم. جز اینکه فقط کنار آقای روحانی همیشه ایستاده‌اند. ایشان واقعا چه‌کاره‌اند؟ آقای نوبخت هم ظاهرا فقط ماشاءالله زبان چرب و نرمی دارد. به نظر من خیلی به رئیس دولت از هر طرف فشار است. آقای روحانی مراقب انتخاب کابینه باشد. (8/5)
1726- چند ماه پیش در سال گذشته دولت از روسیه تقاضای خرید هواپیمای جنگی سوخو کرد آنها اعلام کردند که به شرطی می‌فروشیم که با آن هواپیمای مسافربری هم بخرید که با آن سابقه‌ای که از هواپیماهای روسی سراغ داشتیم مثل توپولف و آنتونوف، تا حدودی جای تردید داشت. اما جدیدا دوازده فروند خریداری کردند و توضیح دادند که کارشناسان فرانسوی و آمریکایی در ساخت اینها دست داشتند. واقعا این حرفها چه قدر قابل قبول است؟ (8/5)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام