کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 07 مهر 1399   Monday 28 September 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 01 شهریور 1396

صفحه خبر: صفحه یک

تبریز که روزگاری پایتخت حکومت ایران بوده است و در طول تاریخ نیز همپای تحولات کلان کشور آوردگاه کنش‌ها و واکنش‌های سیاسی و بعضا حماسی مانند جنبش مشروطه بوده است، این روزها با تغییر و تحولاتی راهبردی در شیوه مدیریتی شهری رو به رو شده است. صادق نجفی اصول گرا دوران مدیریت خود در تبریز را پشت سر گذاشت. دومین نشست بررسی برنامه هشت کاندیدای شهرداری تبریز صبح دیروز با حضور تمام منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز در حالی برگزار شد که قرار بود چهار نفر باقیمانده نیز برنامه های خود را ارائه دهند. پیش تر به دلیل عدم حضور رحیم شهرتی فر فرماندار فعلی تبریز که در جمع کاندیداهای شهرداری تبریز قرار دارد، سه نفر از برنامه‌های خود دفاع کردند و دیروز نیز سه نفر دیگر تلاش کردند با ارائه برنامه‌های خود نظر منتخبان جدید مردم را که اکثرا از اعضای لیست امید هستند، جلب کنند. با این حال برخی از اعضای شورای شهر سیزده نفره تبریز معتقدند عدم حضور صادق نجفی در نشست بررسی برنامه‌های نامزدهای شهرداری تبریز به معنای خداحافظی وی در شب آغاز فعالیت رسمی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز است و گویا شانس مهندس عباداله فتح‌اللهی که اولین شهردار منتخب شورای اسلامی شهر تبریز در سال 78 بود و مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران و دبیر ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران می‌باشد، بیشتر است.
در واقع در تبریز نجفی اصول گرا می رود و در تهران نجفی اصلاح طلب می آید تا پایتخت روزگار دور و پایتخت نوین ایران هر دو در شرایط مشابهی سیر کنند و نتیجه رایشان به لیست امید را در مدیریت شهری مشاهده کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام