کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 24 تیر 1399   Tuesday 14 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 اردیبهشت 1396

صفحه خبر: سیاسی

به باور من آقای روحانی در مناظره نخست در مقابل قالیباف مرعوب شده و ضعیف ظاهر شد. علت آن هم این است که آقای روحانی در مناظره غافلگیر شد و تصور نمی‌کرد که قالیباف تا این حد بی‌انصافانه به ایشان حمله کند. درست کاری که احمدی‌نژاد در مناظرات انتخاباتی 88 در برابر کاندیدای اصلاح‌طلبان کرد. بنابراین وقتی ایشان به این شکل به آقای روحانی حمله‌ور شد، می‌توان گفت که رئیس جمهوری تا حدود زیادی حالت بهت زده پیدا کرد. اما خب، آقای اسحاق جهانگیری به کمک او شتافت و تا حدودی نگذاشت قالیباف به مقصود خود برسد.
اما در مناظره فردا، به باور من روحانی خیلی خیلی بهتر ظاهر خواهد شد و اسناد و مدارک و چیزهایی جمع می‌کند که عنداللزوم اگر قالیباف خواست مدرکی رو کند، آقای روحانی هم بتواند خیلی از خلاف‌هایی را که توسط احمدی‌نژاد و قالیباف در شهرداری صورت گرفته یا از جانب نزدیکان قالیباف انجام شده، مطرح کند. بنابراین می‌توان گفت که آن حالت غافلگیری دیگر اتفاق نخواهد افتاد و روحانی، آماده حضور می‌یابد. به عقیده من، روحانی این جمعه همان روحانی سال 92 خواهد بود. یعنی در لاک حمله فرو می‌رود؛ به خصوص در رابطه با قالیباف، دیگر کسی جلودارش نخواهد بود.
احتمالاً روحانی پیش از آغاز مناظره گذشته تصور نمی‌کرد که نیاز به آن وضعیت سال 92 باشد اما قالیباف نشان داد که خط قرمزی را نمی‌شناسد و اخلاقیات برایش در اولویت قرار ندارد و شیوه احمدی‌نژاد را به رعایت اصول ترجیح می‌دهد. از همین روی، روحانی هم روز جمعه تهاجمی‌تر و قدرتمندتر ظاهر خواهد شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام