کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 25 فروردین 1400   Wednesday 14 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 16 فروردین 1394

صفحه خبر: اجتماعی

طبقه 7 علاء الدین کاملا تخریب می شود
فارس:عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هنوز قانون به طور کامل در طبقه ۷ پاساژ علاء الدین اجرا نشده است، گفت: پیگیری می‌کنیم تا به طور کامل تخریب صورت گیرد. ابوالفضل قناعتی عضو شورای اسلامی شهر تهران، در خصوص تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین گفت: تخریب این طبقه رای کمیسیون ماده 100 و همچنین رای دیوان عدالت اداری را داشت.عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: فعالیت ساخت‌و ساز در این طبقه متوقف شده و تخریب از داخل صورت گرفته است اما متاسفانه هنوز تخریب کلی صورت نگرفته است.به گفته قناعتی دستور قلع و قمع به دلیل مباحث فنی صادر شده و باید تمام مصالح ساختمانی از آن طبقه خارج شوند چرا که ایمنی را دچار مشکل می‌کند.وی با بیان اینکه هنوز قانون به طور کامل در این پاساژ اجرا نشده است گفت: پیگیری می‌کنیم تا به طور کامل تخریب صورت گیرد.
رشته های تحصیلی کاهش می یابد
ایرنا: معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش گفت: بر اساس طرحی که در شورای عالی آموزش و پرورش در حال بررسی است، رشته های تحصیلی دانش آموزان از پنج به سه رشته تقلیل می یابد.حجت الاسلام محی الدین بهرام محمدیان اظهار داشت: بر اساس این طرح پنج رشته علوم تجربی، ریاضی فیزیک، علوم انسانی، فنی و حرفه ای و کاردانش به سه رشته علوم پایه، علوم انسانی و فنی و مهارتی تغییر کرده و انتخاب رشته های تحصیلی نیز در پایه دهم انجام خواهد شد. رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: با اجرای این طرح همچنین دانش آموزان می توانند در پایه یازدهم تغییر رشته تحصیلی خود را با کمترین حذف و اضافه واحدهای درسی انجام دهند و در پایه دوازدهم رشته های تحصیلی خود را به صورت تخصصی دنبال کنند.به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، محمدیان افزود: همچنین از سال تحصیلی 96 – 95 زنگ کتابخوانی در برنامه درسی رسمی دانش آموزان قرار خواهد گرفت.
جلوی ساخت و سازهای غیراصولی در حاشیه شهر گرفته شود
ایلنا: نماینده مردم بجنورد در مجلس نسبت به ساخت و ساز‌های غیراصولی در حاشیه شهر هشدار داد.قاسم جعفری با اشاره به اینکه مسئله حاشیه نشینی بسیار پیچیده و عوامل مختلفی در آن دخیل است، گفت: مسئله‌ای که این روز‌ها باید به آن توجه کرد؛ بحث رفاه زندگی افراد است. این موضوع سبب شده که برخی به دلیل کمبود امکانات در روستاها به
شهر‌ها مهاجرت ‌کنند.وی افزود: افراد برای داشتن امکانات بیشتر مهاجرت می‌کنند، با این آرزو که به امکانات بیشتری دسترسی خواهند داشت.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام