کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 11 اسفند 1399   Monday 1 March 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 22 شهریور 1399

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری ‪-‬ در جلسه اخیر شورای پرند نویسان به بحث شیرین "کاسبان تحریم" که از سوی یکی از روزنامه عنوان شده بود پرداختیم.در این جریده عنوان شده کاسبان تحریم علاقمندند هستند که ترامپ مجددا انتخاب شود تا آنها به کاسبی خود برسند. یکی از دوستان گفت: یعنی واقعا آنقدر بلنده دامن سود جویی آنها؟ اینها ترامپیسم هستند؟ نکنه واسه انتخابات آمریکا با ترامپ ببندند و بایدن را بکوبند؟ بی‌خود نیست
به ما می‌گویند شما بایدنیسم‌ها سنگ بایدن را به سینه می‌زنید‌ای بدبخت‌های واداده اجنبی. یکی نیست بگوید شما هم پول پرست
تحریم پرست، ترامپ پرست تشریف دارید.‌ ای وادادگان به تحریم ها. همه خندیدند.
جناب نفس‌کش فریاد زد آهای نفس‌کش! نفس‌کش نمی‌طلبم چون نفسم دارد بند می‌آید پایتان را از روی گلویم بردارید‌ای کاسبان تحریم،‌ای ترامپیسم ها‌ای مجنون‌های تحریم. که مدام به تحریم‌ها می‌گویید:" مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت" من نمی‌دانم این تحریما چه عشوه گری برای اینا کرده که دلشون را برده؟ همه خندیدند.
یکی از همکاران که در تاکسی اینترنتی کار می‌کند گفت: به جون شما که برام هیچ ارزشی نداره مثل برجام پوچ و بی‌ارزشه، می‌خوام بگم یک بار یک آقای متشخصی سوار کردم. دائم با گوشیش در حال معامله بود با آدمهایی که انگار صداشون از چهاراه استانبول می‌آمد! فهمیدم از اون کاسبای تحریمه. دلال بود. از قصد برای اینکه عکس العملش را ببینم چیه؟ گفتم ای، این ترامپ گور به گور بشه، تحریم‌ها لغو بشه. شاکی شد با غیظ گفت: حرفش رو هم نزن. هیچوقت هم شعار مرگ بر کسی نده. گفتم دگر اندیشی تون جالبه اما تحریما باید لغو بشه فشار رومونه. به قول آقای توکلی: "بد جوری زیر فشاریم". من آنقدر فشار رومه که نیازمند جمع‌آوری اعانه و کمک‌های انساندوستانه ام. می‌دونم به شما فشار نیومده اما به صد جای من فشار اومده. تازه دولت هم می‌خواد تحریم‌ها لغو بشه. گفت بیخود دولت می‌خواد؟ ما خودمون یه دولتیم. ما نمی‌خوایم لغو بشه. سپس به جلوی یک خانه ویلایی بزرگ تو بالای شهر رسیدیم. وارد ویلا شدیم یک خودروی لوکس لاکچری افسانه‌ای در آن پارک بود. فکر کنم همین ویلا و ماشین هم هدیه تحریم‌ها بود. حالا این بابا که پولدار و زندگیش لاکچری بود اما شنیدم برخی ساده زیستند اما کاسب تحریم‌اند این برام قابل هضم نیست؟


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام