کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 24 فروردین 1400   Tuesday 13 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 15 مهر 1394

صفحه خبر: حوادث

یک پسر 11 ساله در ایالت تنسی آمریکا به ظن کشتن یک دختر هشت ساله بازداشت شده است. به گزارش ایسنا، این پسر 11 ساله به قتل عمد در زیر سن قانونی متهم شده است. به گفته پلیس، این پسربچه، روز شنبه دختر
هشت ساله همسایه را با تفنگ پدرش کشت. دلیل اقدام او این بود که دختر هشت ساله اجازه نداده بود این پسر، سگش
را ببیند. نام دختری که به قتل رسیده «مک‌کیلا دایر» اعلام شده و مادرش گفته که این دو کودک به یک مدرسه می‌رفتند.به گزارش بی‌بی‌سی، مادر این دختر به یک تلویزیون محلی گفته که پسر همسایه، دخترش را مسخره و او را اذیت می‌کرد و برای مدتی از این کار دست برداشت و ناگهان روز شنبه به او شلیک کرد. مادر مک‌کیلا گفته که می‌خواهد دخترش را بار دیگر در آغوش بگیرد. همسایه این خانواده نیز گفته که صدای شلیک گلوله را شنیده و بعد مک‌کیلا را دیده که روی چمن افتاده است. قرار است این پسر 11 ساله روز 27 اکتبر در دادگاه حاضر شود.
مرگ خلبان آمریکایی در حین پرواز
رسانه‌های آمریکایی از مرگ یکی از خلبان‌های هواپیمای خطوط پروازی این کشور در طول پرواز خبر دادند.
به گزارش ایسنا، خلبان این هواپیما در حین پرواز از «فونیکس» به مقصد «بوستون» جان خود را از دست داد و کمک
خلبان همزمان با تلاش برای دریافت کمک‌های پزشکی به منظور نجات جان همکارش، مجبور به فرود اضطراری شد.سخنگوی خطوط هواپیمایی آمریکا گفت: متاسفانه خلبان این هواپیما در حین پرواز فوت کرد اما با تلاش‌های کمک‌خلبان تمام 147 مسافر آن سالم هستند.کمک‌خلبان پرواز 550 پس از نامساعد شدن وضعیت جسمی خلبان، موضوع را به برج مراقبت اطلاع داده و تغییر مسیر داد. در مورد علت مرگ این خلبان و هویت او جزئیاتی منتشر نشده است.به گزارش روزنامه گاردین، کارشناسان هواپیمایی تاکید کردند: در این شرایط هیچ خطری مسافران را تهدید نمی‌کند ،چراکه خلبان و کمک‌خلبان هر دو از توانایی برابر برای هدایت هواپیما برخوردار هستند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام