کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 01 مهر 1400   Thursday 23 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 13 آذر 1398

صفحه خبر: سیاسی

روی خط آفتاب
1420- از آقای مظفری خواهشمندم در مورد پیام من مقاله‌ای چاپ کنند. بنزین گران شده اما هنوز چیز خاصی گران نشده اما مسئولان مراقب باشند برخی پزشکان بی‌انصاف ویزیت‌ها را ممکن است بالا ببرند. پس مراقب باشند اینها ویزیت‌ها را بالا نبرند. (25/8)
1502- چگونه می‌توان انتظار داشت که بعد از افزایش قیمت بنزین نرخ اقلام و کالاها افزایش نمی‌یابد با کدام نظارت و کنترل؟ (25/8)
1544- آقای روحانی! مردم سوال می‌کنند چرا به مسئولان فرصت دادند که صورت اموال خود را ارائه بدهند؟ آیا در این مدت برخی از آنها فرصت جابجایی و نقل و انتقال اموال خود را پیدا نکردند؟ لطفا پاسخ دهید. (25/8)
1551- برف تهران و ورود یک جبهه هوای سرد به کشور ما را غافلگیر کرد. طبق گفته هواشناسی یک سردچال قطبی در راه است. مسئولان شهری و راهداری برای این موضوع فکری کنند. باید میزان خطرات و مشکلات احتمالی را تا حد امکان کاهش داد. امیدواریم شهرداری تهران هم نسبت به لایروبی جوی‌ها و زباله‌زدایی از آنها که برای جلوگیری از آبگرفتگی هنگام بارش‌های شدید مفید است اقدام کند. (25/8)
2210- کاش دسترسی مردم به ایستگاه‌های اتوبوس راحت بود. گاهی برای رفتن به نزدیکترین ایستگاه اتوبوس باید یک کورس تاکسی سوار شویم. (27/8)
2302- چرا هر سال مبلغی به نرخ بنزین به صورت سالانه افزوده نگردید چرا یک مرتبه آن هم سه برابر شد؟ (27/8)
0019- از مازندران تماس می‌گیرم. کارت مرا خودپرداز خورد و هر چه کردم در بانک که کارت خود را دریافت کنم به من ندادند. گفتند باید کارت ملی بیاورید. وقتی کارت ملی بردم گفتند کارت ملی شما قدیمی است. بانک می‌توانست با استفاده از حساب من در کارتم 200هزار تومان که لازم داشتم پرداخت کنند تا من برای تهیه کارت هوشمند ملی خود اقدام کنم. اما متاسفانه کاری انجام ندادند. (28/8)
0102- آقای حریرچی گفتند چرا برخی جوانان به دیگران آزار می‌رسانند؟ خدمت ایشان عرض می‌کنم اگر در متن جامعه و رفتار برخی جوانها دقت کنند متوجه جواب خود می‌شوند. (28/8)
0307- سرکار خانم سلحشوری عضو کمیسیون امید در مجلس در حین یک سخنرانی از کلمه‌ای مثل «اتوریته» استفاده کردند. از جناب حداد عادل تقاضامندم در مورد ریشه این حرف توضیح دهند که از کجا گرفته شده است؟ (28/8)
0553- از راهنمایی و رانندگی تقاضامندیم با موتورسواران متخلف به صورت پیگیر و دائمی برخورد کنند چون برای مردم ایجاد مزاحمت می‌کنند. همچنین سر خیابان‌ها یک طرفه هم مامور بگذارند متخلفینی که رعایت قانون نمی‌کنند ورود ممنوع می‌روند را جریمه کنند. (28/8)
1103- آقای روحانی در سفر به یزد از اختلاس‌های میلیاردی حرف‌هایی زده‌اند امیدواریم با این فسادها برخورد شود و این اموال به بیت‌المال بازگردانده شود. (28/8)
1400- برخی آژانس‌ها نرخ کرایه را گران کردند. من برای یک مسیری 2کیلومتری که همیشه 15 تومان می‌دادم این بار 20تومان پرداخت کردم. (28/8)
1412- نرخ میوه در برخی از مغازه‌ها چرا آنقدر افزایش یافته؟ (28/8)
1420- در خبرها شنیدیم آتش‌نشان‌ها هم در جریان اعتراضات در فرانسه به جلیقه‌زردها پیوستند. به قول قدیمی‌ها باید گفت: چه شود؟! (28/8)
1501- آیا صحت دارد حسام نواب‌صفوی وکیل خانواده‌های حادثه دانشگاه آزاد مدعی شده برخی‌ها قصد ابطال پروانه وکالت وی را دارند؟ اصلا سرنوشت این پرونده به کجا انجامید؟ (28/8)
0915- علی از تهران: یکی از دوستانم در بزرگراه شهید محلاتی، خیابان مخبر شمالی قنادی دارد اما کارگاه ندارد. او می‌گوید: برخی قنادی‌ها که کارگاه دارند قیمت شیرینی‌ها را افزایش داده‌اند
در حالی که مودیان مالیاتی وقتی برای تعیین مالیات به قنادی‌ها مراجعه می‌کنند باید قنادانی که کارگاه ندارند از آن‌ها مالیات کمتری بگیرند چون این افراد سود کمتری از فروش شیرینی عایدشان می‌شود. (26/8)
1801- کاش در جریان زلزله اخیر در آذربایجان شرقی هم سلبریتی‌ها مثل زلزله‌های قبلی به میان می‌آمدند و برای زلزله زدگان کمک جمع می‌کردند. قطعا حضور آنها باعث دلگرمی بیشتر مردم این مناطق می‌شد. هرچند توقع اصلی از مسئولان است. (24/8)
1807- از مدیریت باد در تهران متشکریم که با وزیدن خود آلودگی را از هوای شهر تهران زدود و هوای پاک را به شهر برگرداند. (24/8)
1811- آقای روحانی کار بدی نکرده بنزین گران شده اما خواهش می‌کنم چند ماه است بارها گفتند بنزین گران نمی‌شود. چرا همان اول با مردم در میان نگذاشتند؟ مردم می‌گفتند شرایط را توضیح می‌دادند بهتر بود. چرا ساعت یک شب اعلام کردند؟ (24/8)
1912- خدمت دولت محترم عرض می‌کنم که این طرح یارانه جدید هیچ گره‌ای از مشکلات مردم را باز نمی‌کند چون قطعا افزایش قیمت‌ها به گونه‌ای است که این حمایت‌ها کمکی به مردم نمی‌کند. مگر یارانه قبلی کمکی به مردم کرد؟ (24/8)
0110- آقای مهران مدیری با سلام. لطفا در مورد اجرای کنسرت کوتاه بیایید و روی اعصاب برخی بزرگان موسیقی راه نروید. چطور می‌شود در سالنی تاریک که نه شرکت‌کنندگان نه اعضای گروه موسیقی دیده می‌شوند و آن هم با آن سبک خواندن شما بهتر است از این کار منصرف شوید. (25/8)
0113- آقایی گفتند با زبانی از گرانی صحبت کنید که دشمن سوءاستفاده نکند. از ایشان تقاضامندیم بفرمایند با چه زبانی صحبت کنیم دشمن سوءاستفاده نکند؟ (25/8)
0858- روزنامه آفتاب هم نانش را به نرخ روز می‌خورد در صفحه اول روز شنبه هیچ صحبتی از سه برابر شدن قیمت بنزین درج نشده است. (25/8)
آفتاب یزد: گزارش یک روزنامه به این موضوع اختصاص داشت.
0949- تحریف حقایق صحیح نمی‌باشد. نوشته‌اید پوشش 35 میلیون تومانی همسر ترامپ وی سالیانه دویست هزار دلار حقوق می‌گیرد و یکی از بزرگترین ثروتمندان آمریکاست. این قیمت لباس برای همسرش مبلغی نیست. قیمت لباس در آمریکا را باید با درآمد مردم آن کشور مقایسه کرد. (25/8)
0958- از چند روز قبل هواشناسی پیش‌بینی برف زودهنگام را در تهران اعلام کرده بود. ولی متاسفانه شهرداری قسمت‌های شمالی تهران در خواب مانده‌اند! (25/8)
1125- شب عید و تولد پیامبر گرامی اسلام (ص) باید بنزین را گران می‌کردند؟ این را به گوش مسئولان برسانید. (25/8)
1314- چرا برخی نمایندگان می‌گویند گرانی قیمت بنزین بدون اجازه مجلس بوده؟ مگر مجلس این طرح را تائید نکرده؟ لطفا شفاف‌سازی شود. (25/8)
آفتاب یزد: گزارش روز دوشنبه 26/8/98 روزنامه را بخوانید.
1210- آیا دولت می‌تواند بدون تصویب مجمع تشخیص به اف‌ای تی‌اف بپیوندد که نایب رئیس فراکسیون امید در مجلس می‌گوید دولت می‌تواند با توجه به مصوبه مجلس و مصالح ملی به اف‌ای‌تی‌اف بپیوندد؟ اگر چنین است دولت چرا معطل می‌کند؟ (25/8)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
1811- برای کار بانکی که داشتم از من کارت ملی خواستند کارت ملی‌ام قدیمی است. گرفتن کارت هوشمند ملی خیلی زمان می‌گیرد. چرا کار مرا راه نینداختند؟ کارت بانکی‌ام در عابر بانک قفل شده است کارتم را لازم دارم اما بدون کارت ملی هوشمند کارتم را نمی‌دهند. (28/8)
1919- اگر امثال آقای قدوسی و روزنامه کیهان و ... اجازه می‌دادند نیروها و مدیران کارآمد سرکار باشند امروز مشکلات اقتصادی به این شکل نداشتیم! (28/8)
2012- مغازه و ادارات را آتش زدن محکوم است. اینها از مردم نیستند، آشوبگرانند. مردم حساب خود را از اینها جدا کنند. اعتراض حق مردم است اما آشوبگری و غارت اموال محکوم است. (28/8)
2045- با وجود آنکه اعلام شد پس از افزایش نرخ بنزین کرایه تاکسی‌ها نباید افزایش یابد، اما برخی تاکسی‌ها نرخ‌های پرت می‌دهند و از مردم کرایه بیشتر طلب می‌کنند. تاکسیرانی باید به کلیه ناوگان خود و رانندگان تاکسی تذکرات لازم را بدهد. (28/8)
2212- بالاخره مشخص شد علت فوت دختر سفیر چه بوده؟ آیا علت فقط سکته مغزی بوده؟ (28/8)
2241- اینکه آقای روحانی می‌گوید افزایش نرخ بنزین به نفع مردم است. پس ما می‌نشینیم به انتظار که مشاهده کنیم چقدر به نفع ماست. حتما به نفع ما خواهد بود اما اگر نبود آقای روحانی چه می‌گوید؟ (28/8)
0108- در آفتاب یزد نوشته اگر گرانفروشی دیدیم چه باید بکنیم؟ بنده عرض می‌کنم باید چوب در آستین گرانفروشان کرد! (29/8)
1419- مارک‌هایی در بازار می‌فروشند که خارجی است. کارگاههای زیادی این مارک‌ها را می زنند. مسئولان با اینها برخورد کنند جلوی این کار را بگیرند. من خودم یک تولیدی دارم چه اشکالی دارد مارک ایرانی را بر تولیدات خود بزنیم؟ چرا باید مارک خارجی بر تولید داخلی بزنیم؟ (29/8)
1431- آقای ربیعی سخنگوی دولت گفته‌اند مردم چند ماه صبر کنند ما با کنترل قیمت‌ها کاری می‌کنیم که مردم اثرات این طرح را متوجه شوند. خواستم به ایشان بگویم مردم قدرت و درک مسائل را دارند. حتما آثار افزایش قیمت بنزین که به گفته رئیس‌جمهور به نفع مردم است و آثار کنترل قیمت‌ها که شما می‌گویید بر مردم مشخص می‌شود. (29/8)
1449- چرا 120 لیتر بنزین ماهیانه به عنوان سهمیه برای سرویس مدارس در نظر گرفتند اما رانندگان سرویس‌های اینترنتی باید 60 لیتر در ماه بگیرند که کفایت دو هفته هم نمی‌کند. (29/8)
1502- این وظیفه مسئولان است که برای رفع مشکلات مردم همت کنند. مردم تاب و توان کافی برای تحمل گرانی‌ها و فشارهای حاصل از آن را ندارند. نمی‌شود فقط با وعده مردم را دلخوش کنند. باید مردم در عمل شاهد کاهش مشکلات زندگی خود باشند. (29/8)
1525- شنیدیم معاون رئیس‌جمهور گفته‌اند برای تامین حق اجتماعات به صورت امن باید محل‌هایی برای اعتراض داشته باشیم. به ایشان می‌گویم این طرح مدت‌هاست مطرح است اما هنوز نتیجه‌ای نداده. (29/8)
1551- قطعی اینترنت به بسیاری از مبادلات تجاری و اقتصادی لطمه می‌زند. امیدواریم بنا به صلاحدید مسئولان هر چه سریع‌تر اینترنت وصل شود. (29/8)
1601- امیدواریم وعده وزیر نیرو که گفتند به مردم اطمینان می‌دهیم آب و برق گران نمی‌شود تحقق یابد و به حرف خود عمل کنند. مردم توان تحمل افزایش این هزینه‌ها را ندارند. (29/8)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام