کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 25 مهر 1400   Sunday 17 October 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 05 مهر 1394

صفحه خبر: صفحه آخر

یادآوری
خبرنگار ی در تاریخ 13/4/85 از الهام پرسید: مسئله گرانی در حال حاضر یک مسئله بسیار مهم است و آقای اژه ای گفته اند که عوامل ناکارآمدی دولت و مسئله گرانی مربوط به عوامل بیرون از نظام هستند ولی این یک واقعیت غیرقابل انکار است که در حال حاضر گرانی وسیع شده و مردم را در مشکل قرار داده است.شما خود نیز در اظهارنظرهایتان دائم به دامن زدن جو روانی گرانی ها اشاره می کنید ولی به نظر من خود اظهارنظرهای شما در این ارتباط به گرانی ها دامن می زند و ما حتی در مورد گرانی ها و بحث بنزین شاهد سرگردانی دولت هستیم و این خود بحث روانی گرانی را مضاعف می کند.دولت احمدی نژاد با مردم ارتباط خوبی دارد ولی آقای اژه ای در حالی که گرانی گلوی مردم را می فشارد درمی آیند و می گویند ما به عوامل آن تذکر داده ایم ، چرا شما به جای تذکر عمل نمی کنید؟
و مطمئنا این مسئله گرانی با هر شکلی مانع فعالیت های انقلابی دولت و سیاست داخلی و خارجی می شود و ما از دولت اقدام قاطعانه ای در جهت مبارزه با گرانی ندیده ایم ، چرا ؟
الهام در پاسخ به اقدامات دولت در راستای کاهش گرانی اشاره کرد و گفت: خیلی از شرکت ها در صدد بودند که قیمت کالاها و خدمات خود را افزایش دهند ولی دولت به شدت با این مسئله مخالفت کرد و بخش هایی نیز که به صورت غیرقانونی کالاهای خود را افزایش داده بودند با برخورد قاطع دولت قیمت کالاهای خود را کاهش دادند. وی با اشاره به اینکه بخشی از این تورم گرانی متاثر از یک فضای روانی است که گرانی را تبلیغ می کند، گفت: این اظهارنظر های شما خود باعث ایجاد فضای گران سازی است و چرا شما به سهم خود در ایجاد این فضا توجه نمی کنید. الهام افزود: گزارش های رسمی بیانگر این است که قیمت کالاها نسبت به سال گذشته کاهش قابل توجهی داشته و این نشان از کنترل دولت است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام