کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 08 آذر 1400   Monday 29 November 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 26 فروردین 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1148- آقای سیف رئیس بانک مرکزی در مجلس حاضر شدند به مسائل مطرح شده پاسخ دادند. متاسفانه نمایندگان مجلس حرکاتی انجام دادند که مایه تاسف ملت است. جایی که مرکز قانونمندی و نظم است اینگونه حرکاتی از آن نباید دیده می‌شد. نمایندگان باید رفتارشان را کنترل می‌کردند. (21/1)
1600- امروز مقاله‌ای که در مورد گفته‌های آقای صفایی فراهانی است را خواندم. داماد خواهر من از مهندسین ارشد شهرداری است که در قسمت فنی تونل‌ها کار می‌کند. با او در مورد شهرداری‌ها و شهردار جدید صحبت می‌کردم از مدیران شهرداری پرسیدم که آیا با تغییر آنها وضعیت بهتر می‌شود وی گفت: بحث مدیران نیست بدنه شهرداری موضوع اصلی است. مثل بدنه کارمندان دولت. در واقع مشکل از خود بدنه سازمان است نه اینکه فقط مربوط به مدیران آن سازمان باشد. (21/1)
1636- آن طور که رادیو و تلویزیون از قول آقای سیف اعلام کرد امیدوارم قیمت ارز برای همه به صورت یکسان قرار داده شود. اما آقای سیف فکر کنم می‌خواهند بروند و در یک کشوری سفیر شوند. این جابجایی‌ها و به جای دیگر رفتن یک رسم است. بعد هم دم از جوانگرایی می‌زنند. (21/1)
1651- ما از هول حلیم افتادیم تو دیگ! به آقای روحانی رای دادیم رقیب را کنار زدیم. حالا دچار سردرگمی‌و گرفتاری و بی‌برنامگی شده‌ایم. مسئولان هم توجهی ندارند. خود را به بیراهه می‌زنند. نسبت به مسائل اقتصادی خصوصا مشکل اقتصادی مردم هیچ‌گونه حرفی نمی‌زنند. (21/1)
1654- آقای روحانی خودشان می‌دانند مشکلات ارزی از کجا به وجود آمد. در واقع باید با مردم شفاف صحبت کند. کسانی را که در بازار ارز اختلال ایجاد کردند به مردم معرفی کنند. واقعا دلم می‌خواهد آقای روحانی خیلی راحت از افراد پشت پرده صحبت کند. مگر چه می‌شد اگر واقعیت‌ها را به مردم بگوید؟(21/1)
آفتاب یزد: منکر برخی دست‌ها که باعث اخلال می‌شوند نمی‌باشیم، ولی آنچه مهم است بی‌تدبیری مسئولان اقتصادی باعث اخلال در بازار ارز شده است.
1828- چرا دولت بعد از 5 سال هنوز دست از خودتحریمی‌و محدودیت واردات خودرو برنمی‌دارد؟ پس چگونه توقع داریم دیگران از خارج کشور برای سرمایه‌گذاری به کشورمان بیایند و سرمایه‌گذاری کنند؟ (21/1)
1830- کجای دنیا اینگونه است که قیمت یک خودرو در کشور چند برابر قیمتی باشد که در کشورهای دیگر فروش می‌رسد؟ چرا باید چنین خودتحریمی‌در کشور ما باشد؟ (21/1)
1957- از رشت تماس می‌گیرم. در زمانی که اشخاص کم‌دانشی مدیر باشند اقتصاد کشور ما به صورت مطلوب اداره نمی‌شود! (21/1)
2021- به اعتقاد من دولت خودش دلالی می‌کند. یعنی چه که دلار باید در خیابان فروخته شود؟ ارزها را به گمرک‌ها ببرند آنجا بفروشند. کجای دنیا مثل ما پول می‌فروشند؟ برخی‌ها هم خیلی سودجو هستند. (21/1)
2027- با سلام و تبریک سال نو به تمامی‌بچه‌های آفتاب یزد. خصوصا به کسانی که به خاطر مردم قلم می‌زنند. برای آنها بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. خواستم بگویم کسانی که دائم از دشمن دم می‌زدند بهترین نیروهای کشور را فراری دادند و به منافع ملی لطمه زدند. (21/1)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام