کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 02 آبان 1399   Friday 23 October 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 آذر 1397

صفحه خبر: شبکه

شاید باورش سخت باشد، اما یکی از بهترین جاهایی که می‌تواند جهت انجام تبلیغات مورد استفاده قرار گیرد، درون سرویس‌های بهداشتی می‌باشد.این امر در درجه نخست از این واقعیت نشات می‌گیرد که سرویس‌های بهداشتی ایرانی همانند سرویس‌های بهداشتی فرنگی که باب دل روزنامه خوان‌ها طراحی می‌شوند، نیستند.با این حساب مردمی‌که از سرویس‌های بهداشتی ایرانی استفاده می‌کنند بد نمی‌بینند برخی مطالب تبلیغاتی را مطالعه کنند.
خوبی تبلیغات داخل سرویس‌های بهداشتی این است که بخشی از درآمد حاصله را می‌توان به تمیز سازی و پاکسازی سرویس‌ها اختصاص داد و دیگر نگران آبروریزی نزد گردشگران خارجی و ایرانی‌هایی که بر خلاف سایر هموطنان،به تمیز بودن سرویس بهداشتی هم به میزان لازم بها می‌دهند، نبود.
یک نکته مهم در تبلیغات داخل سرویس‌های بهداشتی این است که تبلیغات،ناخواسته به زیباسازی سرویس‌ها کمک کرده و ضمن ترغیب و تشویق مردم به استفاده بیشتر از سرویس‌های بهداشتی عمومی، شهرداری یا بخش خصوصی را به فکر درآمدزایی از آن‌هامی‌اندازد.به عبارت دیگر انجام این "مهم" کاری می‌کند که یکی از نگرانی‌های مردم، که کمبود و نبود سرویس بهداشتی در برخی مناطق است، مرتفع گردد.
با این حال باید نهایت دقت را به عمل آورده و در انجام تبلیغات سنگ تمام نگذاشت، زیرا این امر موجب خواهد شد که کسانی که جهت استفاده و انجام کار ضروری داخل سرویس‌ها می‌شوند، دیگر به این زودی‌ها و آسانی‌ها "بیرون بیا" نباشند!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام