کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 28 فروردین 1400   Saturday 17 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 تیر 1395

صفحه خبر: اقتصادی

احتراما ، بازگشت به مطلب مندرج در روزنامه آفتاب یزد مورخ 20/04/95 بدینوسیله پاسخ این منطقه که براساس جوابیه معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه 2 تهیه شده ، به شرح ذیل اعلام می‌گردد.
متن جوابیه
احتراما ، با عنایت به درخواست شهروند محترم مندرج در روزنامه آفتاب یزد مورخ 20/04/95 مبنی بر متن پیام شهروند محترم «ترافیک گسترده در بلوار پاکنژاد» به شرح ذیل: (پارک نمودن خودرو در جنوب شرق چهارراه سرو سعادت آباد حد فاصل تقاطع نیایش منجر به ایجاد ترافیک گسترده در بلوار پاکنژاد می‌گردد. لطفا جهت ممانعت از توقف خودرو در این محل رسیدگی نمایید) به استحضار می‌رساند: توقف در حریم تقاطعات طبق قوانین راهنمایی و رانندگی تخلف بوده و پلیس راهور می‌بایست طبق وظیفه ذاتی خود نسبت به برخورد با متخلفین و اعمال قانون ایشان اقدام نماید. ضمن اینکه در محدوده موردنظر شهروند تابلوهای توقف ممنوع و حمل با چرثقیل از قبل نصب گردیده است. لذا پیشنهاد می‌گردد شهروند محترم مطالبه به حق خود را از راهنمایی و رانندگی پیگیری نماید.
مراتب جهت هرگونه بهره برداری به حضورتان ایفاد می‌گردد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام