کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 06 بهمن 1399   Monday 25 January 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 اردیبهشت 1395

صفحه خبر: صفحه آخر

توی اتوبوس روی صندلی نشسته بودم که یه آقایی دو برابر هیکل من با سری تراشیده و عینک ریبنی به چشم و بازوهای ورقلمبیده و قدی افراشته اومد و پنداری که منو اصلا
نمی بینه جوری کنارم وایستاد که منی نشسته بودم
داشتم له می شدم. یه کیسه بزرگ که توش پر از این مواد ویتامینی و پروتئینی بدنسازی بود هم گرفته بود تو دستش طوری که نصف کیسه تو صورت من بود و نصف دیگه اش رو هوا. تا ایستگاه بعد صبوری کردم بلکه چند نفر پیاده و سوار شن تا یه کم جا باز شه و اون آقا بره اونورتر اما وقتی به ایستگاه رسیدیم با اینکه چند نفر پیاده شدن و کسی هم سوار نشد اما آقا غوله از جاش تکون نخورد اومدم لب باز کنم و بگم که « ببخشید من دارم اذیت می شم، میشه این کیسه تونو یه کم بگیرید اونورتر » که دیدم یه کاره نه گذاشت نه برداشت پاشو گذاشت رو پای من. یه نگاه بهش کردم، همزمان اونم یه نگاه به من کرد و سرشو تکون تکون داد که یعنی: «چیه؟» گفتم: «ببخشید پاتون رو پای منه.» یه دفه چشاش گرد شد و با غیض گفت: «خب پاتو بکش اونور.» بعد در حالیکه نگاهشو ازم می گرفت سرشو چرخوند به سمت بیرون و پنداری که داره ادای منو در میاره گفت: «ببخشید پاتون رو پای منه، بچه پررو» پامو از زیر پاش کشیدم بیرون و به جای اینکه منم مقابله به مثل بکنم و مثلا بلند شم و داد و فریاد کنم، به فکر فرو رفتم. به این فکر کردم که اگه ما گنده بودیم و قیافه و هیکل و دک و پزمون شبیه «Dwayne Johnso- » (ستاره سرشناس کشتی کج) بود باید به بقیه زور بگیم؟
پامونو بذاریم رو پاشونو کیسه مونو بکنیم تو
بینی شون؟ یا اگه اعتراض کردن اداشونو در بیاریم و
بهشون بگیم بچه پررو؟ یه دفه به خودم اومدم و دیدم که به ایستگاه مقصدم نزدیک می شم. نزدیک پیاده شدنم بود، بدون اینکه بهش حرفی بزنم به زحمت از جام بلند شدم و در حالیکه به سختی از یه گُله جایی که خالی بود رد شدم به سمت در رفتم. وقتی راه رفتن منو دید و فهمید که پام مشکل داره بدون اینکه حرفی بزنه سرشو انداخت پایینو عرق شرم روی پیشونیش نشست.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام