کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 06 آذر 1399   Thursday 26 November 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 06 مرداد 1399

صفحه خبر: سیاسی

1619- مسئولان گرامی! اقشار ضعیف کم درآمد و حقوق بگیر به علت گرانی و مشکلات اقتصادی شرایط سختی را می گذرانند‌. این وضع موجب نارضایتی بسیاری از مردم کشور ما شده است. سکوت و صبوری همیشه علامت رضایت آنان نیست. باید راهی باز شود مردم حرفشان را با مسئولان در میان بگذارند. این وظیفه دولت است برای رفع مشکلات، گرانی و نابسامانی ها و درخواست های بجای مردم مکان هایی تعیین و با مردم گفتگو کنند. دولت تاکنون برای دلخوشی مردم چند بار این کار را انجام داده است؟ نگذارید مردم بیش از این عذاب بکشند و دشمنان خوشحال شوند. (1/5)
1642- تحمل رنج بیماری- بالا بودن هزینه های درمان‌ برای بیماران ندار و بی توجهی به بیمه شدگان تامین اجتماعی غیرقابل تحمل است. (1/5)
1716- شعارهای تکراری برخی مسئولان از پشت تریبون ها باعث ناامیدی و دلسردی هموطنان شده است. (1/5)
1925- آنهایی که حقوق های بالایی دریافت می کنند و هیچ مشکلی برای خرید ندارند، آیا به فکر کارمندان و کارگران و اقشار کم درآمد جامعه هستند؟ وقتی خودشان و خانواده های شان از لحاظ مالی تامین هستند، عین
خیال شان نیست بقیه ملت ایران چگونه زندگی می کنند فقط برای این که خود را حامی مردم جلوه دهند، بعضی
وقت ها سخنانی می گویند تا مردم را سرگرم کنند! (1/5)
1427- فرخی پور: قیمت بستنی مگنوم هشت هزار تومان شده است. ماست چکیده از کیلویی پانزده هزار تومان به کیلویی بیست هزار تومان رسیده است. قیمت میوه ها هم نگو و نپرس! (1/5)
1425- سلام. چهارشنبه یکم مرداد، در صفحه دوازده روزنامه تان یادداشت کوتاه با عنوان «غمگین مباش»، چاپ شد با مطالعه آن بسیار متاثر شدم. متاسفانه برخی ها به علت مشکلات اقتصادی و گرانی در تنگنای شدید مالی قرار دارند و برای حفظ آبروی شان مجبورند مشکلات را تحمل کنند. بعضی ها برای رفع بدهکاری، به مطبوعات متوسل می شوند شاید که با پیگیری مسئولان، نیکوکاران و خیران گره ای از مشکلات شان گشوده شود، اما زهی خیال باطل، مسئولان در ناز و نعمت زندگی می کنند و حقوق های بالا می گیرند و بی خیالند. به اصطلاح سیر از گرسنه خبر ندارد. حال که مسئولان به فکر مردم نیستند بهتر نیست افرادی که وضع مالی خوبی دارند بیشتر به فکر همنوع شان باشند؟ عرفان (1/5)
1932- امیررضا جورابچی بروجردی: خیابان قیام تهران مدت‌هاست مشمول طرح بهسازی شده، اما ساخت و ساز آن به کندی پیش می رود و این مسئله برای ساکنان مشکلات فراوانی به همراه دارد. از شهردار تهران تقاضا داریم با نظارت بر پروژه های در حال ساخت، پیمانکاران را ملزم به سرعت بخشیدن به کارها نماید. (1/5)
1742- چرا وزارت نیرو نسبت به
پیام هایی که در مطبوعات چاپ
می شوند، بی تفاوت است؟(1/5)
0915- بیمارانی که شب ها به داروخانه های شبانه روزی مراجعه می کنند، از پشت درهای بسته نسخه‌های آنان را می پیچند. در شان بیماران نیست با آنان این گونه رفتار شود. اکبر از
تهران(1/5)
آفتاب یزد: اینکه درب داروخانه‌های شبانه‌روزی شب هنگام بسته می‌شود بدلیل خلوت بودن و امنیت بیشتر برای داروخانه است.
1141- در خبرها به نقل از رئیس پلیس خواندم بیش از 50 درصد از سارقین بار اولی هستند. واقعا وقتی فقر باشد این اتفاقات و جرایم پیش می‌آید. (1/5)
0104- برخی مردم حتی در تامین ماسک و موادضدعفونی‌کننده هم مشکل دارند. (1/5)
پیامهای مردمی در صفحات 6-8


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام