کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 10 آذر 1399   Monday 30 November 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 مهر 1394

صفحه خبر: سیاسی

خانه ملت: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد سازمان صدا و سیما در زمینه بررسی برجام گفت: صدا و سیما با پخش برنامه ای یک شب قبل از بررسی موضوع در مجلس فضا سازی کرد. این اقدام بر خلاف اصل بی طرفی رسانه ملی است.علی مطهری با اشاره به اینکه صدا و سیما در بخشی از اخبار برنامه ای در خصوص برجام پخش کرده است، تاکید کرد: رویه صدا و سیما این گونه نبوده که وارد جزییات مسائلی مانند برجام شود. وقتی دیدم در اخبار آن برنامه ای پخش شد برای من عجیب بود که چطور صدا و سیما
در باره طرحی که قرار است در مجلس مطرح شود برنامه تهیه کرده و
فضا سازی کرده است.نماینده مردم تهران ادامه داد: این به نظر رویه خوبی
نیست صدا وسیما باید به عنوان رسانه ملی بی طرف باشد و این کار نباید تکرار شود.وی با یادآوری عملکرد صدا و سیما در خصوص ضبط و پخش جلسات کمیسیون ویژه بررسی برجام گفت: آن جا هم روش عادلانه ای نداشتند.عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص تذکر دادن به صدا و سیما اظهار داشت: شورای نظارت بر صدا و سیما می تواند به این عملکرد رسانه ملی تذکر دهد. آنها می توانند با طرح موضوع مخصوصا در رسانه ها، در رویه سازمان صدا و سیما اثرگذار باشند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام