کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 27 شهریور 1400   Saturday 18 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 05 اسفند 1398

صفحه خبر: سیاسی

روی خط آفتاب
1657- به هر داروخانه‌ای که مراجعه می‌کنیم روی کاغذ نوشتند ماسک نداریم، اسپری ضدعفونی‌کننده نداریم. یعنی چه؟ مردم در این شرایط چه کار کنند؟ (3/12)
1956- هموطنان و شهروندان عزیز از گذاشتن کیسه‌زباله‌های درباز در کوچه‌ها و خیابان‌ها جدا خودداری کنند. با وجود ویروس خطرناک کرونا مردم باید به نظافت و بهداشت شهر بیشتر اهمیت بدهند. (3/12)
1012- یک هفته پیش ما جلسه‌ای با دوستان داشتیم که اهل قم هستند. صحبت انتخابات شد همه آنها متعجب بودند چه طور پسر آیت‌الله مطهری که این همه برای اسلام زحمت کشید، ردصلاحیت شد. ایشان که یک فرد میانه‌رو و اصولگرا بود. نامه‌ای هم واضح به آقای جنتی فرستاده بود و نوشته بود: واضح بگویید کجا و چه عملی انجام دادم شما به این نتیجه
رسیده‌اید؟ (4/12)
1154- لطفا پاسخ ما را بدهید. شهردار فلان منطقه کرونا گرفته. آن کسی هم که در قم مبتلا شده فوت شده. یعنی از چند روز قبل مشخص بوده چون 14 روز زمان می‌برد تا مشخص شود. چرا اطلاع‌رسانی درست نشد؟ این درست نیست. (4/12)
1302- آیا ادارات، سازمان‌ها، نهادها و مدارس نیاز به ضدعفونی کردن ندارند؟ به نظر برای مقابله با ویروس کرونا این کار نیاز است. (4/12)
1321- تکلیف توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده رایگان چه شد؟ داروخانه‌ها که ندارند مردم چه کار کنند؟ (4/12)
1341- رئیس‌جمهور دستور تشکیل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا را دادند. امیدواریم مسئولان هرچه سریع‌تر نسبت به اجرایی‌کردن برنامه‌های لازم برای جلوگیری از اشاعه این ویروس و کنترل آن اقدام کنند. چون مردم نگران هستند. (4/12)
1402- چگونه خیالمان از اینکه مسئولان می‌گویند اوضاع تحت کنترل است راحت باشد وقتی می‌بینیم در اطلاع‌رسانی‌ها کوتاهی می‌شود؟ هر فردی که مبتلا شده است با عده زیادی در تماس بوده، پس این روند اشاعه بیماری را گسترش می‌دهد. آیا بستگان افراد مبتلا هم شناسایی و آزمایش شده‌اند؟ (4/12)
1512- می‌گویند با گرم شدن هوا شیوع کرونا از بین می‌رود. خدا کند هرچه زودتر هوا گرم شود. (4/12)
1521- کسانی که اقدام به احتکار ماسک و گرانفروشی کردند انسان نیستند و وجدان ندارند. لعنت بر هرچه آدم سودجو و فرصت‌طلب. (4/12)
1541- این جریان مرغ‌های تریاکی در برخی استان‌ها چیست؟ لطفا خبررسانی کنید شوخی است یا حقیقت دارد؟ آدم چه چیزها که نمی‌شنود. (4/12)
آفتاب یزد: فضای مجازی، یک فضای رها شده‌ است لطفا به شایعات توجه نفرمایید.
1620- آیا اتوبوس‌های برون شهری مسافربری ضدعفونی می‌شوند؟ این کار برای حفظ سلامت مردم لازم
است. (4/12)
1609- خیلی جالب است برخی از نمایندگانی که ردصلاحیت شدند برای اعتراض به ردشدن‌شان می‌گفتند ما اعتراض داریم اما التماس نمی‌کنیم، اما با رفت و آمدها برای گرفتن تایید صلاحیت‌هایشان مشخص شد التماس دعا دارند! (12/11)
1612- رسانه ملی ما بارها با مدیران کارخانه‌ها و کارآفرینان مصاحبه کرده که کار خیلی خوبی است اما چرا با کسانی که کارخانه‌ها آنها تعطیل شده یا با کارآفرینانی که بنگاه تولیدی آنها به خاطر مشکلات مختلف تعطیل یا نیمه تعطیل شده مصاحبه نمی‌کند. چه اصراری صدا و سیما دارد که نشان بدهد همه چیز در صنایع و تولیدی‌ها گل و بلبل است؟ (12/11)
0052- تا چه موقع وضعیت اقتصاد ما به این شکل خواهد بود؟ کی قرار است اقتصاد ما هم خوب شود؟ چرا هر کسی یک جور جیب ما را خالی می‌کند؟ برخی سوءاستفاده می‌کنند. چرا قیمت ماسک را آنقدر گران کردند؟ چرا انصاف ندارند؟ ما به کجا داریم می‌رویم؟ (3/12)
0901- آمارهای ضد و نقیض در مورد ویروس کرونا وجود دارد. مسئولان شفاف‌سازی کنند آمارهای اصلی را بگویند و فکر راههایی برای کنترل بیماری باشند. (3/12)
1012- برخی شبکه‌های خارجی معاند سعی در بی‌رونق نشان دادن جایگاه‌های رای‌گیری را داشتند اما مردم حضور مناسبی در انتخابات داشتند و جواب محکمی به دشمنان دادند. (3/12)
1109- وزارت کشور آمار دقیق مشارکت مردم در انتخابات را اعلام کنند. (3/12)
1127- آیا اینکه می‌گویند آمار مبتلایان به کرونا در ایران نگران‌کننده است صحت دارد؟ گفته می‌شود این خبر از سوی سازمان بهداشت جهانی اعلام شده است. (3/12)
آفتاب یزد: جو روانی ایجاد شده است، جای نگرانی نیست.
1142- کاش همانطور که مقابله با آنفلوآنزا به خوبی انجام شد مقابله با کرونا هم به شدت صورت گیرد. (3/12)
1341- من به عنوان یک شهروند از مردم خود می‌خواهم رعایت نکات ایمنی و بهداشتی را مدنظر داشته باشند اگر خودشان علائمی مشاهده کردند فورا به مراکز درمانی مراجعه کنند. (3/12)
1357- مردم به شدت نگران سلامتی خود و خانواده‌های خود به خاطر شیوع ویروس کرونا هستند. (3/12)
آفتاب یزد: نگرانی وجود ندارد جو روانی ایجاد شده است.
1425- بیماران زیادی در رشت به علت مشکلات تنفسی بستری شدند. آیا حق نداریم نگران این مسائل باشیم؟ چقدر می‌توان امیدوار بود در اسرع وقت این بیماری در کشور کنترل شود؟ کارشناسان پاسخ دهند. (3/12)
1452- در صورتی که همه می‌دانیم یکی از عوامل شیوع کرونا آلودگی است از شهروندان خواهشمندم رعایت مسائل ایمنی را بکنند. در برخی کوچه‌ها و خیابان‌ها چرا باید شاهد زباله‌های در باز و کیسه‌های پاره شده در سطح کوچه‌ها و خیابان‌ها بود؟آیا این مردم به بهداشت و زندگی خود هم اهمیت نمی‌دهند؟ (3/12)
1510- آقای مظفری! ما هم شانس نداریم این هم از شب عید ما و انتشار ویروس کرونا. انگار آرامش و روزهای آرام برای ما دور از ذهن شده. (3/12)
1531- آفتاب یزد! مردم مثل همیشه پرشور در صحنه حاضر شدند و رای دادند اما باید دید نمایندگان چقدر به فکر این مردم خواهند بود به وعده‌ها عمل می‌کنند. (3/12)
1610- برخی از متخصصین و پزشکان به دولت پیشنهاد دادند مدارس در تمام مقطع تحصیلی تا پایان تعطیلات عید تعطیل شوند. یا فعالیت اماکن عمومی مثل سینماها، باشگاههای ورزشی و... تعطیل شوند. به خاطر این ویروس خطرناک باید چاره‌اندیشی کرد. مردم هم باید همکاری کنند. (3/12)
1622- متاسفانه فضای مجازی در اطلاع‌رسانی‌ها در مورد بیماری کرونا جو و فضای جامعه را ملتهب می‌کند. مردم هم بیشتر به اخبار این شبکه‌ها توجه می‌کنند درحالی که باید اخبار را از نهادهای رسمی کشور جویا شوند. چون عده‌ای در پی ناآرام‌کردن فضای روانی جامعه هستند. (3/12)
1631- چرا وقتی متوجه شدیم ویروس کرونا در چین آمده پروازهای خود به چین را قطع نکردیم؟ در این مورد چه کسانی باید پاسخگو باشند؟ در این مورد سهل‌انگاری صورت گرفته است. (3/12)
1642- در خبرها از تازه‌ترین آمار نتایج انتخابات آمده که آقای قالیباف فعلا به عنوان سرلیست انتخاب شده‌اند. به ایشان تبریک می‌گوییم به آنچه می‌خواستند دست یافتند. (3/12)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-4-6-11
2010- با این افزایش نرخ سکه و طلا و دلار بازار باز به کام دلالان و مافیای بازار شد. بنده خدا آقای همتی رئیس بانک مرکزی خیلی زحمت کشید بازار ثبات داشته باشد. (11/11)
2251- آقای مظفری! این مشخص است وقتی اصولگرایان بر مجلس مسلط شوند چه اتفاقی برای دولت می‌افتد؟ حتما همکاری با دولت آقای روحانی می‌کنند خصوصا با سیاست‌های خارجه دولت خیلی همراهی می‌کنند! (11/11)
0712- از مسئولان صدا و سیما خصوصا مسئول شبکه 3 سوال دارم دلیل توقف مجموعه کتونی زرنگی چیست؟ چون فقط عنوان شده به علت خطای فاحش کارگردان! (12/11)
1021- واقعا برای من حیرت‌انگیز است که حتی روزهای تعطیل هم قیمت خودرو افزایش داشت. این روند افزایشی تا کجا ادامه دارد؟ آیا راهی برای کنترل قیمت‌ها نیست؟ (12/11)
1150- خواستم از آقای فرهاد مجیدی سرمربی استقلال سوال کنم چه اسنادی دارند که گفتند اگر رو کنند سنگ رو سنگ بند نمی‌شود؟ یکسری مسائل باید گفته شود شفاف‌سازی شود. نباید بگذاریم فوتبال ما آلوده به برخی مسائل شود. (12/11)
1212- آمریکایی‌ها چرا آمار دقیق تلفات و مجروحین حمله به پایگاه عین‌الاسد را اطلاع‌رسانی نمی‌کنند؟ آمارهای فعلی از میزان تلفات نسبت به آمارهای قبلی بیشتر شده است. چرا لاپوشانی می‌کنند؟ (12/11)
1226- آقای مظفری! یک عده نگذاشتند ما از برجام استفاده کنیم. به خاطر منافع جناحی خود جلوی برجام ایستادند. برخی هم به اسم دور زدن تحریم‌ها، میلیاردها پول کشور را به جیب زدند. حالا هم عده‌ای دنبال مشکل آفرینی برای کشور هستند فقط به خاطر منافع خود. (12/11)
1512- ما توقع داشتیم وزیر ارتباطات در مورد توزیع گوشی موبایل با قیمت‌های مناسب به مردم خبر خوش دهند اما ظاهرا خبری نیست. مدتها پیش گفتند گوشی با قیمت مناسب عرضه می‌گردد. بیشتر مردم توانایی خرید گوشی را ندارند. (12/11)
1550- شنیدیم شورای عالی سیاستگذاری جبهه اصلاح‌طلبان هشدار دادند اگر دایره انتخاب با تنگ نظری بسته بماند ما نمی‌توانیم زینت‌المجالس انتخابات باشیم. این یعنی اصلاح‌طلبان زینت بخش مجلس انتخابات هستند؟ به نظر من اصولگرایان بیشتر زینت‌بخش مجلس هستند. (12/11)
1605- آقای علی دایی خیلی خوب کاری کرد تیم ملی را تحویل نگرفت و قید سرمربی شدن را زد. چون اگر هم می‌شد دچار دردسرهایی می‌شد و بعد نتیجه نمی‌گرفت و زیر سوال می‌رفت. همان بهتر که اصلا قید فوتبال را زد چون شنیدیم عضو هیئت رئیسه فدراسیون هاکی شده است. (12/11)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام