کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 27 شهریور 1400   Saturday 18 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 آذر 1398

صفحه خبر: سیاسی

روی خط آفتاب
1716- یکی از پیام دهندگان مثل این که در تهران زندگی نمی‌کند یا این که برخی جایگاه‌های عرضه سوخت را مشاهده نکرده که تخریب شده‌اند. به دلیل این که گفته بودند با این که هیچ جایگاهی تخریب نشده چرا مقابل برخی پمپ بنزین‌ها صف‌های طولانی است. ایشان بهتر است کمی واقع بین باشد و کمی در تهران بالا و پایین برود تا بیشتر متوجه اوضاع و احوال قرار گیرد! هرچند به گفته مسئولان نه این که مصرف بنزین با بالارفتن قیمت‌اش پایین نیامده که بالا هم رفته. مردم می‌ترسند قیمت بنزین بازهم بالاتر برود برای همین در خانه انبار می‌کنند. چون که به گفته مسئولان هنوز بنزین به قیمت حقیقی خودش حتی نزدیک نشده. (17/9)
1715- سد معبر این روزها در بسیاری از مناطق تهران اتفاق افتاده و شهرداران و ماموران سدمعبر برای دقایقی برخی محل‌ها را پاکسازی می‌کنند و چندتا عکس هم می‌گیرند که بگویند ما کاری انجام داده ایم. اما دوباره روز از نو روزی از نو! به عنوان نمونه مقابل بیمارستان مهدیه تهران سراسر خیابان به محل وانت بار میوه فروشان تبدیل شده است و به نظر می‌رسد این خیابان جزئی از تهران نیست! (17/9)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
2111- سماور کهنه، مس و آلومینیوم و لوازم منزل خریداریم! سبزی خوردن، سبزی آش، سبزی قورمه بدم. این‌ها را هر روز به علت ضعف‌های مدیریتی شهرداری باید بشنویم و گوش بخراشیم و اعصاب بتراشیم و به جان و دل تحمل کنیم. چرا شهرداری برای رفع این گونه مزاحمت‌ها که از صبح تا شب و دقیقه به دقیقه، لحظه به لحظه باعث سلب آسایش ساکنان منطقه است هیچ کار درخور توجهی انجام نمی‌دهد. (17/9)
1619- سه شنبه نوزده آذر در صفحه حوادث روزنامه‌تان درباره گروگان‌گیری یک کارگر در یکی از قهوه خانه‌های خیابان ده حقی تهران چاپ کردید. به راستی که چطور برخی صاحب کارها این قدر سیاه‌قلب هستند و برای یک قلیان که اشتباهی برای صاحب کار که نقش مشتری را بازی می‌کرد، توسط کارگر برده شد نقشه شوم طراحی کردند. انسانیت کجا رفته است؟ علی از تهران (20/9)
1125- بیکاری باعث شده برخی‌ها در فصل‌های پاییز و زمستان به شغل لبو و باقلی فروشی خیابانی روی آورند. آیا بهداشت فردی از سوی فروشندگان این گونه تنقلات رعایت می‌شود و مشتریان با اطمینان می‌توانند خرید کنند؟(20/9)
0714- خواب مسئولان شهرستان‌ها! پیام‌های مردمی‌بدون وقفه در ستون‌های مربوط چاپ می‌شود. متاسفانه مسئولان شهرستانی از جمله شهردار گرگان و روابط عمومی‌آن به مطالبی که چاپ می‌شود توجهی ندارند. از جمله بارها درخواست ساخت جوی آب و آسفالت خیابان شهدا، لاله ششم، کوچه بن بست یکم میخچه گران شده اما هیچ اقدامی‌نشده است. به نظر می‌رسد مسئولان شهری در این شهر در خواب غفلت به سر می‌برند! (20/9)
1619- در شبکه‌های مجازی افرادی به عنوان لیدر یا با عنوان مسترگشت اقدام به برگزاری تورهای داخلی و خارجی می‌کنند بسیار هم خوب است اما هزینه‌های اعلام شده مشخص نیست بر چه اساسی تعیین می‌شود. بسیاری از مردم که وسیله نقلیه ندارند مایل هستند مسافرت بروند اما گرانی‌ها مانع سفر آنان شده است. (20/9)
0211- عرفان از تهران: میدان بار مرکزی تهران دست اندازهای فراوانی دارد از مدیرعامل و شهردار منطقه تقاضای ترمیم و آسفالت دست اندازها و گودال‌های ایجاد شده را داریم. پارسال مصطفی کریمی‌
یکی از دوستانم که حق العمل کاری دارد به علت تصادف پایش شکست و مدت‌ها خانه نشین شد! (20/9)
1119- گفته شده صدا و سیما با دولت مهربان شده. وای بر ما که صدا و سیما به رئیس‌جمهور منت می‌گذارد تا سخنان ایشان را پخش کند. کجا این همه
کم لطفی نسبت به رئیس‌جمهور از سوی رسانه ملی‌اش می‌شود؟ (15/9)
1131- حوادثی چون حمله به یک قهوه‌خانه با سلاح گرم اخباری است که نگران‌کننده است، چگونه برخی سارقین می‌توانند اسلحه گرم تهیه کنند و رعب و وحشت آفرینی کنند؟ (15/9)
1149- کسانی که حقوق زیر سه میلیون می‌گیرند با توجه به اینکه خط فقر 7 یا 8میلیون اعلام شده نباید مالیات بدهند. با این درآمدهای اندک نمی‌توان هزینه‌های زندگی را داد، چه رسد به دادن مالیات. همین افزایش نرخ قبوض هم نوعی افزایش مالیات است. بیش از این توان پرداخت نداریم. (15/9)
1210- آقای رسایی نماینده سابق مجلس از کجا می‌داند آقای ظریف وزیر امور خارجه درحالی که گفته استعفا نکرده است می‌گوید وی استعفا کرده. دلایلش را هم شفاف بگوید. (15/9)
1221- اینکه به مردم گفتند پس از افزایش نرخ بنزین شاهد افزایش نرخ‌ها نخواهیم بود یک حرف نادرست یا شوخی بود. مگر می‌شود با افزایش نرخ حمل کالاها قیمت اجناس گران نشود؟(15/9)
پیام‌های مردمی‌در صفحات 2-6-11
1549- اگر قرار است مردم مالیات بدهند همه باید مالیات بدهند فرار مالیاتی هم نداشته باشیم و اینکه می‌گویند نیمی از پزشکان یا وکلا هم فرار مالیاتی دارند اگر صحت دارد باید رسیدگی شود و مالیات از آنان اخذ شود. تبعیض در کار نباشد. (16/9)
1603- دولت‌ای کاش به جای پرداخت یارانه سعی در کنترل قیمت‌ها می‌کرد تا قدرت خرید مردم افزایش یابد. آن وقت نیازی نبود آقای واعظی بگوید مایل به پرداخت یارانه نبودیم اما چاره‌ای نداشتیم. این پرداخت یارانه‌ها هیچ کمکی به مردم نمی‌کند. مهم، کنترل نرخ اجناس و کالاهای اساسی مردم است. (16/9)
1632- آقای عارف گفته‌اند دانشگاه و دانشجو باید بانشاط باشد. دانشجو باید مطالبه‌گر باشد. آیا آقای عارف فکر نمی‌کنند این حرف‌شان قدری غلو و مبالغه است؟ ضمن اینکه منظورشان از سکوت دانشجویی چیست؟ (16/9)
1701- خانم مولاوردی! چرا طی این سال‌ها دنبال ارتقای جایگاه مجلس نبودید؟ موقع انتخابات که می‌شود شعارهای داغ مطرح می‌شود؟ (16/9)
1147- برخی تعمیرکاران به جای تعمیر خودرو دستور خرید قطعات نو را می‌دهند. به نظر می‌رسد آنها تعویض‌کارند نه تعمیرکار! (19/9)
0915- مسئول درگذشت بیمارانی که برای درمان بیماری آنفلوآنزا به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند به جای معالجه فوت کرده‌اند کیست و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چه پاسخی برای اینگونه موارد دارد. به عنوان نمونه آرش رضایانی یکی از همشهریانم که ورزشکار هم بود مدتی در یکی از بیمارستان‌های دولتی گرگان به علت آنفلوآنزا بستری بود و درگذشت. دوستان و همشهریان می‌گویند مسئولان فدراسیون تهران در روز خاکسپاری مراجعه کردند و با خانواده مرحوم ابراز همدردی کرده‌اند که جای قدردانی دارد. (19/9)
1712- برخی‌ها می‌گویند افرادی که به بیماری آنفلوآنزا مبتلا می‌شوند از خوردن ماست و لبنیات خودداری کنند. بعضی‌ها هم ماست تجویز می‌کنند. متوجه نشدیم برای شر این‌گونه بیماری‌ها کدام منبع بیشتر واقعیت دارد؟ (19/9)
1635- سلام وقت به خیر، مدتی قبل گفتگویی با افرادی که یارانه نقدی شان قطع شده بود در وزارت رفاه و تامین اجتماعی انجام دادم ولی چاپ نشد. می‌خواستم درباره چاپ یا عدم چاپ آن مطلع شوم. ممنون از اطلاع‌رسانی‌تان. (19/9)
0911- خیابان شکوفه، خیابان نورصالحی(منطقه چهارده تهران) مدتی است توسط شرکت آب و فاضلاب حفاری شده اما محل‌های حفاری ترمیم و آسفالت نشده است. از شهرداری منطقه تقاضای رسیدگی داریم. (19/9)
0915- اکبر از تهران: گلایه از پیامک‌های تبلیغاتی؛ بیشتر روزها از سوی موسسه‌هایی مانند کاشت مو یا دفاتر فروش بلیت هواپیمایی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بدون اجازه از مشترکان تلفن همراه برایشان پیامک‌های تبلیغاتی ارسال می‌کنند که با این کارشان بر روح و روان مردم بی‌پول و بی‌مال و بی‌نان تاثیر بسیار منفی می‌گذارند. مردم برای رفع مزاحمت از شر اینگونه پیام‌ها چه کار باید انجام دهند؟ (17/9)
0817- علی: مایه شرمساری و تاسف است از این که می‌بینیم هموطنان ما به ویژه ورزشکاران به علت بیماری آنفلوآنزا جانشان را از دست می‌دهند. مسئولان می‌گویند مشکل دارو نداریم پس این مرگ و میرها از چیست؟ به عنوان نمونه آرش رضایانی یکی از قهرمانان وزنه برداری سابق و رئیس وزنه برداری استان گلستان به علت همین بیماری در یکی از بیمارستان‌های گرگان جانش را چند روز پیش از دست داد و باعث تاثر و تاسف دوستان، همسایگان، خانواده و طرفداران شد. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چه پاسخی دارد.
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام