کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 25 فروردین 1400   Wednesday 14 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 تیر 1398

صفحه خبر: سیاسی

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس با اشاره به بررسی شکایت از محمد عزیزی نماینده ابهر در مجلس در هیئت نظارت، گفت: پیش از این موضوع در هیئت بررسی و نقش مستقیم این نماینده در پرونده رد شد. محمدجواد جمالی نوبندگانی ، با یادآوری بررسی شکایت از نماینده مردم ابهر و خرمدره در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، اظهار داشت: پیش از این شکایتی از محمد عزیزی نماینده مردم ابهر و خرمدره به هیئت ارائه شده بود مبنی بر اینکه این نماینده توصیه‌ای به یک فرد یا مجموعه کرده است. در واقع کسی که توصیه شده بود به دلیل مشکلاتی که در دادگاه مفاسد اقتصادی حاضر شده، اسم این نماینده را هم آورده
است.
به گزارش ایرنا، نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر اساس بررسی صورت گرفته نماینده مردم ابهر در چارچوب وظایف نمایندگی توصیه عام برای کارآفرینی کرده است، لذا نقش عزیزی در پرونده فساد اقتصادی اثبات نشد چرا که هیئت نظارت اسناد متقنی برای نقش مستقیم وی نداشت.
جمالی نوبندگانی عنوان کرد: هیئت نظارت در جریان بازداشت اخیر این نماینده نبود، ورود مجدد به این پرونده هم بعد از شکایت مجدد از وی امکانپذیر است اما در مورد بازداشت این نماینده باید گزارشی به هیئت رئیسه مجلس داده شود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام