کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 15 فروردین 1399   Friday 3 April 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 31 تیر 1394

صفحه خبر: سیاسی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: قطعنامه پیشنهادی آمریکا به شورای به اصطلاح امنیت سازمان ملل، نماد کینه شتری آمریکاست و نشان می‌دهد آمریکا توافق را برای اعمال جدی‌تر دشمنی‌هایش می‌خواهد، نه برای حل مسائل با ایران. سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حالا دولتی که دوستی اش را با مواضع آتشین ضدایرانی اعلام می کند، خودتان حساب کنید دشمنی اش چگونه است؟ آمریکایی که در موضع ضعف و استیصال اینطور حرف می زند اگر قوت بگیرد چه می کند؟ به گزارش فارس، وی با بیان اینکه بعضی ها در داخل کاسه داغ‌تر از آش داغ تر شده و برای تبرئه مقامات آمریکا از این مواضع خشونت بار و کینه توزانه و تبعات حقوقی این سخنان ننگ آور، می گویند این حرف ها برای خوراک داخلی آنهاست؛ ادامه داد: فرض کنیم این حرف ها برای خوراک داخلی آمریکا باشد، اما آیا می شود، گفت آنچه هم روی کاغذ آمده و سند شده است، برای خوراک داخلی آمریکاست. جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج با تاکید بر اینکه هر ایرانی که اسناد وین را بخواند نفرتش به آمریکا صد چندان می‌شود، خاطرنشان کرد: قطعنامه‌ای که آمریکا به شورای امنیت پیشنهاد داد در همه بندهایش دشمنی با ایران موج می زند و نماد کینه شتری آمریکا با ملت ایران است و نشان می‌دهد که آمریکا به دنبال راهی است که از نتیجه مذاکرات برای اعمال فشار و
دشمنی بیشتر علیه ملت ایران استفاده کند. وی تصریح کرد: آمریکا توافقات را صرفاً برای
قانونی کردن تحریم ها و استمرار فشار به ایران نیاز دارد و بس. رئیس سازمان بسیج ادامه داد: ما
می گفتیم هسته ای بهانه ای است و آنها حتی اگر توافق هسته ای بشود، بعداً سراغ موشکی و قدرت منطقه ای ایران و بهانه حقوق بشر و امثال آن می آیند، ولی قطعنامه پیشنهادی دوروزپیش آمریکا نشان داد ظاهراً آنها می خواهند همه راه را یک ضرب بروند. نقدی در پایان تصریح کرد: آمریکا به توافقات نه به عنوان گامی برای شکستن دیوار بی اعتمادی بلکه به توافقات به عنوان ابزاری برای فشار بیشتر به ایران و زمینه سازی برای تجاوز نظامی می نگرد. همه باید هوشیار باشیم و با حفظ وحدت و یکپارچگی جلو این زیاده خواهی ها بایستیم و نشان دهیم ایران همان ایران امام خمینی هست و خواهد ماند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام