کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 23 فروردین 1400   Monday 12 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 آبان 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0859- یک اصولگرا می‌گوید وقتی به اسامی وزرای کابینه می‌نگرم انگار وزرا را من انتخاب کردم. متاسفانه آقای روحانی نسبت به زمان قبل انتخابات تغییر جهت کامل داده‌اند. (17/8)
0854- روزنامه‌نگاران کیهان سرشان را از دفتر روزنامه در خیابان فردوسی بیرون بیاورند تا ببینند و بشنوند اکثریت مردم چه نظری نسبت به نظرات این روزنامه دارند و چه می‌گویند؟ (17/8)
0852- کارمندی می‌گفت در شرکتی که مشغول کار است فرد کم‌سوادی را با رانت مدیر نموده‌اند. کارمندان می‌دانند وی خلق و خوی متغیری دارد و گاهی عرصه را برای کارمندان تنگ می‌کند. جوان که بودم مقیاس یک مدیر فقط توانایی فردی او بود. (17/8)
0744- در مورد تیتر امروزتان خواستم بگویم مگر سیاست نمی‌دانید؟ می‌خواهید‌ها‌شمی را مقابل روحانی قرار بدهید؟ روحانی کجا‌ها‌شمی کجا؟ خدا رحمت کند‌ها‌شمی رفسنجانی را که ثبات سیاسی داشت. (17/8)
1156- حالا که اختلاس‌های آقای زنبیل به دست رو شد آن کارشکنی‌هایی که می‌کند برای لوث کردن قضیه است. یا آقای احمدی‌نژاد می‌گوید آقای لاریجانی رئیس مجلس باعث تحریم‌ها شد. ایشان مثل اینکه فکر می‌کند مردم حافظه تاریخی‌شان ضعیف است. یادشان رفته می‌گفت این تحریم‌ها کاغذپاره است. ایشان با رفتارهای پوپولیستی این همه مشکل برای کشور ایجاد کرده. وی شایستگی مسئولیت ندارد. (20/8)
0807- در سر چهارراه‌ها افرادی را ملاحظه می‌کنیم که چند چماق خراطی شده برای فروش به دست دارند. ما به کجا می‌رویم؟ برخی از رانندگان یک چماق در زیرصندلی خود دارند. (20/8)
0806- دانشگاه علامه طباطبایی از حضور محمد توسلی یکی از مدیران تهران و شهردار تهران در این دانشگاه جلوگیری کردند. کاش به جای این کار، فضای بحث آزاد ایجاد می‌کردند که در جهت جهش علمی مناسب بود. اما بهتر بود که به درجه علمی این دانشگاه در بین دانشگاههای جهان هم اشاره‌ای می‌شد. (20/8)
0549- از عزیزان وزارت کار انتظار می‌رود خودشان عملا با معرفی زمینه‌‌های شغلی به مراکز کاریابی‌ در سراسر کشور فرصت‌های شغلی را برای کاریابان و متقاضیان کار فراهم کنند. (20/8)
1519- ساعت ۶ صبح ۲۰ آبان از میدان کلانتری سوار اتوبوس شرکت واحد به شماره پلاک ... که از بلوار نیکنام به میدان هفتم تیر عازم بود، شدیم، از ابتدا تا انتها درهای جلو را باز گذاشت! لطفا مسئولان شرکت واحد به رانندگان درباره این موضوع تذکر دهند. (20/8)
1214- مدت‌ها قبل درباره برخی مداحان سرشناس در مطبوعات و شبکه‌های مجازی مسائلی طرح شد، اما با گذشت زمان از حضور آنان در هیئت‌های عزاداری خبری نیست. لطفا مسئولان اطلاع رسانی کنند. (20/8)
1732- برخی پزشکان به محض این که بیماران به آنها مراجعه کنند، داروهای کلیشه‌ای تجویز می‌کنند. لطفا اول معاینه بعد دارو بنویسید! (20/8)
2001- برخورد با متخلفان موادغذایی یک موضوع جدی و حیاتی است. مسئولان مربوطه نباید از آن غافل شوند. وزارت بهداشت در این مورد وظیفه خطیر خود را با اعلام و معرفی رسمی تولیدکنندگان متخلف این کار انجام داده است. در نوبت بعدی باید سازمان‌های دیگر در این راه همکاری داشته باشند. چون موضوع تخلفات غذایی با سلامتی مردم سر و کار دارد. (20/8)
1836- روزنامه شنبه آفتاب در مورد کیهان نوشته‌اید دو روز کیهان توقیف شده است. برای همین هست که کیهان فکر می‌کرد هر چه می‌خواهد بنویسد علیه هرکسی و هر جناحی مطلب بزند. این تنبیه کیهانی‌ها را متوجه کرد که مملکت قانون دارد. (20/8)
رییس جمهور نمی‌دانم چرا آقای علی اوسط‌ها‌شمی را که زاده کرمانشاه است استاندار این شهر نکرد! بی شک توانمندترین فرد برای سر پا کردن این استان ایشان هستند. چرا بعد از انتخابات، کرمانشاه از نقشه ذهن شما پاک می‌شود!
...0918
آفتاب یزد: فعلا سیاست وزارت کشور بر این استوار است که استانداران غیربومی باشند. در واقع به محض آنکه استانداران به منطقه آشنا می‌شوند دوره مدیریتشان تمام شده است. گویا ساده‌‌ترین راه برای جبران کمبود بودجه همین راهکار می‌باشد.
با سلام. آقای وزیر کشور عقب‌ماندگی استانها علت‌ها‌ی دیگری هم دارد.
...0911
در دهه اول محرم که در خیابانها حضور پیدا می‌کنیم خواه ناخواه تحت تاثیر فضا و جو موجود حالت خاصی به انسان دست می‌دهد و جذب حالتی روحانی می‌شویم حال چطور است که برخی در مراسمی به مراتب باشکوه تر حضور داشته باشند و قبل از هر چیز به‌یاد کینه ورزی بیفتند و فضای موجود هیچ تغییری در آنها ایجاد نکند و با روش معمول خود مبادرت به توهین به افراد بنمایند واقعا باید پرسید که هدفشان از حضور در چنین تجمعاتی چیست؟
...0912
سلام مردم میگن دفترچه‌ها‌ی بیمه سلامت رو به غیر از بیمارستانهای دولتی، بیمارستانهای خصوصی و در مطب‌ها‌ قبول نمی‌کنن، این هم از طرح تحول سلامت که دولت تعریف و تمجید می‌کرد. مسئولان دولتی هم اینقدر این 45هزار تومان یارانه رو منت نگذارند، هی تهدید میکنن که قطع می‌کنیم. در حالی که چند برابر آن رو از مردم می‌گیرن.
...0919
با عرض سلام و درود فراوان و خداقوت، دستور رژیم صهیونیستی به سفرای خود در سراسر جهان پیرامون مبارزه با گسترش تشیع، خود گویای حقانیت و اقتدار مذهب شیعه است که پیش بینی شده که کمتر از 25سال دیگر وجود نحس و نامبارک این رژیم مضمحل خواهد شد.
...0938
سلام. طرحی که گذاشتین تحت‌عنوان سوژه خوانندگان بسیار کار خوب و ایده جالبیه اینکه حرف دل مردم رو به این صورت اطلاع رسانی بشه ارزشمنده. حداقل سعی کنید اگه میشه هفته‌ای یه بار تیتر اول روزنامه رو به این موضوع اختصاص بدین. چون سوژه فراوانه. این نوع خبررسانی به نظرم اهمیتش زیاده چرا که خبرای معمولی روزانه همه جا دارن اطلاع رسانی میکنن.
...0911
آفتاب یزد: تقریبا تمامی گزارشات که سوژه خوانندگان محترم بوده تیتر آن در صفحه اول آمده است.
محمدماکویی: خدمت دوست عزیزی که عامل اصلی درج نوشته‌ها‌ی اینجانب در صفحه شبکه را داشتن پارتی عنوان کرده اند، دو نکته را عرض می‌کنم؛ اول اینکه کاملا طبیعی است که برخی خوانندگان روزنامه نوشته‌ها‌ی من را پسند نکنند کما اینکه خود من از بعضی نوشته‌ها‌ خوشم می‌آید و برخی نوشته‌ها‌ را نمی‌پسندم. ثانیا آنهایی که وقت و حوصله داشته باشند، می‌توانند نام من را در سایت‌ها‌ی فرارو، تابناک و روزنامه اطلاعات جستجو کنند تا به خوبی متوجه شوند که علاوه بر داشتن پارتی؟! چیزهایی دیگری هم باعث شده که سردبیر و مدیر مسئول آفتاب یزد، نوشته‌ها‌ی مرا "غیر قابل چاپ" تشخیص ندهند!
...0912
آفتاب یزد: داشتن یک ستون ثابت در روزنامه برای نویسندگانی که توانایی بالای نوشتن دارند یک حسن به حساب می‌آید و خوانندگان محترم هم آن را می‌پسندند.
چه اشکالی دارد خانم‌ها هم سوار موتور شوند(!) هنجارشکنی به ماجرای دکل نفتی می‌گویند که از مملکت بیرون بردند نه دو تا دختر که سوار موتور شدند.
لطفا پیگیری کنید، چرا آقای زنگنه مدارک تحصیلی کارکنان وزارت نفت را تعدیل نمی‌کند؟
آفتاب‌یزد: در این خصوص گزارشی در صفحه 6 مورخ 20/8/96 به چاپ رسید، مطالعه بفرمایید.
برای حل ترافیک میدان آزادی ومیدان فتح پیشنهادی داشتم: نصب نرده در پیاده‌رو، نصب مانع در مسیر بی‌آرتی خاوران برای تردد نکردن موتورسواران، راه‌حل زیاد است برای حل معضل موتورسوران. یکی، دو مقاله هم دارم. از همکاران مطبوعاتی.
آفتاب‌یزد: سوژه خود را به‌صورت مشخص ارسال کنید. مطالب و مقالات خود را هم می‌توانید به آدرس ایمیل روزنامه ارسال کنید.
به توسعه سیاسى باید مانند توسعه اقتصادى، اجتماعى و فرهنگى اهمیت داده و توجه شود.
باسلام. دوبار به آقای روحانی رای دادم. بازنشسته امداد امام(ره) هستم. با سه فرزند بیکار، خانه من با شهر هزار متر فاصله دارد با مشکلاتی یک مغازه تهیه غذا با زن و بچه‌هایم دایر کردم، بچه‌ها خسته شدن دیگر کمک نمی‌کنن. مغازه هرچی درآمد دارد نصفش را به اداره‌جات مربوطه پرداخت می‌کنم. شما را به‌خدا فکری کنید. استان مازندران، شهر تنکابن
سلام. شما بیش از آنکه به گزارش و سوال و جواب بپردازید، به توهین و بدگویی به مجری برنامه پرداختید! واقعا این همه کینه نسبت به کسی که هم‌عقیده شما نیست چه معنایی دارد؟! کمی منطق لطفا
برای دکه ما روزنامه آفتاب نمی‌آورند، می‌گویند به ما نمی‌دهند، لطفا پیگیری کنید.
آفتاب‌یزد: لطفا آدرس دکه مربوطه را اعلام کنید.
دکتر علی‌اکبر ولایتی در 16 سالی که وزیر امور خارجه بود به قول خودش هیچ حقوقی دریافت نکرد و فقط از طریق ویزیت بیماران، امرار معاش می‌کرد حالا هم که رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد است ادعا کرده که حقوقی دریافت نمی‌کند.
با عرض سلام. به اطلاع می‌رساند متاسفانه از طریق شهرداری هم به شرکت گاز منطقه مورد بحث اعلام شده وکماکان اقدامی نشده. اگر شب خودرویی با این علمک برخورد کند آتش‌سوزی به‌وقوع خواهد پیوست.
1759- در شماره شنبه 20 آبان روزنامه آفتاب در صفحه 2 مطلبی داشتید با عنوان «آفرین به شیخ حسن نصرالله» که نقل قول از خطیب نمازجمعه بود. اول اینکه سیدحسن شیخ نیست. آیا فرق بین سید و شیخ را نمی‌دانید؟ دقت کافی داشته باشید. (20/8)
1754- این اروپایی‌ها هم نوکر آمریکا هستند. حتی خانم موگرینی و رئیس‌جمهور فرانسه و... اینها همه زیر سلطه آمریکا هستند. (20/8)
1741- متاسفانه من تلگرام ندارم. آیا می‌توانم با دادن نامه با روزنامه تماس بگیریم؟(20/8)
آفتاب یزد: یکی از روش‌های ارتباط با روزنامه همین روش ارسال نامه می‌باشد.
1727- آقایان روحانی یا ظریف و سیاستمداران ایران چرا آن قدر سستی کردند تا عربستان از ایران جلو زد؟ عربستان با روسیه قرارداد خرید اس-400 هم بست. حتی تکنولوژی ساخت آن را به عربستان داد. اما موشک‌های اس-300 را چند سال معطل کردند تا به ما دادند. حالا چه روزی که روسیه دست در دست آمریکا هم بدهد. (20/8)
1258- این همه از وحدت و ائتلاف می‌گویند اما این ممکن نیست. قرار نیست که فقط اصلاح طلبان از وحدت و اتحاد بگویند باید اصولگرایان هم اهل وحدت و اتحاد باشند. (21/8)
1254- آقای احمدی‌نژاد این همه مشکلات برای مردم به وجود آورد، از زیربار پاسخگویی به قانون هم طفره می‌رود. روزنامه کیهان هرچه دلش می‌خواهد می‌نویسد. (21/8)
1207- مدیر یک کارخانه ماشین‌سازی چین اعلام کرده اکثر ماشین‌های چین جهت صادرات است. یعنی ماشین‌های چینی در خود چین استفاده نمی‌شود. به نظرم این خودروها فقط برای مصرف مردم ماست مسئولان هم که فقط ماشین اروپایی سوار می‌شوند. (21/8)
1038- 400 نفر کارمند بازنشسته مخابرات هستیم. در سال 80 مبلغ 90میلیون پول دادیم که پنج ساله به ما خانه تحویل بدهند. تا الان خبری نیست. خانه‌ها هم نیمه کاره رها شده است. کسی هم پاسخگو نیست. (21/8)
1010- صبح تا شب صدا و سیما بلندگوی یک جناح خاص می‌باشد. روزنامه‌های بسیاری هم با بودجه عمومی از آنها حمایت می‌کنند. روزنامه آفتاب هم شروع کرده پیام‌های توئیتری آنها را منعکس می‌کند. خریداران این روزنامه اگر می‌خواستند چنین عقایدی را ملاحظه نمایند روزنامه دیگری می‌خریدند. (21/8)
آفتاب یزد: تذکر شما را قبول داریم.
0929- در شرایط فعلی خاورمیانه احتمالا به یک انبار باروت می‌ماند نباید امور مملکت توسط برخی حرفهای غیرکارشناسی زیرسوال برود تا به منافع ملی لطمه وارد شود. باید به خواسته‌های تمام طیف‌ها و سلایق و اقوام توجه گردد. (21/8)
0847- این صحبت ترامپ که صحبت پوتین رئیس‌جمهور روسیه را قبول نموده که روسیه در انتخابات آمریکا دخالت نکرده در محافل سیاسی و اجتماعی آمریکا از سوی احزاب و روزنامه‌نگاران مورد انتقاد قرار گرفته است. که آیا ترامپ گفته یک سرهنگ سابق اطلاعاتی «گ ب» را در مقابل اتفاق نظر کلیه سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا که روسیه در انتخابات دخالت کرده است پذیرفته است. (21/8)
0813- یعنی ما حتی توانایی احیای یک دریاچه مثل دریاچه ارومیه را هم نداریم؟ این یعنی مدیریت توانمند محیط زیست؟!(21/8)
0812- در روزنامه‌تان نوشته‌اید سهم هر فقیر از صدقه‌های مردم، پنج هزار تومان است. به رئیس کمیته امداد بگویید عدالت را برقرار کنید. دل‌ها به هم نزدیک شود، دلخوری‌ها از بین برود. چرا باید در جایی که این همه ثروت است، این همه فقیر داشته باشیم؟ (21/8)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام