کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 15 فروردین 1399   Friday 3 April 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 تیر 1395

صفحه خبر: صفحه آخر

سه شنبه 12 خرداد سال 1360:جلسه علنی درباره چهار دوازدهم بودجه داشتیم . حرکت آقای سلامتیان در اول جلسه عصبانیم کرد . عصر هم جلسه ادامه داشت.آقای ملک پور ، نماینده زرتشتیان شکایت داشت که دختر زرتشتی را در یزد که می گویند مسلمان شده ، به خانه آقای صدوقی برده اند و – و مدعی بود اسلام آوردن واقعیت ندارد. ولی قاعدتا این ادعا درست نیست، قرار شد تحقیق کنم.
ظهر، معلمان و مربیان فنی خلبانی آمدند. از وضع استخدامی خود شکایت داشتند، عصر آقای جمی امام جمعه آبادان آمد و از خط حرکت در مقابل بنی صدر می پرسید. از فرمانده لشکر هفتاد و هفت خراسان – که فرمانده اروند هم هست- شکایت داشت.
عصر، در جلسه دفتر سیاسی شرکت کردم. درباره حرکت بعد از بیانات امام ، علیه لیبرال ها بحث شد. روزه بودم و برای افطار به مجلس رفتم.
پس از افطار با آقایان موسوی خوئینی‌ها، دکتر ولایتی و الویری برای اجرای برنامه «ارتباط مستقیم با مسئولان» به تلویزیون رفتیم. از ساعت ده تا دوازده در برنامه شرکت کردیم. ابتدا شرحی از وضع مجلس دادیم سپس جواب به سوالات و در ضمن برنامه، فیلم هایی که تهیه کرده بودند، پخش می‌شد. یک سوال پخش کرده بودند که به ما اطلاع ندادند و بی جواب ماند که بد شد. روز بعد اعتراض کردم. می گویند اشتباه از مسئول سوئیچینگ بوده که ده روز حقوقش را زده اند.
ادامه دارد...


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام