کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 15 فروردین 1399   Friday 3 April 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 تیر 1395

صفحه خبر: حوادث

پس از خوردن شام دوباره با نازنین درباره ارتباط‌های مجازیش با پسرهای غریبه در شبکه‌های اجتماعی صحبت کردم اما بی فایده بود و زمانیکه وی در خواب بود از شدت عصبانیت دیگر کنترلم را از دست دادم و با آجر ضرباتی به سرش زدم و سپس از خانه خارج شدم
متهم به قتل به گمان اینکه همسرش در شبکه‌های اجتماعی ارتباطات پنهانی دارد دختر ۱۶ساله را با ضربه آجر به قتل رساند و خودش را تسلیم پلیس کرد. به گزارش مهر بامداد ۲۶تیرماه سال جاری ماموران کلانتری۱۱۹ مهرآباد در تماس ماموران کلانتری قلهک درجریان کشته شدن دختر جوانی در خیابان دامپزشکی قرار گرفتند.و بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد دختر جوانی که به گفته همسایه‌ها همسر مرد جوان ساکن در طبقه سوم یک خانه قدیمی در خیابان دامپزشکی است در خانه به قتل رسیده است. با کشف جسد زن جوان تیمی ازماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه با بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امورجنایی به خانه مجردی تازه داماد در خیابان دامپزشکی رفته و با جسد خون آلود عروس نوجوان روبرو شدند. تحقیقات درباره قتل نو عروس ۱۶ ساله را در دستور کار خود قرار دادند. بررسی‌های پلیسی نشان می‌داد قاتل مردی ۲۳ ساله است که دو ساعت بعد از ارتکاب به قتل به کلانتری قلهک مراجعه کرده است و در برابر افسر کشیک کلانتری به قتل همسرش اعتراف کرده است.عامل جنایت در همان تحقیقات ابتدایی ماموران در صحنه جنایت گفت: ۴ ماه پیش با نازنین ازدواج کردم و قرار شد تا تهیه جهیزیه نازنین او در خانه پدرش بماند. چون خانه مجردی دارم هفته‌ای ۲ بار نامزدم به خانه من می‌آمد و کارهای خانه را انجام می‌داد و در این مدت متوجه ارتباط‌های پنهانی اش با افراد دیگر در شبکه‌های مجازی شده بودم ولی هر چه به او می‌گفتم ادعا می‌کرد اشتباه می‌کنم. وی افزود: در این مدت سکوت کرده بودم تا اینکه شب گذشته پس از پایان مراسم ختم مادربزرگ نامزدم از خانواده سمیه جدا شدیم و قبل از رفتن به خانه برای شام پیتزا خریدیم.پس از خوردن شام دوباره با نازنین درباره ارتباط‌های مجازیش با پسرهای غریبه در شبکه‌های اجتماعی صحبت کردم اما بی فایده بود و زمانیکه وی در خواب بود از شدت عصبانیت دیگر کنترلم را از دست دادم و با آجر ضرباتی به سرش زدم و سپس از خانه خارج شدم.چند ساعتی در خیابان پرسه زدم و وقتی به خودم آمدم تازه متوجه کارم شدم و با مراجعه به کلانتری قلهک راز این جنایت را فاش کردم.بنا براین گزارش، بازپرس مرادی دستور داد تا گوشی موبایل دختر نوجوان تحت بررسی قرار گرفته و عامل جنایت نیز برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گیرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام