کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 02 آبان 1399   Friday 23 October 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 21 اردیبهشت 1394

صفحه خبر: سیاسی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، گفت: ارتباط فیزیکی، رفت و آمد خانوادگی و همسایگی ملاکی برای تفسیر بیانات امام (ره) نیست.سردار محمدرضا نقدی در همایش ستاد برگزاری بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، اظهار کرد: جای تاسف است که بعضی از افراد کوتاه بین و دنیاپرست که دنیا را برای خوش‌گذرانی و لذت مادی می‌خواهند با دشمنان هم داستان شده و از روابطی که با امام (ره) داشته‌اند سوءاستفاده می‌کنند و می‌خواهند پیام امام (ره) را تحریف و تفسیر به رای کنند. وی افزود: اولاً پیام امام برای همین امروز است و نیاز به تفسیر ندارد. ثانیاً اگر بنا باشد که تفسیری از بیان امام (ره) بگیریم این تفسیر را از کسی که حال و هوای امام (ره) را داشته باشد خواهیم گرفت. ارتباط فیزیکی، رفت و آمد خانگی و همسایگی ملاکی برای تفسیر امام (ره) نیست.به گزارش ایسنا نقدی ادامه داد: بیان امام (ره) را کسی می‌تواند تفسیر کند که مثل امام (ره) زندگی کند نه کسانی که اگر سر و تهشان را بزنید از کیش سر درمی‌آورند و به دنبال خوش‌گذرانی و رفاه شخصی خود هستند. کسی می‌تواند امام (ره) را تفسیر کند که مثل امام (ره) یکپارچه ضد ظلم، زورگویی و استکبار باشد و هر سلولش فریاد مرگ بر آمریکا را سر دهد نه کسانی که شبانه‌روز تلاش کنند به ظالمان و کودک کشان در باغ سبز نشان دهند و چراغ سبز برای سازش با استکبار نشان دهند. وی در ادامه امام (ره)‌را یک معجزه بزرگ الهی دانست و اظهار کرد: امام(ره) بزرگوار همه نشدنی‌ها را شدنی کرد و حقیقت انسان را دوباره به خودش نشان داد و ظرفیت‌ها و کرامت انسان را در دوره جاهلیت مدرن احیا کرد. امام معجزه‌ای بود که آثارش دوام و استمرار دارد و برکاتش در حیات مادی‌اش محدود نشد و هرچه جلوتر می‌رویم این آثار بیش از پیش جلوه‌گر می‌شود.
وی اضافه کرد: دشمن خیلی تلاش می‌کند که ارزش‌های امام (ره) را محو کند امروزه هزاران شبکه ماهواره‌ای، اجتماعی و اینترنتی ایجاد کرده‌اند تا ارزش‌هایی که امام (ره) برای بشریت به وجود آورد را محو کنند و یا در جامعه ما به ضدارزش تبدیل کنند چون این ارزش‌ها یقه زورگویان و مستکبران را گرفته است..


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام