کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 30 مهر 1399   Wednesday 21 October 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 مهر 1399

صفحه خبر: اجتماعی

معاون دولت اصلاحات گفت: اگر قرار باشد جمعی از اصلاح‌‎طلبان روی محوری همسویی داشته باشند، قطعا باید خاتمی را به عنوان محور اجماع و همسویی و همفکری انتخاب کنند. محسن مهرعلیزاده، معاون دولت اصلاحات، در رابطه با نقش بزرگان جریان اصلاحات برای به اجماع رسیدن این جریان برای معرفی کاندیدا در انتخابات ۱۴۰۰ به برنا گفت: بزرگان اصلاح‌طلب برای رسیدن این جریان به اجماع کلی در مورد انتخابات ۱۴۰۰، بسیار موثر هستند. این چهره اصلاح‌طلب افزود: در حقیقت لازمه هر قدم و کاری تفاهم، همسویی و هم‌ جهتی است. در واقع بزرگان هر جناحی اعم از اصلاح‌طلب و اصولگرا باید در مورد انتخابات گذشته و اقداماتی که به ویژه در دوره دوم ریاست جمهوری انجام داده‌اند و در اذهان مردم ماندگار است را آسیب‌شناسی کنند و دلایل موفقیت‌ها و نتیجه کارها را مورد ارزیابی قرار دهند. مهرعلیزاده تصریح کرد: به عبارت دیگر جریان‌های سیاسی با ارزیابی و آسیب‌شناسی مصادیق، مشکلات و مسائلی که بوده، می‌توانند با دقت و صحت بیشتری قدم‌های بعدی را بردارند و حرکت کنند. این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ضمن تاکید بر اینکه جریان اصلاح‌طلب با محوریت و رهبری خاتمی می‎تواند در انتخابات ۱۴۰۰ به اجماع برسد، خاطرنشان کرد: در درجه اول مردم و دیدگاه‌های اصلاح‌طلبانه آنها، سرمایه اصلاح‌طلبان و اصلاحات تلقی می‌شوند. اما از منظر رهبری و هدایت، اصلاح‎طلبان خاتمی را قبول دارند.
مهرعلیزاده در پایان یادآور شد: منظور این است که اگر قرار باشد جمعی از اصلاح‌‎طلبان بر روی محوری همسویی داشته باشند قطعا باید خاتمی را به عنوان محور اجماع و همسویی و همفکری انتخاب کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام