کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 08 مهر 1399   Tuesday 29 September 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 17 تیر 1399

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری ‪-‬ انجمن جفنگ نویسان و پرند نویسان در راستای روحیه بخشی به مردم در بیانیه‌ای اعلام کرد: امروز می‌خواهیم برایتان از خبرهای خوب بگوییم تا حالتان دراین عصر کرونا زده، گرانی زده کمی بهتر شود.شاید حرفهایمان همچو نسیم خنکی روی پیشانی خسته و عرق کرده شما باشد و حال و هوایتان عوض شود همچومجلس جدیدی که حال و هوایش عوض شد آدمهای جدید خوب و مهربون آمدند برای ما خبرای خوب می‌آورند. مثل این خبر که یک نماینده مهربون مجلس گفته:" طرح دو فوریتی سامان دهی مسکن آماده شود بازار مسکن از این بی‌سروسامانی در می‌آید. بالاخره صاحب این بازار را پیدا می‌کنیم که بی‌صاحب نماند. فقط دوهفته تحمل کنیم". ببینید چقدر مجلسی‌ها خوبند؟ شما خبر پرخاشگری بعضی نمایندگان به آقای ظریف را جدی نگیرید که هرچه گفتند و تاختند از نیت خیر بود اگر کسی به نیت‌های خیر آنان شک دارد" به جهنم که شک دارد "! شرمنده، شوخی کردیم.
خبر خوب دیگر اینکه س- ل یعنی سعید- ل
" اقتصاد دان" در مورد فشارهای اقتصادی گفته: فقط تا مرداد یا شهریور طاقت بیاریم همه چی ردیفه!. به قول شاعر: "طاقت بیار رفیق" هر چند خودمان بی‌طاقت شده‌ایم رفیق. یا همچنین گفته: درست که گرانی داریم اقتصاد حالش خوب نیست، تحریم داریم، مردم زیر فشارند فشار بی‌سابقه داریم.با این فشارها فشارسنج باید درسبد هرخانواری باشد. حتی فشاری که الان دراقتصاد ماهست زمان حمله مغول درسال 618هجری قمری نبوده، غارتی که دلالین و مفسدین در این اقتصاد ما کردند مغول‌ها نکردند. همه اینها را می‌دانم اما با تمام اینها بحرانی که در ونزوئلا هست اینجا نیست. دلگرم باشید. مسئولین، خادمین شما این کارگران شما مشغول کارند. دلار 22 هزار تومان هم باشد، زندگی هست. وفور نعمت هست فقط نعمت‌ها گرانند. در دسترس هستند اما قابل دست یازیدن نیستند! در واقع دست ما کوتاه نیست و خرما بر نخیل نیست در مغازه است اما ما را توان خرید خرما نیست. ولیکن هنوز اوضاع ما از خیلی‌ها بهتر است. اگر بدانید مردم ونزوئلا در چه شرایطی زندگی می‌کنند؟ چه بگوییم که نگفتنش بهترست.
خبرخوب دیگر اینکه چند تن از نمایندگان گفته اند" رئیس جمهور را استیضاح می‌کنیم. یکی از خودمان دولت را به دست می‌گیرد، مردم را از این مصائب نجات می‌دهیم"!
خبر خوب آخر اینکه یاوه گویی‌ها‌یمان پایان یافت.ضمنا نقل قول‌ها تحریف شده است. شرمنده!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام