کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 18 تیر 1399   Wednesday 8 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 10 تیر 1399

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری ‪-‬ یکی از همکاران تا وارد جلسه شد پکی زد زیر گریه گفتیم چی شده؟ کسی زدتت؟ گفت آره بدجور هم بی‌انصاف منو زد.آخه بگو من چکارت کرده بودم من بی‌گناه بی‌آزار جز جفنگ نویسی که آزاری به کسی نرسوندم. گفتیم کدام بی‌مروتی همکار ما را زد؟ گفت: دست روزگار! برخی همکاران خندیدند و با خنده گفتند: اگر به این است همه ما کتک‌خورمان ملس است! کتکی که ما از دست این روزگارخوردیم "کتک خورهای فیلم فارسی" نخوردند.
*یکی از دوستان در حالی که آب دهانش را به سختی قورت داد گفت گلویم درد می‌کند. از بس که فریاد‌های نزده دارم گلویم درد می‌کند! چقدر فشار از دست این گروه فشار تحمل کنیم؟ البته سوء‌تفاهم نشه منظور از گروه فشار مجموعه فشارهای زندگی است. قدیم می‌گفتند:" سن که رسید به 50 فشار میاد به چند جا". الان درهر سنی باشیم فشارها بر ما هجمه می‌برند.‌ای مرگ براین فشارها – امان بریده از ما.
* دیگری گفت: آری فشارها به قدری است که حتی صدای رئیس مجلس آقای قالیباف هم در آمده حتی شایعه شده به طنز گفته: روزگار خوبی نیست حال اقتصاد خوب نیست. قرارما چنین نبود، مفلسی مردم تو برنامه‌های ما نبود. یکی از اعضا گفت: وی همچنین از حال و روز بد مردم گفته: یک چیزهایی شنیدم کاش نمی‌شنیدم. یکی از دوستان فی البداهه گفت: شنیده: روزگار میزند ضد حال به ما - نای و قوتی نمانده به ما..... آقاجان دیگه جان به بدن نمانده. برم به کی بگم؟ به قول شاعر: "بسیار قوت و طعام باید – تا جان بگیرد بی‌جانی"
* از آنجا که رئیس مجلس گفته اند:" دغدغه ما در شرایط فعلی فقط اقتصاد است" یکی از اعضا این شعر از سهراب را خواند: "صدا کن مرا- صدای تو خوب است- صدای تو سبزینه آن گیاه عجیبی است- که در انتهای صمیمیت حزن می‌روید". یکی از همکاران تحت تاثیر ‌این شعر گریست البته گفت: گریه‌ام از شاعرانگی سهراب نیست از حال و روز خراب است.
*در جلسه دیروز با استماع سخنان همکاران به این نتیجه رسیدیم کمپین" صدا کن مرا- صدای تو خوب است " خطاب به مسئولین باید راه‌اندازی شود. یقینا پروژه مفلس زدایی، فقر زدایی باید فورا کلید بخورد. حال مردم خوب نیست، پرونده افلاس مفلسین وجماعت درمانده پرونده سنگینی است.حال و روزشان خیلی‌ اورژانسیست!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام