کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 28 شهریور 1400   Sunday 19 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 11 خرداد 1399

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1423- می‌گویند مردم برای پیشگیری از شیوع بیماری کمتر به بانک ها مراجعه کنند و آن هایی که گوشی اندروید دارند، برای پرداخت قبوض یا کارهای بانکی به وسیله تلفن همراه این کار را انجام دهند. من که کارت عابربانک سامان دارم به تازگی هر کاری که می خواهم انجام دهم روی صفحه گوشی ام
می نویسد محدودیت مجاز! مراتب جهت اطلاع مسئولان بانک سامان عرض
شد. (9/3)
1947- علی از تهران: بی توجهی به جمع آوری و ساماندهی معتادان و فروشندگان لوازم دست دوم در میدان امام حسین(ع)، ابتدای خیابان انقلاب اسلامی و به ویژه مقابل فروشگاه تعطیل شده قدس موجب نارضایتی کاسبان و رهگذران است. لطفاً این پیام را چاپ کنید بلکه مسئولان چاره‌ای بیندیشند. (9/3)
1211- محمدرضا سیاه‌پوش از تهران: بیشتر روزها در میدان حسن آباد به ویژه مقابل بیمارستان سینا توسط وانت بارهای میوه فروش سدمعبر است و این کار باعث ترافیک خیابان امام خمینی(ره) می شود. از مسئولان شهرداری و راهنمایی و رانندگی تقاضای جمع آوری وانت بارهای مزاحم را دارم. (9/3)
1015- بزرگراه شهید حقانی از مقابل بانک مرکزی تا چهارراه جهان کودک و میدان ونک همچنان ترافیک سنگینی دارد. قابل توجه مسئولان سازمان ترافیک شهراری منطقه سه تهران! (9/3)
0710- علی فکری از تهران: سال های گذشته مبلغ قابل توجهی به یکی از باغبان ها دادم و جلو مغازه ام را واقع در بزرگراه شهید حقانی، خیابان شهید مخبر شمالی، نبش کوچه بهارستان (قنادی جنت)، گل کاری کرد. با گذشت زمان گل و گیاه از بین رفته است.
از شهرداری منطقه چهارده تقاضا دارم در صورت امکان این مکان را با سلیقه خود گل و گیاه بکارند. با تشکر از
لطف تان. (9/3)
روی خط مورخ 6/3
1351- چرا این روزها آقای استاد زیباکلام فقط بذر ناامیدی می‌پاشد. مثلا گفته کارگزاران و حزب مشارکت در سیاست ایران تمام شده‌اند. اصلاح طلبی و اصولگرایی تمام شده و از این حرف‌ها از نظر ایشان مردم به هیچ چیز توجه ندارند. (6/3)
1202- هنرمند گرامی آقای آغداشلو گفته ‌است هنر در دوران نکبت قرار گرفته است. باید عرض کنم نه فقط نکبت بلکه در دوره فلاکت هنر هستیم تا سکان هنر در دست هنرناشناسان باشد همین است. (6/3)
1058- مردم معتقدند چرا عده‌ای سالهای سال دست به مقام و منصب‌ها انداخته‌اند و دست بردار نیستند؟ تا نوبت به دیگران برسد. (6/3)
2320- جنایت پلیس آمریکا در شهر مینیا پولیس آمریکا در بر قتل رساندن وحشیانه یک سیاهپوست گور دولت ترامپ را خواهد کرد. بار دیگر برگه‌ای از وحشیگری در غرب که خود برخی سیاستمداران آمریکایی و اروپایی به آن اشاره کردند را آشکار کرد. (9/3)
2304- من اگر جای آقای ظریف بودم هیچ‌وقت کاندیدای ریاست جمهوری نمی‌شدم. چون برخی‌ها ذاتا
دولت ستیز هستند. برای دولت مشکل درست می‌کنند. (9/3)
2212- قتل‌ها و خشونت‌های خانوادگی درحال افزایش است. باید مسئولان فکری برای آن بکنند. کانون خانواده‌ها تهدید نشود. حادثه رومینا دختر تالشی دل همه را به درد آورد. (9/3)
2204- آنهایی که سودای قدرت دارند با هر طریقی وارد مجلس شدند باید بدانند حالا که سکان دست آنها افتاده همانقدر هم باید به مردم پاسخگو باشند. (9/3)
2141- دولت آقای روحانی دست دوستی به سوی مجلس یازدهم دراز کرده اما معلوم نیست این مجلس این دست دوستی را پاسخ مثبت دهد! (9/3)
با توجه به تجربیات موفق گذشته در ساخت فیلم و سریال‌های قرآنی و مذهبی مثل مختارنامه، یوسف پیامبر(ع)، محمدرسول الله(ص) آقای مجیدی و... برای جذب و اهتمام امت اسلامی خصوصا" نسل جوان به آموزه‌های دینی، تداوم این نوع حرکت‌های جهادی و سراسر مفید و هدایت‌بخش از ضروریات است.
...0938
برندهای تقلبی روی اجناس که معمولا" ارزان قیمت، بی‌کیفیت و با ابهام در تاریخ مصرف است غالبا" نشانه قاچاق کالا بوده و مصرف آن اگر خوراکی و دارویی باشد باعث سلب سلامتی می‌شود. از سازمان غذا و دارو و سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و سایر نهادهای مرتبط تقاضای نظارت، پیگیری و برخورد
جدی داریم.
...0938
شرکت مخابرات ایران برای تشویق مشترکین خود به پرداخت سریع‌تر صورتحساب قبض‌های پیامکی تلفن‌های همراه اول، یکروز مکالمه رایگان یا امتیازاتی به‌نام باشگاه فیروزه‌ای و اینترنت دارد ولی در مورد سوختن امتیازات هیچ نوع اطلاع‌رسانی قبلی نکرده و نمی‌کند، در نتیجه همه امتیازات باشگاه کذایی در پایان هر سال می‌سوزد بدون اینکه مشترک بداند و از آنها هیچ استفاده‌ای کرده باشد! این روش زیرکانه و سودجویانه مخابرات موجب ضرر و زیان برای عدم استفاده از این جوایز ساختگی و سراب مانند و اِغقال و فریب خواسته یا ناخواسته مشترکین با صداقت و خوش باور و خوش حساب گردیده است!؟
...0913
با عرض سلام و ادب. قیمت چادر که حجاب برتر به حساب می‌آید در نمایشگاه حجاب و عفاف و فروشگاه‌ها خیلی گران شده است حداقل به خاطر تبلیغ هم که شده قیمت‌ها متعارف شود.
...0922
از اهم واجبات است قوه مقتدر قضائیه با شناسایی عناصر فساد و اخلال در نظام اقتصادی که به هر تزویر و روش حرفه‌ای متوسل می‌شود تا افزایش قیمت‌ها به سود همه‌جانبه خود و به ضرر مردم بالاخص اقشار ضعیف و مستاصل جامعه تمام شود بدون مماشات برخورد کنند تا سایرین که در فکر و عمل تکرار روش‌های آنها را دارند، درس عبرت بگیرند.
...0938
در سال جهش تولید امید و انتظار می‌رود جهت تحقق هرچه بهتر و بیشتر اهداف این شعار، مسئولین محترم به بخش تولید از لحاظ فعال نمودن کارخانه‌های تعطیل شده یا در شرف ورشکستگی با تهیه مواد اولیه و دستگاه‌ها و...،حمایت از کارگران به عنوان پیشگامان تولید، جذب و به کارگیری نیروهای بیکار و... اهتمام ورزند.
...0938
در ماه مبارک رمضان تبلیغات کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) درباره فرهنگ انفاق و صدقه با کدهای دستوری، ارائه شماره حساب یا کارت به اوج خود رسیده است. تبلیغ این فرهنگ قرآنی با نمایش فیلم‌های چند دقیقه‌ای نیز اثربخشی خاصی دارد که امیدواریم همواره تولید و پخش شود.
...0938
تعطیلی مدارس این نگرانی را دارد که نکند دانش آموزان بی‌گناه، از درس و کتاب به خاطر عدم اعمال قوانین نظم و درس مدارس عقب بمانند و بدون کنترل و مدیریت به حال خود رها شوند.
...0922
حضرت امام جعفر صادق(ع) می‌فرمایند: اگر در میان مردم عدالت برقرار شود، همه بی‌نیاز می‌شوند و به اذن خداوند متعال، آسمان روزی خود را فرو می‌فرستد و زمین برکت خویش را بیرون می‌ریزد.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات 3-6-8
2310- موضوع این دختر جوانی که به دست پدرش به قتل رسید خیلی دل مرد را به درد آورده است. جا دارد قوانین مجازات در این مورد بررسی مجدد شود. کاش این دختر و پسر را همان‌جا عقد می‌کردند شاید دیگر پدرش نمی‌توانست به بهانه‌ای دست به قتل بزند. (7/3)
آفتاب یزد: اینکه باید قوانین تعزیری بازدارندگی داشته باشد با شما موافق هستم ولی قسمت دوم پیام شما باید شرایطی وجود داشته باشد و گاهی شرایط از بین می‌رود.
2018- از واریز بیمه کرونا خبری نیست؟ قرار بود پرداخت شود. (7/3)
2304- آیا طرح دورکاری کارکنان دولت از منزل و دولت الکترونیکی به مرحله اجرای کامل رسیده است. این طرح خوبی است اگر اجرا شود خصوصا در ایام کرونایی و برای کاهش بار ترافیکی. (8/3)
2212- چند مورد قتل‌های مشابه دختر تالشی اتفاق افتاده است قتل‌های ناموسی مدتهاست متاسفانه اتفاق می‌افتد. کارشناسان توضیح دهند چگونه می‌توان جلوی این حوادث تلخ را گرفت. (8/3)
1112- با آرزوی سلامتی برای کارکنان آفتاب. هر وقت به سامانه سهام عدالت مراجعه می‌کنیم به کافی‌نت ما می‌رویم می‌بینیم مسدود است. بارها در این ایام کرونایی‌ها رفتیم اما موفق
به ثبت‌نام نشدیم دولت که حالا لطفی کرده چرا سایت باز نمی‌شود؟ (8/3)
2007- برخی انتقادات به آقای علی لاریجانی بجا است برخی افراد مورد وثوق ایشان آدم‌های تو زردی از آب درآمدند. (8/3)
1920- باید بسیاری از افراد در مسئولیت‌ها در دولت و مجلس کنار بروند و نیروهای تازه‌نفس بیایند برخی سیاسی‌کاری‌ها پایان یابد. (8/3)
1710- واقعا باید جلوی حیف و میل شدن
بیت المال به هر نحوی گرفته شود. هزینه‌ها فقط برای امور مردم و ضرورت جامعه صرف شود نه امور غیرضروری. (8/3)
1449- زورگویی بین آدم‌ها رواج دارد. برخی دق و دلی خود را سر دیگران خالی می‌کنند. مثل پلنگی که به گوسفندان حمله می‌کند برخی‌ها به دیگران می‌پرند. (8/3)
1425- در این گیر و دارها باز خوش به حال برخی هنرمندان که لااقل سرشان به سریال‌ها سرگرم شده اما عده‌ای از هنرمندان از بیکاری به رئیس صدا و سیما شکایت برده‌اند اما پاسخ مناسبی به اینها داده نشده است. (8/3)
1210- آقای میرسلیم گفته بودند 65 میلیون داده بودند تا یک طرح تحقیق و تفحص پس گرفته شود واقعا چه حرفهایی آدم می‌شنود. ظاهرا یک بده و بستان‌هایی بوده و گاهی هم همدیگر را می‌خواهند بکوبند. (8/3)
0810- بانک ملی شعبه کوکب در امیرآباد با سه نفر کارمند باید جوابگوی تعداد زیاد مشتریان باشد. چرا تعداد کارمندان را بیشتر نمی‌کند؟ (8/3)
1421- من یک خانم خانه‌دار هستم. دلم نمی‌خواهد روزنامه شما دست اصولگرایان باشد. اصولگرایان هم سرکار آمدند شما وارد این دعواها نشوید مشخص بود آقای قالیباف می‌آید. با اینکه برخی از آقایان به ظاهر با هم اختلاف دارند. (9/3)
1404- بعد از کش و قوس‌های فراوان برای انتخابات مجلس هم مشخص شد. مشخص بود هیئت رئیسه و رئیس مجلس هم چه کسانی هستند. خدا می‌داند که آیا اینها برای مردم کاری می‌کنند یا نه. (9/3)
1221- بالاخره انتخابات هیئت رئیسه و ریاست مجلس هم انجام شد آقای قالیباف انتخاب شدند. مشخص بود آقای قالیباف گزینه اصلی‌اند. (9/3)
1210- این یک حقیقت است که متاسفانه خروجی برخی نهادهای فرهنگی چیز خاصی نبوده چون تاثیر چندانی در فرهنگ و رفتار اجتماعی نداشتند. ارتباطی با مردم خصوصا جوان‌ها و سلایق جامعه نداشتند. (9/3)
1205- این آقای رائفی‌پور اصولگرا گاهی حرف‌هایی می‌زند آدم از تعجب شاخ درمی‌آورد. ایشان گفته دختر 9 ساله کودک همسر
نیست. (9/3)
1148- به نظر من پدر رومینا که دخترش را سنگدلانه به قتل رساند باید مجازات تعزیری اشد شود. هیچ علتی چنین جنایتی توجیه نمی‌کند. (9/3)
1021- موزه سینما بازگشایی شد اما تکلیف خود سالن‌های سینما چه موقع مشخص
می‌شود؟ (9/3)
0712- کدام نماینده یا نمایندگان آن رشوه 65 میلیاردی را برای توقف طرح تحقیق و تفحص گرفته‌اند؟ البته اگر این موضوع صحت دارد! (9/3)
آفتاب یزد: ادعایی است که توسط آقای میرسلیم مطرح شده و افکار عمومی را درگیر خود کرده است. اگر یک رسانه این حرف را زده بود باید به چندین نهاد پاسخگو می‌بود اگر آقای میرسلیم راست می‌گوید گیرنده رشوه را مشخص و مجازات کرد اگر ایشان ادعای کذب کرده باید مجازات شود به جرم تشویش اذهان عمومی.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام