کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 18 تیر 1399   Wednesday 8 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 30 بهمن 1398

صفحه خبر: سیاسی

روی خط آفتاب
مردم شما رو کردن آفتاب یزد. این مردم بودن که حمایت شدید. الان اما می‌بینم دارین فاصله می‌گیرین. ربطی به پیام چاپ نکردن نداره. کلاً مدتیه احساس میشه از تیترهای روزنامه و سیاست روزنامه رو آوردین به خبرهای فرهنگی و سیاست خارجی و سلسه گزارش‌هایی کلی اجتماعی. مانور دادن رو این مباحث مشکل مردمه آیا آقای مظفری؟! کلاه خودتان رو قاضی کنید.
...0938
آفتاب یزد: ما با پیمانی که با مردم بسته‌ایم عقب‌نشینی نمی‌کنیم.
خواهشم اینه از مشی اصلاح‌طلبی خود خارج نشین احساس می‌کنم دارین میرین سمت معتدل‌گرایی و اعتدال؟! از پیام چاپ نکردن و گزینشی چاپ کردن و هوای وزارتخانه بهداشت رو داشتن شما معلومه. بخدا هیچ چی مردم و مخاطب نمیشه. آقای نمکی باید مطالبات پرستاران رو بده آقای مظفری. چه چاپ بکنید چه نکنید!؟
...0938
سلام. از گیلان و رشت پیام می‌دهم. از وزیر بهداشت که در روز پرستار وعده پرداخت مطالبات پرستاران رو دادند درخواست می‌کنم قول و وعده الکی به قشر شریف پرستاران جامعه ندهند و حق و حقوق کارمندان بیمارستانها رو به وقت پرداخت کند تا کرامت و شان پرستاران کشور بیش از این خدشه‌دار نشود و حفظ گردد.
...0938
از شهردار رشت درخواست می‌کنم به چاله و چوله‌های شهری رسیدگی کند و جدول‌های خیابانها و بلوارها رو رنگ آمیزی کند و همچنین در خیابانهای رشت سطل زباله پیدا نمیشه! لطفا سطل زباله‌های خیابانها و معابر شهر رشت رو بیشتر کنند.
...0938
از گیلان پیام می‌دهم. چرا مسئولان به حرفی که میزنن عمل نمی‌کنند!؟ مگه وزیر بهداشت تو روز پرستار نگفته بود حق و حقوق پرستاران رو تا هفته آینده پرداخت می‌کنیم؟! یک ماه گذشت هنوز هیچ خبری نیست و همچنان پرستاران و کارکنان بیمارستان‌های استان گیلان مطالبات سال 98 رو اصلا دریافت نکردند؟! چرا با ما این رفتارها رو می‌کنند؟! عید داره میاد ما هنوز هیچی نگرفتیم از سال98؟!
...0938
با وجود هشدارهای سازمان هواشناسی چرا مدیریت بحران استان گیلان در برف اخیر اینقدر ضعیف عمل کرد؟ آب و برق و تلفن ثابت و همراه قطع شدند، اتوبان و جاده‌ها چندین روز مسدود شدند، آقای استاندار! چرا اعلام آماده‌باش نکردی، چرا هشدارها رو جدی نگرفتی؟ جواب مردم فهیم و زحمتکش و بخصوص مردم روستاها رو چی میدی؟
...0936
حضور وصف‌ناپذیر مردم مومن، انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی یوم ا... 22بهمن امسال، نشانه پایبندی به ارزش‌های الهی و قرآنی است. اگر جامعه ما برخوردار از مشکلات گوناگون بالاخص در زمینه اقتصادی است آن را به حساب امتحانات الهی گذاشته و با تمسک به قرآن کریم و اهل‌بیت معصوم(ع) از آن سربلند بیرون خواهیم آمد. ان‌شاءا...
...0938
سلام. من نمی‌دونم چرا تو کشور ما اینقدر در صنعت دفاعی پیشرفت کردیم که هیچ‌کس جرات نمیکنه به ما حمله کنه اما تو اقتصاد پیشرفت نمی‌کنیم.
...0919
آفتاب یزد: هرجا عشق و علاقه و مادیات مدنظر مدیرانش نباشد و جناحی فکر نکنند موفقیت حاصل می‌گردد.
نشان دوست نیکو آن است که خطای تو را بپوشاند، تو را پند دهد و رازت را آشکار نسازد. ابوعلی سینا
...0919
پیام‌های مردمی در صفحات 2-4-6-11
1605- چرا برخی‌ها خیلی راحت به دیگران توهین می‌کنند، چرا مثلا نماینده‌های ردصلاحیت شده را مفسد می‌نامند، درحالی که برخی از همین‌ها مجددا صلاحیت‌شان تایید می‌شود؟ چرا دوست دارند رقیب را تخریب کنند؟ آیا خودشان خیلی بی‌گناه و پاک تشریف دارند؟ (13/11)
1606- آیا این هواپیمای کرمانشاه هم که از باند فرودگاه خارج شد علت آن قصور خلبان بوده یا برف و باران؟ (13/11)
1610- در یکی از سایت‌ها به نقل از زنی کارتن‌خواب خواندم که گفته بود آرزوی من یک زندگی آرام بود. خواستم بگویم این الان آرزوی خیلی از ما مردم است. یک زندگی آرام توام با آرامش به دور از
نگرانی. (13/11)
1614- من به وزارت علوم پیشنهاد می‌دهم کنکور را حذف کنند، دلیلی ندارد وقتی برای فارغ‌التحصیلان تضمین شغلی وجود ندارد، این همه سخت‌گیری شود. به کنکور نیاز نیست، به جای آن کیفیت آموزش را در دانشگاه‌ها افزایش دهند. (13/11)
1648- از اداره دارایی و سازمان امور مالیاتی تقاضامندیم نسبت به نحوه محاسبه برخی کسبه و اصناف تجدیدنظر کنند برخی مالیات‌های اعمال شده برای کسبه اصلا منصفانه نیست. (13/11)
1649- از شهرداری تهران باید پرسید چرا با وجود اعمال طرح ترافیک و محدوده کاهش آلودگی هوا، اما تردد 4 تا 11 درصد بیشتر شده است؟ (13/11)
1700- این بازار خودرو نتیجه مافیای انحصار خودرو دو خودروساز داخلی و حمایت همه‌جانبه از آنها است. هزینه آن را هم ما مردم باید بدهیم. مگر قرار نبود این 2کارخانه واگذار شوند چه شد؟ پس چرا دنبال طراحی جدید خودرو هستند؟ اگر قرار است خصوصی‌سازی شوند باید طراحی‌های جدید توسط خصوصی‌ها صورت گیرد. (13/11)
1257- این جریان حمله سوسک‌ها به تهران چیست؟ چرا مردم را می‌ترسانید؟ قبلا که موضوع حمله ملخ‌ها بود. بعد نگرانی مردم از ویروس کرونا، حالا هم حمله سوسک‌ها. آنقدر به اعصاب مردم حمله نکنید. (13/11)
1314- یکی از ویژگی‌های بارز امام (ره) این بود که همیشه به مردم متکی بود با پشتوانه مردم حکومت ستمشاهی را سرنگون کرد. به حق مردم برای انتخابات و آنچه مردم انتخاب می‌کنند احترام می‌گذاشت. (13/11)
1320- همه پرسی و انتخابات در اسرع وقت و تدوین قانون اساسی از مهم‌ترین ویژگی‌های بارز انقلاب اسلامی ما بود. رای مردم مهم‌ترین عنصر در انقلاب شکوهمند اسلامی بود. (13/11)
1341- طرح یارانه 72 هزار تومانی به ضرر مردم است. با این طرح، دریافتی خانوارها کمتر می‌شود. مردم حتی برخی هزینه‌های خود را با این یارانه‌ها تنظیم کردند هرگونه تغییر در یارانه‌ها، برنامه مردم را به هم می‌زند. آنقدر به مردم فشار
نیاورند. (13/11)
1357- به سلامتی شنیدیم احمدی‌نژادی‌ها هم در راه مجلس هستند. مجلس با وجود برخی اصولگرایان و پایدارچی‌ها و احمدی‌نژادی‌ها چه مجلس بشود؟ ‌ای وای! (13/11)
1401- این انتظار از مسئولان می‌رفت حداقل تا قبل از انتخابات با طرح و برنامه‌هایی خبرهای خوشی را برای مردم به ارمغان بیاورند. گشایش در زندگی و اقتصاد مردم ایجاد کنند. اما هیچ خبری از یک دلگرمی که مسئولان به مردم بدهند، نیست. کاش لااقل برای انتخابات هم شده مردم را دلگرم و امیدوار
می‌کردند. (13/11)
1421- اینکه یارانه یک خانوار 5 نفری که 432هزار تومان بوده با این طرح جدید 360هزار تومان بشود یعنی لطمه به قدرت خرید مردم. این کارها هنر نیست! (13/11)
1150- پیامی دارم برای کسانی که به آقای ظریف حمله می‌کنند و خود را همه کاره حساب می‌کنند. مردم بیش از این حرف‌ها بیدارند. می‌دانند شما چرا این حرف‌ها را می‌زنید. شما فقط تریبون در اختیار دارید. (13/11)
1154- واقعا جالب است چین برای مقابله با ویروس کرونا یک بیمارستان هزار تختخوابی را در 6 روز ساخت. همت چینی‌ها و پشتکار مدیران آنها ستودنی است. (13/11)
1201- چرا برخی رسانه‌ها در مورد مرحوم دکتر حبیبی معاون سابق رئیس‌جمهوری دوره اصلاحات از وی به مرد «سکوت» نام می‌برند؟ (13/11)
1212- فعلا که وجود ویروس کرونا در برخی شهرها تکذیب شده خدا عالم است کی خدای نکرده یکی از این اخبار تایید شود. امیدواریم که همیشه تکذیب شود و مردم از نگرانی درآیند. (13/11)
1231- چرا رسانه ملی هرجا که پای مشکلی در میان است از دولت انتقاد می‌کند آیا دولت مسئول تمام گرفتاری‌ها و مشکلات پیش آمده است؟ (13/11)
1241- آقای مظفری! ما مدیران شایسته کم نداریم اما یا گوشه‌نشین شده‌اند یا قدرت اجرایی ندارند یا موانع بزرگ سر راه عملکرد و اختیار آنان است. عده‌ای هم که فقط فکر منافع خود هستند. (13/11)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-4-6-11
1602- خواستم سوال کنم آیا این ویروس کرونا ارتباطی به ویروس پرندگان دارد یا خیر؟ (18/11)
0912- می‌گویند آقای ترامپ بابت تبرئه شدن خود در مجلس سنای آمریکا جشن گرفته است، خواستم بگویم باید هم جشن بگیرد. توانست از چنگ رقیب خود یعنی دموکرات‌ها فرار کند. به قول خودش از دوزخ گریخته است. پس باید جشن بگیرد. اما امیدواریم جشن گرفتن از یادش برود! (18/11)
1021- شکر خدا می‌بینیم که بیشتر هنرمندان در جشنواره فجر حضور دارند حتی آنها که ژست قهر کردن داشتند هم آمدند. (18/11)
1047- در خبرها شنیدیم پزشک چینی که افشاگر ویروس کرونا بوده خودش هم به علت ابتلا به این بیماری فوت کرده است. واقعا یادش گرامی و روحش شاد. (18/11)
1112- برخی در کنایه به انتخاب مربی جدید تیم ملی می‌گویند این مربی تا حالا رنگ یک تیم بزرگ را ندیده است. این حرف درست هم باشد اما فدراسیون بنده خدا چه کار کند نه مربی داخلی زیر بار قبول این مسئولیت رفت نه امکان پیدا کردن یک مربی خارجی درجه یک وجود داشت. کسی نمی‌داند با این وضع می‌توان به جام جهانی رفت
یا نه؟ (18/11)
1630- معلوم نیست روی چه اصلی دیواری کوتاه‌تر از آموزش و پرورش پیدا نشده که هر کسی فقط از دستگاه آموزش و پرورش ایراد می‌گیرد. مگر به این آموزش و پرورش چقدر امتیاز داده شده که توقع بازدهی دارند؟ (18/11)
1612- با این سودهایی که بانک‌ها می‌گیرند با نحوه محاسبه‌ای که برای خودشان انجام می‌دهند که فقط خودشان متوجه می‌شوند چه کار کردند مشتری متوجه پیچیدگی نحوه محاسبه بانک‌ها نمی‌شود. مسلم است که عنوان شود بانک‌ها از نظر درآمد گردن کلفت‌ترین شرکت‌های کشور هستند. (30/10)
1617- ما که نفهمیدیم بالاخره شهرداری تهران در ماجرای بارش‌های اخیر در تهران نمره خوب گرفت یا منفی؟ چون برخی رسانه‌ها از عملکرد آن تعریف می‌کنند و برخی انتقاد. البته انصافا در بیشتر خیابان‌ها هنگام بارش برف شن‌پاشی شده بود اما باز مشکلاتی برای تردد خودروها بود. (30/10)
آفتاب یزد: نسبت به برف قبلی نمره قبولی گرفت.
1631- خوب است صدا و سیمای ملی به نفع صندوق رای تبلیغات کند نه یک جناح خاص! (30/10)
1641- چرا آقای جنتی وزیر سابق ارشاد می‌گوید از حالا نتیجه انتخابات مشخص است؟ (30/10)
1521- بنده خدا آقای ظریف گفتند اگر آمریکا تحریم‌ها را بردارد حاضریم مذاکره کنیم آن هم در قالب 1+5 یعنی در کنار کشورهای عضو برجام مذاکره انجام می‌شد، حالا چرا برخی‌ها آنقدر از حرف آقای ظریف ناراحت شده‌اند خدا می‌داند. آقایانی که به ظریف می‌تازند بدانند اگر آمریکا تحریم‌ها را لغو می‌کرد یک شکست برای دولت آمریکا
بود. (13/11)
1541- خواستم از رئیس اتحادیه طلافروشان سوال کنم این چه دلیلی دارد هنگامی که می‌خواهیم طلایی بخریم یا معاوضه کنیم آنقدر هزینه اضافی باید پرداخت کنیم؟ نحوه محاسبه طلافروشان چگونه است؟ چرا طلایی که من گرمی 500 هزار تومان خریدم زمانی که 510 هزار تومان شد خواستم بفروشم 250 هزار تومان باز ضرر دادم؟ (13/11)
1553- کسانی که مشکلات فعلی مردم را حاصل عملکرد دولتمردان دولت روحانی می‌دانند، آیا مشکلات ناشی از عملکرد دولتمردان دولت قبل و اعمال تحریم‌های سنگین بر کشور را ندیدند؟ چرا آن موقع دهان بند شده بودند حرف نمی‌زدند؟ چرا آنقدر مغرض و بی‌انصاف هستند؟ (13/11)
1612- ما همینطور هم به خاطر افزایش قیمت‌های محصولات لبنی با کاهش مصرف از سوی طبقات ضعیف جامعه روبرو هستیم پس لطفا برخی کارشناسان در تلویزیون از وجود سم در شیر نگویند و توی دل مردم را خالی نکنند. این کارشناس‌ها بر چه اساسی این حرف را زدند؟ در حالی که از سوی وزارت بهداشت تکذیب شد؟ (2/11)
1815- سلام آقای مظفری. در روزنامه یادداشت تحلیلی درباره دلایل اعتراضات در عراق و گسترش ناآرامی‌ها بنویسید. چرا کشور عراق به یک آرامش نسبی نمی‌رسد. دلیل آن چیست؟ هر روز در عراق تعدادی کشته و زخمی و یا دستگیر می‌شوند این وضعیت بغرنج تا کی ادامه دارد؟‌ (2/11)
آفتاب یزد: اعتراض در هر جامعه‌ای وجود دارد و یک امر داخلی است. دخالت برخی بیگانگان بویژه آمریکا در عراق و منطقه باعث برخی ناآرامی‌ها شده است که ملت و دولت عراق متوجه این موضوع شده و طرح خروج آمریکا از عراق را تصویب کرده‌اند.
0810- آیا می‌توان به دیدار مدیران باشگاه‌ها یا مسئولان فدراسیون فوتبال آسیا در مالزی دلخوش کرد. آنها تصمیم خود را برای لغو میزبانی ما گرفته‌اند. اما دل مشتاقان فوتبال از این تصمیم غیرمنصفانه‌ای اف سی بسیار به درد آمده بهانه‌های آنان برای لغو میزبانی قابل قبول نیست. (2/11)
0950- این آقای فیروز کریمی مربی با سابقه فوتبال آدم بامزه‌ای است گاهی کارهای عجیبی می‌کند. اخیرا هم در برنامه زنده روی آنتن با موبایل خود صحبت کرده است که در برنامه‌های تلویزیونی تاکنون سابقه نداشته. (2/11)
1021- آقای ترکان می‌گوید سلیقه وزرا به آقای واعظی نزدیکتر است تا آقای روحانی. با این حساب باید گفت پس شاید آقای واعظی برای خودش در دولت یارگیری کرده است! (2/11)
1035- برخی از افراد با اظهارنظرهایی که می‌کنند و حاشیه‌سازی در مسائل بین المللی می‌کنند خدا را شکر می‌کنیم مسئولیتی در دستگاه امور خارجه
ندارند! (2/11)
1106- من به عنوان یک شهروند آرزو می‌کنم‌ای کاش در هیچ مفاسد اقتصادی پای آقازادگان به چشم نمی‌خورد اما متاسفانه تعدادی از آقازادگان دارای پرونده مفاسد اقتصادی هستند. (2/11)
1121- ترامپ رئیس جمهور آمریکا اگر قابل اعتماد بود و ثبات داشت منطق و تدبیر داشت با کره شمالی به توافق می‌رسید همه چیز آماده توافق بود اما جاه طلبی‌های آمریکا مانع حصول یک توافق شد. ترامپ بیشتر اهل خروج از توافق است تا پیوستن به یک توافق. او حتی توافق‌های آمریکا با اروپا را هم زیر پا گذاشت. (2/11)
1125- من از وزیر محترم نفت سوال می‌کنم اگر مصرف بنزین 19 یا 20میلیون لیتر کاهش یافته چرا تهران همان ترافیک را حتی گاهی بدتر را باید تحمل کند؟ کاهش مصرف باید منجر به کاهش ترافیک در شهر شود. (2/11)
1137- چقدر زشت است یک رئیس جمهور دروغ بگوید. مثل آقای ترامپ که دروغگوست و حتی رسانه‌های آمریکایی هم او را دروغگو خطاب می‌کنند. (2/11)
1207- شهادت فرمانده بسیج دارخوین را که در پی یک ترور ناجوانمردانه صورت گرفت به خانواده ایشان و مردم شهادت‌پرور کشور تسلیت و تبریک عرض می‌کنیم. امیدوارم عوامل این ترور هرچه سریعتر دستگیر و به سزای عملشان برسند. (2/11)
1310- چرا آنقدر پمپ بنزین‌ها شلوغ است؟ بنزین مجانی که نمی‌دهند آنقدر صف می‌بندند سهمیه بنزین ماهیانه هم که اعلام می‌شود یک یا دو شب باعث شلوغلی پمپ بنزین‌ها شود یا مدتی است پمپ بنزین‌ها و خود شهر خیلی شلوغ است. (2/11)
1321- با اسلام. آیا به آنچه برخی مسئولین ادعا می‌کنند شوک تورمی بنزین فروکش کرده؟ پس خود مسئولین هم می‌دانند که افزایش نرخ بنزین شوک تورمی ایجاد کرده فقط ما مردم باید این شوک‌ها را تحمل کنیم. (2/11)
1501- گفته می‌شود خود مقامات آمریکایی به هلاکت 134 نفر از نیروهای خود در پایگاه عین الاسد اعتراف
کرده‌اند. (2/11)
1450- طرح دولت الکترونیک و داشتن یک کارت برای همه کارها به جای ارائه مدارک متعدد بسیار طرح خوبی است که امیدوارم اجرایی شود. تسهیل در امور اداری و سرعت بخشیدن به کار ارباب رجوع از محسنات دولت الکترونیک است. (2/11)
1537- من با حرف مشاور دبیرکل سازمان ملل موافقم که گفته ترامپ برای جهان فردی خطرناک است. (2/11)
1547- رئیس جمهور یک زمانی همیشه چهره‌ای خندان داشتند. اما گاهی دیگر آن چهره بشاش و خندان را ندارند. کیانی. (2/11)
1539- در مطلبی نوشته سفارت خانه یا حیاط خلوت. آقای روحانی این آخر کار چنان عمل می‌کند که به نظر فقط برای اصولگرایان و مخالفان خود جا باز می‌کند. (2/11)
1601- آقای باهنر چرا می‌گوید اصلاح‌طلب‌ها دروغگو هستند؟ از اصلاح‌طلبان که دیگر کسی نمانده که بخواهد برای انتخابات بیایند. (2/11)
1613- سلام. سوالی داشتم از اصلاح‌طلبان چه کسانی باقی مانده‌اند و تایید صلاحیت شده‌اند که ما بخواهیم به آنها رای بدهیم؟ (2/11)
1620- سلام. آیا واقعا برخی نمایندگانی که رد صلاحیت شده‌اند در فساد مالی دست داشتند؟‌ اگر چنین است چرا باید در مجلس باشند و قانون تصویب کنند، ما که گیج شده‌ایم. (2/11)
1637- به نمایندگانی که یک خرجی هم روی دست مردم انداختند و آخرین حربه خود را به کار بردند دستمریزاد می‌گویم. مالیات به سفرهای خارجی حتی داخلی بستند.‌ای خدا از دست اینها. چه شد آخر دوره خود در مجلس چنین قوانینی را تصویب کردند؟ خوش به سعادت ما با این نمایندگان. (2/11)
1641- سلام بر آفتاب یزد. خواستم از طریق روزنامه آفتاب یزد سوال کنم آیا برای انتخابات آینده خبری از احمدی‌نژادها و دولت بهار است یا خیر؟ ظاهرا که خبری از آنهاست. (2/11)
1652- طلا، سکه و ارز هر روز در حال افزایش است. قیمت مرغ هم مجددا افزایش یافت تا 14 هزار تومان رسید. مردم تا کی باید تاوان این گرانی‌ها را بدهند؟‌(2/11)
1612- اینکه سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده از مستمری‌بگیران مالیات کسر نمی‌شود، خواستم بگویم آیا اصلا روا هست از مستمری‌بگیران مالیات هم کسر شود؟ (18/11)
آفتاب یزد: مگر چقدر به مستمری‌بگیران می‌دهند که می‌گویند مالیات کسر نمی‌کنیم، شاید برای این است که جلوی گلایه‌مندی کم بودن عیدی را بگیرند.
1619- یکی از مهم‌ترین و عمده‌ترین دلایل گرانی، وجود دلال‌ها و دلالیسم و مافیای اقتصادی در کشور است که متاسفانه دولت در برخورد با دلال‌ها موفق عمل نکرده است. (18/11)
1145- یکی نیست به مردم بگوید در کجای دنیا قیمت یک خودرو در یک هفته چند میلیون گران‌تر می‌شود؟ کجای دنیا بازار خودرو آنقدر بی‌حساب و کتاب است؟ (18/11)
0121- اگر روزی این قانون و بررسی از کجا آورده‌اید جدی شد احوالی هم از ثروت و اموال بعضی افراد گرفته شود بد نیست. (18/11)
0134- آماری از وضعیت پرسنل سازمان‌ها:
فقیرترین: آموزش و پرورش، ثبت‌احوال و راه‌آهن
مرفه‌ترین: ثبت اسناد، دارایی، گمرک (18/11)
0148- چرا برخی‌ها از لفظ بی‌غیرت استفاده می‌کنند آن را به کسی دیگر نسبت می‌دهند؟ شاید اینها حتی معنی دقیق بی‌غیرت را نمی‌دانند! (18/11)
0221- هیچ‌کسی نمی‌خواهد به این توجه کند چرا فلان مداح نسبت به رئیس‌جمهور انتقادات تندی کرده و بد صحبت کرده؟ از صدا و سیما باید سوال کنند چرا اجازه می‌دهند از این رسانه یک نفر به رئیس‌جمهور اینگونه بتازد؟ (18/11)
0821- مردم هیچ‌گاه شعارهایی را که نمایندگان دادند و عمل نکردند فراموش نمی‌کنند. مردم دنبال کاندیداهایی هستند که حرف و عمل‌شان
یکی است. (18/11)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام