کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 15 تیر 1399   Sunday 5 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 05 تیر 1397

صفحه خبر: سیاسی

محمود صادقی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، درباره وضعیت اقتصادی و معیشتی کنونی مردم با تاکید بر لزوم اهتمام و وحدت سه قوه اظهار داشت: بنده در جلسه غیرعلنی مجلس موضوع مهمی که در این رابطه مطرح‌کردم عدم‌انسجام در دستگاه‌های مختلف بود که یکی از مشکلات اصلی در شرایط فعلی محسوب می‌شود.وی افزود: کمیته‌ای هم که رهبری دستور دادند تشکیل شده است تا بر اساس آن هماهنگی بین سه قوه صورت گیرد.
نماینده مردم تهران در مجلس همچنین مشکل اساسی در اقتصاد را در همه دستگاه‌ها در هم ریختگی و عدم انسجام دانسته و گفت: یعنی در مقابل دشمن خارجی مهمترین عاملی که می‌تواند به مقاومت ما کمک کند تقویت همبستگی است. صادقی در ادامه ترمیم گسل‌های سیاسی و اجتماعی که از گذشته مانده است و همچنین فرستادن پالس وحدت و همبستگی را از جمله مواردی برشمرد که می‌تواند به مقاومت ما در مقابل دشمنان کمک کند و ادامه داد: این مباحث نه صرفاً شعارگونه بلکه اقداماتی صورت باید گیرد که نشان دهد ما به دنبال همبستگی هستیم. به گزارش فارس، وی ادامه داد: این انسجام هم باید در سطح کلان اتفاق بیفتد و هم در خود دولت، متاسفانه ما این انسجام را نمی‌بینیم. وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی هم بعضاً هر کدام ساز خود را می‌زنند یعنی وزارت خارجه یک رویکرد موضعی دارد و سایر وزارتخانه‌ها مانند اقتصادی و یا بانک مرکزی هم ساز خود را می‌زنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام