کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 12 آذر 1399   Wednesday 2 December 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 16 تیر 1394

صفحه خبر: اقتصادی

بانک پارسیان ، یک بانک پیشرو است و با تغییر مدل کسب و کار از سنتی به غیر سنتی و تخصصی، استفاده از شعب هوشمند و تحولات در باشگاه مشتریان تلاش
می کند، همزمان با تحولات صنعت بانکداری جهان گام برمی دارد. به گزارش تابناک، فقیری معاون طرح و برنامه بانک پارسیان با بیان مطلب فوق اظهار کرد: برهمین اساس با توجه به اینکه جهت گیری آینده شعب بانک های مطرح دنیا به سمت مدل « شعب هوشمند» است، بانک پارسیان نیز با الگوبرداری از بانک هایی مانند سیتی، ولزفارگو، بارکلیز و بانک چین، طرح بازآفرینی شعب خود را در قالب شعب هوشمند آغاز کرد.
پرداخت تسهیلات بلند مدت رهنی توسط بانک مسکن
یکی از مهمترین ویا تنها موردی که می تواند بازار رهنی را شکل دهد تسهیلات بلند مدت رهنی است که فقط بانک مسکن وارد این حوزه شده و تسهیلات بلند مدت رهنی به صورت عمومی را پرداخت می کند. به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، ابوالقاسم رحیمی انارکی عضو هیئت مدیره بانک مسکن با بیان این مطلب افزود: بانک ها با عدم تطابق سررسید سپرده ها وتسهیلات مواجه هستند بنابراین عموما بانک ها به دلیل عدم تطابقی که برای آنها اتفاق می افتد، ترجیح می‌دهند وارد حوزه رهنی نشوند.
مانده تسهیلات ارزی و ریالی بانک توسعه صادرات
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: مجموع مانده تسهیلات ارزی و ریالی این بانک در پایان فروردین ماه سال جاری بالغ بر 89 هزار میلیارد ریال بوده است. به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، دکتر علی صالح آبادی در گفتگو با این خبرگزاری، مانده تسهیلات ریالی بانک توسعه صادرات در پایان فروردین 94 را نزدیک به 21 هزار میلیارد رال عنوان کرد و افزود: این مانده تسهیلات شامل مانده تسهیلات اعطایی پرداختی، مانده پرداختی ریالی اعتبارات اسنادی و ضمانت نامه ها می شود .


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام