کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 12 اسفند 1399   Tuesday 2 March 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 12 مهر 1399

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری ‪-‬ در جلسه اخیر به موضوع مثبت اعلام شدن تست کرونای دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و همسرش پرداختیم.
یکی از دوستان گفت: البته این مثبت اعلام‌شدن تست وی برای ما هم خیلی مثبت بود. امیدوارم کارش به قرنطینه و استراحت مطلق برای همیشه بکشد. انتخابات هم تنها با یک کاندیدا یعنی بایدن برگزار شود. این چیزی از ارزش‌های یک انتخابات دموکراتیک کم نمی‌کند. همه خندیدند.
دیگری گفت: ولی واقعا اگر چنین باشه من نگرانم. البته نگران سلامت سرمایه گذاری‌ام در بازار تحریم‌ها هستم نه سلامت ترامپ. همه خندیدند.
جناب اجنبی ستیز با حالتی پریشان گفت: برای ما فرقی ندارد بایدن یا ترامپ؟ تست هر کدام مثبت و منفی باشد از نظر ما این اجنبی‌ها چه فیل باشند چه بلانسبت الاغ همه منفی اند! همه خندیدند.
نکته: فیل نماد جمهوریخواهان و بلانسبت "الاغ" نماد دموکرات هاست.
دیگری گفت: امیدوارم حال ترامپ بدتر بشه، بالاخره این آدم لعن و نفرین پشت سرش زیاده. خانمم که هر شب آه ونفرین می‌فرسته سمت او. اما میگه:" از شانس ما می‌ترسم این مردک کرونا را شکست بده" امیدوارم در این فقره کرونا او را شکست بده! همه خندیدند.
یکی از دوستان با حالتی غمگینانه گفت: من که به قول آل پاچینو در فیلم صورت زخمی:"خسته‌ام از خسته شدن" از روز به روز تحریم شدن. لذا به قول شاعر:" دل داده‌ام بر باد، بر هرچه بادا باد" اما خدا کنه چیزای خوب همره باد، باد. مثلا کرونای ترامپ خفیف مباد! همه خندیدند.
دیگری گفت: وقتی شنیدم خانم هوپ کینز یکی از مشاورین ترامپ یا از اعضای حلقه "ترامپ نژادی ها" مبتلا به کرونا شد و ناقل کرونا به ترامپ شده، منم گفتم امیدوارم کرونای او خفیف نباشه!
دیگری گفت: اما‌ای وای بر ما که حالا باید چشم امید به یک دشمن برای شکست دشمن دیگر بدوزیم و آن چشم امید به کروناست؟! همه خندیدند.
جناب منجم باشی گفت: بنده ستارگان را رصد کردم احتمالا با ابتلای ترامپ به کرونا انتخابات دچار پیچیدگی‌های زیادی می‌شود. برخی پرسیدند چی می‌شود؟ وی گفت:
چه میدونم، من منجمم نه کارشناس مسائل سیاست خارجی.
یکی از دوستان گفت: متاسفانه پزشک ترامپ اعلام کرده حال وی خوب است فقط در کاخ سفید قرنطینه است. یکی از دوستان به طنز گفت: می‌ترسم به همین بهونه چهار سال دیگه هم تو کاخ سفید تو قرنطینه بمونه!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام