کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 14 آذر 1399   Friday 4 December 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 مرداد 1399

صفحه خبر: سیاسی

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم اعتمادسازی است یعنی حتی شرایط اقتصادی هم بهبود پیدا کند اما مردم احساس نکنند که اثرگذار هستند، پای صندوق نمی‌آیند. اشرف بروجردی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، درباره آغاز فعالیت سیاسی احزاب به ویژه احزابی چون حزب کارگزاران و اتحاد ملت و اعلام آمادگی آنها برای حضور در انتخابات 1400 به برنا گفت: فعالیت سیاسی احزاب به آن معنا که به یک تصمیم‌گیری برسند نیست بلکه یک آسیب شناسی است که در حال انجام است. بنابراین شرایط جامعه، اقبال مردم به انتخابات و یا اجبار و بازگرداندن آنها به صحنه انتخابات، به این بستگی دارد که چه شرایطی را می‌خواهیم فراهم کنیم که رضایت عمومی در مردم ایجاد شود. او افزود: نکته مهم این است که مردم احساس کنند که رای آنها نافذ است و اگر این احساس را داشته باشند، یقینا مشارکت خواهند کرد. نفود رای مردم در جایی است که احساس کنند که هم صندوق‌ها سلامت و هم سیر و روند انتخاب کاندیدا دربرگیرنده همه دیدگاه‌ها و تفکرات متفاوت است
و این گونه نباشد که فقط یک طیف خاصی از آمدن کاندیداها به پای صندوق انتخابات احساس رضایت کنند برای اینکه انتخاب شوند. بروجردی ادامه داد: بنابراین تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم اعتمادسازی است یعنی حتی اگر شرایط اقتصادی هم بهبود پیدا کند اما مردم احساس نکنند که اثرگذار هستند، پای صندوق نمی‌آیند. چون احساس می‌کنند اثرگذار نیستند وقتی رای آنها به نفع یک طیف خاص مصادره می‌شود ضرورتی برای مشارکت در پای صندوق رای احساس نمی‌کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام