کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 28 شهریور 1400   Sunday 19 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 17 اردیبهشت 1399

صفحه خبر: سیاسی

سالهاست که مردم و بیماران مظلوم از گرانی بستری شدن در بیمارستان‌های خصوصی می‌نالند، ولی دولت و مسئولین رسیدگی نمی‌کنند و اصلاً گوششان هم بدهکار نیست! چرا بیماران بیچاره که بیمه تکمیلی هم نیستند باید برای یک عمل تنگی کانال نخایی ستون فقرات، مبالغ هنگفتی حدود چهل میلیون تومان پول بدهند! چرا نظارت کارشناسی و حرفهای بدون در نظر گرفتن اسم و رسم بعضی از پزشکان طماع و زراندوز و زالو صفتِ دنیاپرست، در این شرایط سخت و دشوار زندگی مردم عزیز کشورمان نمی‌کنند!؟
...0913
پیام‌های مردمی در صفحات 3-8-10
1421- بیچاره مردم و کشاورزان محصولات آنها مثل گوجه را زیر هزار تومان از آنها می‌خرند آن وقت به مردم چند برابر فروخته می‌شود. (14/2)
1401- ما که سردرگم شدیم هر دفعه یک نوع جدید از علائم کرونا کشف می‌شود. به خدا دائم در ترس و وحشت هستیم. (14/2)
1340- مسئولان وزارت کار بفرمایند بالاخره سرنوشت حق مسکن کارگری چه می‌شود؟ حق اولاد که برخی از آنها به خاطر بیمه پرداخت نمی‌شود. (14/2)
1221- حالا این سریال بچه مهندس که اخیرا از تلویزیون پخش می‌شود هم به آقای روحانی تیکه و متلک می‌اندازد. بنده خدا آقای روحانی! (14/2)
1211- این تعطیلی برخی بنگاه‌ها و شرکت‌های تولیدی و یا تعدیل نیروهای آنها موجی از بیکاری جدید را ایجاد می‌کند. دولت به روش‌هایی جلو بیکاری‌های بیشتر را بگیرد. بیمه بیکاری هم دوای درد نیست. (14/2)
1147- واقعا باید گفت دستمزد 99 کارگران به هیچ وجه نظر ما کارگران را تامین نکرد. طبقه کارگری همیشه باید زیر بار فشارهای مالی و کمبود درآمد باشد. (14/2)
1110- چطور می‌گویند مصرف بنزین 50 درصد کاهش یافته و این ممکن است باعث تعطیل شدن برخی جایگاه‌های سوخت شود. این حرف اصلا درست نیست. خصوصا الان که به خاطر لغو طرح ترافیک بسیاری از افراد از وسیله نقلیه خود استفاده می‌کنند مصرف بنزین نباید آنقدر کاهش باشد. (14/2)
1020- از اینکه آقای لاریجانی رئیس مجلس از قرنطینه خارج شده‌اند و حالشان رو به بهبودی است بسیار خرسندیم. خداوند به همه بیماران کرونایی و همه بیماران سلامتی عطا کند. (14/2)
0945- اگر موج دوم و سوم کرونا در پاییز اتفاق می‌افتد آیا باید واکسن آنفلوآنزا را در شهریورماه بزنیم؟ لطفا اطلاع‌رسانی کنید. (14/2)
0920- این ویروس جدید متاسفانه علائم جدیدی هم دارد مثل سکته که سخنگوی وزارت بهداشت هم این موضوع را عنوان کرده است. خدا می‌داند تا کی این ویروس مرموز و ناشناخته باقی بماند؟ (14/2)
0820- برخی از آقایان منتخب مجلس آینده هنوز نیامده شروع به مخالفت با دولت کردند. این مسلما کار دولت را در حل مسائل دچار مشکل
می‌کند. (14/2)
0712- چرا فلان آقای مداح مجلس مناجات خوانی برگزار می‌کند درحالی که طبق پروتکل‌های بهداشتی فعلا مجاز نیست؟ وقتی هم مجلس را تعطیل می‌کنند ناراحت می‌شوند. همه ما دلمان برای مجلس مناجات خوانی تنگ شده اما چه کنیم در این شرایط تابع ستاد مقابله با کرونا هستیم. (14/2)
0551- ورود قوه قضائیه به قضیه تلخ شیوع بیماری کرونا همراه آحاد ملت دلسوز و در کنار دیگر نهادهای نظامی‌و فرهنگی و حوزه علمیه نشانه اخلاص و اعتماد و انسجام اسلامی‌است. (14/2)
1946- سبحان از فیروزکوه: مدت‌هاست آسفالت برخی جاده‌ها یا خیابان‌های اصلی شهرها به علت عدم رسیدگی مسئولان افتضاح و غیرقابل تحمل است به عنوان نمونه در شهرستان فیروزکوه، بلوار امام رضا(ع)، ورودی امیریه این مشکل وجود دارد. این مسئله باعث خسارات جبران ناپذیر به خودروهای ساکنان و مسافران شده است. از مسئولان ذیربط انتظار می‌رود کمی‌هم به فکر جان مردم و آسفالت و لکه گیری خیابان‌ها و جاده‌ها باشند. (15/2)
0114- حالا که برخی پیام‌های مردمی‌در صفحه سه که رنگی است چاپ می‌شود، لطفاً پیام‌هایی که همراه با عکس از مدت‌ها قبل ارسال اما چاپ نشده اند، آن‌ها را هم چاپ کنید. با تشکر از لطف و بزرگواری تان. (15/2)
1946- سبحان از فیروزکوه: مدت هاست آسفالت برخی جاده ها یا خیابان های اصلی شهرها به علت عدم رسیدگی مسئولان افتضاح و غیرقابل تحمل است به عنوان نمونه در شهرستان فیروزکوه، بلوار امام رضا(ع)، ورودی امیریه این مشکل وجود دارد. این مسئله باعث خسارات جبران ناپذیر به خودروهای ساکنان و مسافران شده است. از
مسئولان ذیربط انتظار می رود کمی هم
به فکر جان مردم و آسفالت و لکه گیری خیابان ها و جاده ها باشند. (15/2)
1711- سایت های قماربازی را مسدود کنند؛ متاسفانه سایت هایی راه اندازی
شده اند که از طریق تلفن همراه و به اصطلاح کاشتن مبلغی قماربازی می کنند که در آن بُرد و باخت دارد. یکی از سایت ها به نام ... است و صاحب آن توانسته عده ای را جذب قماربازی کند و از این راه قطعاً مبالغ هنگفتی به حساب صاحب سایت می رود و برای خودش کاسبی غیرقانونی و غیرشرعی راه انداخته که باید اینگونه سایت ها از سوی پلیس فتا مسدود شود. اکبر از تهران(15/2)
1519- محمدرضا سیاه پوش از میدان حسن آباد تهران: میدان حسن آباد تهران یکی از محله های قدیمی اما دیدنی است. به ویژه راه اندازی مترو باعث شده مسافران و مشتریان برای خرید ابزارآلات و کالاهای مورد نیازشان به این محل مراجعه کنند. پیشنهاد می شود برخی پاساژها که نیاز به بازسازی دارند توسط شهرداری و مالکان آن ها برای پیشگیری از هرگونه حوادث و حفظ بافت های قدیمی چاره ای اندیشیده شود. (15/2)
0114- حالا که برخی پیام های مردمی در صفحه سه که رنگی است چاپ می شود، لطفاً پیام هایی که همراه با عکس از مدت ها قبل ارسال اما چاپ نشده اند، آن ها را هم چاپ کنید. با تشکر از لطف و بزرگواری تان. (15/2)
1719- یکی از قنادی ها در تهران: خیابان پاستور شرقی، ... زولبیا و بامیه سفارشی به گفته خودشان با روغن حیوانی کرمانشاهی کیلویی بیست و هشت هزار تومان عرضه و می فروشند، اما از لحاظ کیفیت با معمولی هیچ تفاوتی ندارد. در ماه مبارک رمضان زولبیا و بامیه آن هم سفارشی! مشتریان بیشتری دارد، آیا هیچ نظارتی بر قیمت و کیفیت آن از سوی مسئولان اعمال
می شود؟(15/2)
2213- مهدی پناهی از خیابان شکوفه منطقه 14 تهران: چرا آنتن دهی سیمکارت های ایرانسل و اینترنت های مخابراتی در تهران، خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان سیرجان ضعیف است؟ ساکنان و کاسبان محل از ضعف در سیستم تلفن همراه و اینترنت گلایه دارند و خواهان رفع مشکلات ایجاد شده هستند. (15/2)
2319- متاسفانه شرکت های آب، برق، گاز و تلفن هرچه درباره آن ها انتقاد، درخواست و گلایه چاپ شود، نه آن ها را پیگیری
می کنند و نه برای روشن شدن افکار عمومی جوابیه ارسال می کنند. خیال خودشان را با پاسخ ندادن راحت کرده اند! (15/2)
1817- قبل از عید نوروز گزارشی درباره مشکلات منطقه «پیغمبر» از توابع رباط کریم در روزنامه وزین و مردمی آفتاب یزد چاپ شد، دریغ از رسیدگی و
پاسخگویی! (15/2)
1446- ب. کاشفی از گرگان: چرا بسته حمایتی رمضان در سبد خالی ام که زیرمجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره) گرگان هستم، قرار نگرفت؟ بسته های حمایتی به جیب و سبد چه کسانی رفت؟ (15/2)
1112- دردل یکی از مسئولان شهرداری: روزهای گذشته اینجانب در گفت و گو با یکی از مسئولان شهرداری که نخواست نامش چاپ شود از کمبود آسفالت و نبود پیمانکار برای آسفالت کوچه و خیابان های تهران شکایت داشت. مردم هر سال به شهرداری عوارض و به دارایی مالیات می پردازند و از مسئولان انتظار دارند از بودجه ای که در اختیار دارند برای کارهای عمرانی به ویژه رسیدگی به کوچه و خیابان های پر از چاله های عمیق اقدام کنند.
به عنوان نمونه یکشنبه چهاردهم اردیبهشت برای آسفالت کوچه ای با یکی از مسئولان شهرداری تماس گرفتم، گفت فعلاً فقط کار لکه گیری انجام می دهیم و آسفالت سراسری جزو برنامه شهرداری نیست! علی، ف از تهران(15/2)
0814- بهداشت فراموش شده؛ در میدان انقلاب اسلامی، ابتدای خیابان کارگر جنوبی، برخی فروشندگان تنقلاتی مانند لواشک، آلوچه و... را مقابل مغازه و در پیاده رو گذاشته اند و به فروش می رسانند که از لحاظ بهداشتی اشکال دارد. مسئول رسیدگی به این گونه مسائل آن هم در روزهای کرونایی کیست؟(15/2)
پیام‌های مردمی در صفحات 3-8-10


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام