کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 20 تیر 1399   Friday 10 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 28 اسفند 1397

صفحه خبر: صفحه آخر

پیشتر هم نوشته بودم احمدی نژاد یک علامت سوال بزرگ است،چه برای حامیان دیروزش که منتقدان امروزش شده اند،چه منتقدان دیروز و همچنان امروز او و هواداران امروزش،کسی نمی داند با او بودن قرار است چه شود و به کجا ختم شود. جنس حرف های محمود احمدی نژاد با احمدی نژاد سال ۸۴ بسیار تفاوت پیدا کرده است،هیچگونه تشابه و همخوانی دیده نمی شود. او این روزها حرفهایی می زند که رهبران اصلاحات هم به جسوری او بیان نمی داشتند.
حرف هایی پیرامون دستگاه قضا،عدالت و آزادی در جمهوری اسلامی که به شدت خط قرمز حامیان گذشته و البته تبری جسته او است. اما چرا احمدی نژاد اینگونه سخن می‌گوید و متفاوت شده است.چرا در دوران ریاست جمهوری خود اینگونه سخن نمی راند،آیا انتظار دارد شورای نگهبان
او را با این نوع ادبیات در انتخابات
سال ۱۴۰۰ تایید صلاحیت کند؟ اگر بار دیگر در ۱۴۰۰ ثبت‌نام و ردصلاحیت شد چه در چنته دارد؟تکلیف جنبش بهار او و کسانی که به آمدن ،بازگشت و تکیه زدنش بر کرسی قدرت دل خوش کرده چه خواهد شد؟او تا کجا
می تواند این رویکرد جدید سیاسی را ادامه دهد؟ آیا احمدی نژاد مامور به ساختن یک جریان سیاسی جدید جایگزین اصلاح طلبان و حذف کامل اصلاحات و چهره‌های این جریان و خود جریان شده است؟
آیا او در انحراف کامل غرق شده است؟
به راستی احمدی نژاد کیست؟؟


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام