کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 12 خرداد 1399   Monday 1 June 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 09 شهریور 1394

صفحه خبر: سیاسی

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه من در مبارزه با فساد اقتصادی جدی هستم، گفت: در دولت یازدهم هیچ خط قرمزی برای مبارزه با فساد وجود ندارد. اسحاق جهانگیری در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به اراده دولت در مبارزه با فساد، گفت: در مبارزه با مفاسد، من جدی
هستم و در این زمینه، کمترین تردیدی دولت به خودش راه نمی‌دهد. وی با بیان اینکه وضع مفاسد در کشور خیلی بد شده است، گفت: مفاسد مانند یک موریانه افتاده است به جان یک کشور و باید همه همت کنیم؛ بخصوص رسانه‌ها و نباید بگذاریم این راه متوقف شود. به گزارش مهر معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه عده‌ای که خود را در مبارزه با مفاسد، سردمدار می‌دانستند، امروز در مبارزه با این موضوع کُند شده‌اند، گفت: وقتی گفته می‌شود فلان پرونده بزرگترین فساد در کشور است که یکی از شکایت‌ها هم نسبت به من همین است که گفته‌اند یکی از بزرگترین فسادها در قرن است و الان هم می‌گویند اگر کسی را پیدا می‌کنید که یک دلار از او بیشتر دزدیده است، معرفی‌اش کنید و من از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم و می‌گویم که از آن فرد هم دزدتر پیدا می‌شود. جهانگیری تصریح کرد: بعضی‌ها فکر می‌کنند وقتی ما از مفاسد صحبت می‌کنیم، یا مساله دکل و یا موضوع دیگری مطرح می‌شود، می‌گویند در فلان دولت هم بوده یا در فلان سال هم این مسائل مطرح بوده است؛ خب باشد اگر ما رسیدیم به پسر فلان فرد، زدیم جلو؟ اگر رسیدیم به یک مسئولی که حتی در همین دولت باشد، زدیم جلو؟ ما هیچ خط قرمزی نداریم و مفاسد اقتصادی و دستگاه قضایی به هر کس که برسد، با آن برخورد می‌کند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام