کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 09 بهمن 1400   Saturday 29 January 2022
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 10 مهر 1396

صفحه خبر: اجتماعی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت:‌ شهرداری تهران تاکنون خزانه مرکزی نداشته ‌است و در حقیقت نقدینگی به جاهای مختلف می‌رود و هر منطقه برای خود یک خزانه دارد.
به گزارش ایلنا، محمود میرلوحی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در انتقاد به ساختار مالی شهرداری و ابهامات فراوانی که در این زمینه وجود دارد، گفت: شهرداری تهران تا امروز خزانه مرکزی نداشته است، در حقیقت نقدینگی به جاهای مختلف می‌رود و هر منطقه برای خود یک خزانه دارد. این پول‌ها باید نظم پیدا کرده و وارد خزانه مرکزی شوند. امروز شاهد هستیم که با ساختار شبکه بانکی، نقل و انتقال پول به راحتی صورت می‌گیرد، پس چه لزومی دارد به جای آنکه وارد خزانه مرکزی شود، به خزانه مناطق واریز شود؟
او ادامه داد: در مرحله بعد آنچه دارای اهمیت است، نحوه اولویت بندی و برنامه‌ریزی برای هزینه‌کرد این منابع مالی است. آقای نجفی در حال حاضر با قرض توانسته حقوق ماه گذشته کارمندان شهرداری را پرداخت کند.
میرلوحی با اشاره به انتقاداتی که به دولت درباره هزینه‌های جاری می‌شود، افزود: به دولت انتقاد می‌شود که چرا ۷۰ الی ۸۰ درصد بودجه خود را صرف هزینه‌های جاری می‌کند، این در حالی است که شهرداری حتی برای صرف هزینه‌های جاری خود مجبور است قرض کند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام