کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 06 بهمن 1400   Wednesday 26 January 2022
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 05 اسفند 1395

صفحه خبر: صفحه یک

با سبدی از کاندیداها وارد انتخابات ریاست جمهوری می‌شویمالیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس درباره کاندیداهای احتمالی اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده گفت: قطعا نامزد صد درصدی اصلاح طلبان برای انتخابات ٩۶ آقای روحانی است. گرچه ما وجود کاندیدای پشتیبان را نیز لازم می دانیم و معتقدیم باید سبدی از کاندیدا داشته باشیم و نه فقط یک نامزد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: میدان سیاست میدان احتیاط ها و تدابیر ویژه است و باید همواره رعایت تدابیر و احتیاط ها را کرد.
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تاکیدکرد: ما نمی خواهیم این احساس برای آقای روحانی به وجود بیاید که ما می خواهیم برای وی رقیب بتراشیم بلکه این حرکت ما به معنای کاندیدای پشتیبان است که اگر یک هزارم درصد اقای روحانی با مشکلی مواجهه شد ما کاندیدا داشته باشیم و دستمان خالی نباشد.این نماینده اصلاح طلب مجلس گفت: ما به این دلیل که احتمال رد صلاحیت‌ها را می دهیم لذا سبدی از کاندیداها را معرفی می کنیم که اگر یکی دونفر هم ردصلاحیت شوند بقیه شانس در میدان بودن را داشته باشند.وی تصریح کرد: این سبد شامل ٧ الی ٨ کاندیدا است گرچه اصلاح طلبان ٢٠ الی ٣٠ نیرو برای کاندیداتوری دارند .به گزارش عصر ایران، مدیرمسئول روزنامه اعتماد در مورد احتمال کاندیداتوری پزشکیان و مطهری نیز گفت: هم آقای پزشکیان و هم آقای مطهری انسان‌های شایسته‌ای هستند که می توانند کاندیدا باشند گرچه آقای روحانی نیز می تواند از نیروهای خود در دولت نیز به این سبد اضافه کند و اصلاح طلبان نیز ترکیبی از اعتدالیون اصلاح طلبان و نیروهای دولتی را به این سبد اضافه کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام