کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 06 بهمن 1400   Wednesday 26 January 2022
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 03 آبان 1395

صفحه خبر: سیاسی

آذر منصوری، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت، در ارتباط با تغییرات اخیر کابینه دولت یازدهم اظهار کرد: بحث ایجاد این تغییرات از ماه‌ها قبل به خصوص بعد از تشکیل مجلس دهم مطرح بوده است؛ در واقع با تشکیل مجلس دهم که مجلسی همراه با دولت است این موضوع به یک مطالبه جدی تبدیل شد.وی ادامه داد: البته نباید فراموش کرد که دلایل هر یک از تغییرات ایجاد شده با دیگری متفاوت است و هر سه وزیر به یک دلیل مشابه تغییر نکرده اند، اما به هر ترتیب این تغییرات مورد انتظار و تا حدودی هم قابل پیش بینی بود.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین با مفید خواندن تغییرات انجام شده در کابینه گفت: این تغییرات قاعدتا باید در راستای تقویت کابینه دولت آقای روحانی باشد و این تقویت به نوعی ترمیم کابینه دولت یازدهم نیز تلقی می‌شود.
منصوری همچنین گفت: موضوع اصلی در این جابه جایی‌ها انتظارات بخش‌های مهمی از جامعه است که حضور سه ساله دولت روحانی نتوانسته پاسخگوی مطالبات آنها باشد. به‌اعتقاد من موضوعی که باید بیشتر روی مصداق‌ها مطرح باشد، بحث رویکرد این وزارتخانه‌ها و انطباق آن با مطالبات جامعه است. وی یادآور شد:چنانچه این رویه اتفاق بیفتد می‌تواند نقش تعیین کننده ای در پویایی دولت در مدت باقیمانده تا انتخابات ۹۶ داشته باشد؛ ‌از طرف دیگر به اعتقاد من بخش‌های دیگر دولت نیز در طول فرصت باقیمانده باید نسبت به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند، چراکه ضعف یا قوت عملکرد هر یک از بخشها بر کل عملکرد دولت قطعا اثر خواهد داشت. به گزارش ایسنا، این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تصریح کرد: این تغییرات به طور قطع در راستای تامین مطالبات و رضایتمندی مردم است؛ از همین روست که می‌گویم دیگر اعضای کابینه نیز در این فرصت باید از ظرفیت‌های موجود حداکثر استفاده را برای بهبود شاخص‌ها داشته باشند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام