مرور مهمترین عناوین
امیر حسین ذاکری

عرضه نماینده شدن هم نداریم

اخیرا یک نماینده مجلس مدعی شده که در جریان منتفی شدن استیضاح فلان وزیر ۷۰ تا ۷۵ خودروی شاسی بلند در اختیار مجلس قرار گرفته است. همچنین گفته: بنا ندارم از امتیازاتی که داده شده است صحبت کنم.
در این مورد اعضای خبرچین چنین گفتند:
* به قول: آقا نوری در سریال نون خ» احتمالا صدی به نود این خبرکذب محض است. کدوم شاسی بلند؟ به کی دادند؟ ما سراغ هر نماینده‌ای رفتیم پرس و جو کردیم به شوخی گفتند: قرار بود دنا پلاس بدهند ندادند حالا شاسی بلند می‌دهند؟ یک نماینده هم با شوخ طبعی گفت: به من هدیه دادند اما هنوز تحویل ندادند. منتظرند استیضاح‌ها کاملا منتفی بشه برامون سند بزنند!
*بی رودربایستی اگر چنین چیزی صحت داشته باشه اونایی که دنبال استیضاح وزیر بودند و ول کن هم نبودند وقتی بفهمند وکلای مردم که بی‌خیال استیضاح شدند خودروی شاسی بلند گیرشان آمده از شدت حسادت و حسرت دق می‌کنند! من که خودم اگر نماینده مجلس بودم، دم از مردم می‌زدم، دنبال به سوال کشیدن وزیر بودم کافی بود وزیر یه شاسی بلند یا یه خونه به من تقدیم می‌کرد بجای منتقد می‌شدم متحد! یعنی متحد او. پول رو مرده بزاری زنده میشه حالا شاسی بلند به یکی هدیه بدی صد درصد استیضاح ملغی میشه! منتقد به متحد تبدیل میشه!
* جناب منفی باف: چقدر زنم بدبخت گفت: «یه کاری بکن خودتو تو یه لیستی جا بده برو تو مجلس؟ بدبخت تا توی یک گروهی نری
با بعضی‌ها لابی نکنی دستت به هیچ جا بند نمیشه»؟ چقدر خانمم دلش ماشین شاسی بلند می‌خواست! گفتم: خانم جان من اگر نماینده مردم هم میشدم می‌خواستم یک وزیری را استیضاح کنم به جای شاسی بلند یه چهار پا هم به من هدیه نمی‌دادند!
نکته: جالب است یک نماینده گفته: به تیپ وزیر نمی‌خورد که چنین کاری کند.
سوال این است به تیپ وزیر نمی‌خورد شاسی بلند بدهد؟! اگر بخواهد خودرو بدهد خودرو چه تیپی بدهد که به تیپ وی بخورد؟ مثلا پژو ۲۰۸ تیپ دو می‌دهد؟! در کل که این خبر کذب بوده و خود وزیر هم گفته: حتی اگر یک مورد بوده، بگویند تا پیگیری کنم! اما مهم این بود به این بهانه، گپی زده باشیم!


انتهای پیام

آفتاب یزد