مرور مهمترین عناوین

پیام نوروزی حسن عبدلیان پور

رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه به مناسبت سال جدید و فرارسیدن ماه مبارک رمضان
آفتاب یزد: سال جدید به ثمرنشستن طرح‌های مرکز می‌باشد.
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه به مناسبت آغاز سال 1402 و ماه مبارک رمضان، ضمن تبریک به جامعه حقوقی کشور به ویژه وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده سال 1402 را سال به ثمرنشستن طرح‌ها و تلاش‌های مدیران و اعضای مرکز در راستای ارائه خدمات حقوقی به جامعه و صیانت از ارزشها و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی دانست.
در پیام حسن عبدلیان‌پور که نسخه‌ای از آن به روزنامه رسیده آمده است: سال 1401 با فرازها و چالش‌های پیچیده و بزرگی همراه بود. چالش‌های به وجود آمده توسط معاندین و عناصر فتنه‌گر داخلی و خارجی با عنایت خداوند، رهبری‌های پیامبرگونه ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و بصیرت مردم همیشه در میدان ایران اسلامی خنثی گردید و با پیروزی از این گردنه عبور کردیم. هرچند دشمن به دشمنی‌های خودش ادامه خواهد داد ولی مجددا رسوایی و شکست را تجربه خواهد کرد.
حسن عبدلیان پور در این پیام آورده است: شروع سال 1402 تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن است و به برکت این تقارن طرح‌های مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده از جمله ارتقاء و توسعه سواد حقوقی جامعه، تخصصی نمودن وکالت، برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده و کارآموزان، ارائه خدمات حقوقی رایگان به جامعه، که حاصل تلاش مدیران و اعضای محترم مرکز می‌باشد، ان‌شاءالله به ثمر
خواهد نشست.
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در پایان این پیام نوروزی ضمن اشاره به اینکه در سال جدید گام‌های قوی‌تر از سوی مرکز برداشته خواهد شد تاکید نموده است: وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده و همچنین کارآموزان عزیز همچنان با روحیه انقلابی، تلاشگر و جهادی در راستای جهاد تبیین در کنار ولی‌نعمتان انقلاب در جهت حمایت و صیانت از حقوق‌شان خواهند ماند. پیمان اعضای مرکز با خانواده معزز شهدا، ایثارگران گرامی و مردم بابصیرت ایران اسلامی ماندگار خواهد بود و با گوش به فرمان بودن به رهنمودهای مقام معظم رهبری در کنار دولت مردمی و دستگاه قضائیه مقتدر و قوه‌مقننه حکیم اجازه نخواهند داد خدشه‌ای به این انقلاب و نظام و کشور پهناور ایران اسلامی از سوی معاندین و دشمنان وارد آید.


انتهای پیام

آفتاب یزد