مرور مهمترین عناوین
چهره جدید فرامرز خودنگاه مجری مردان آهنین بازتاب بسیاری داشت

سنگین‌ترین آیتم، گذرِ عمره!

آفتاب یزد- گروه شبکه: سال ۷۷ تلویزیون یک مسابقه ورزشی تحت عنوان مردان آهنین داشت. مسابقه‌ای که در آن قوی‌ترین مرد ایران انتخاب و به مسابقات جهانی اعزام می‌شد. این مسابقه ورزشی در ایام نوروز پخش می‌شد و به دلیل جذابیت بالایی که داشت بیننده‌های زیادی را جذب خود می‌کرد. اساسا مسابقات مردان آهنین به یکی از شاخصه‌های مهم عید نوروز تبدیل شده بود. از دیگر شاخصه‌های این مسابقه داور آن یعنی فرامرز خودنگاه بود. فرامرز خودنگاه یکی از چهره‌های شناخته شده رقابت مردان آهنین بود که در چند سال پخش تلویزیونی آن در کسوت داوری فعالیت داشت. البته حضور خودنگاه در آن سال‌ها همواره با انتقاداتی روبرو بود و حتی قهرمانانی مانند مجتبی ملکی و محراب فاطمی وی را فاقد سابقه ورزشی در این رشته می‌دانستند. اما آخرین باری که این مسابقه از تلویزیون پخش شد سال ۹۷ بود. حالا با گذشت سال‌ها از این موضوع، آیدین خطایی از قهرمانان مردان آهنین ایران با انتشار عکسی از خود و فرامرز خودنگاه داور مسابقات مردان آهنین، به یادآوری خاطرات این رقابت‌ها پرداخت. عکسی که نشان‌دهنده گذر عمر عجیب فرامرز خودنگاه است. این عکس خودنگاه را در حالی که موهایش سفید شده و هیکل‌اش مانند آنچه که در مسابقات مردان آهنین می‌دیدیم، نیست، نشان می‌دهد. حالا تغییر عجیب خودنگاه مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته و واکنش‌های آن‌ها را در پی داشته. البته یاد و خاطره مسابقات مردان آهنین را برایشان نیز زنده کرده است.
یکی از کاربران در این باره نوشته است: «از لحاظ روحی دوست دارم برگردم به دورانی که مردان آهنین پخش میشد دلم برای فرامرز خودنگاه و جمله‌های معروفش تنگ شد ایشون رکورد خوبی رو به جا گذاشتن آیتم آیتم جهانی هستش».
کاربر دیگری گفته است: «سنگین‌ترین آیتم، گذرِ عمره! فرامرز خودنگاه رو یادتونه؟ چقدر پیر شده».
دیگری نوشت: «هنوز ما نفهمیدیم چرا رکورد همه آیتم‌های مردان آهنین دست فرامرز خودنگاه بود؟ یک آیتم نبود که نگه این آیتمی که می‌بینید رکوردش دست منه».
یکی دیگر از کاربران اینطور می‌نویسد: «آخی آخی... چه عمری گذشت از ملت. کاش اینو نمیدیدم، زمان چه زود میگذره».
کاربر دیگری گفته است: «واقعا خودشه؟ یعنی هممون این قدر پیر شدیم؟ من نمیخوام باور کنم این همه گذشته. چه جوری گذشت اصلا»
کاربران دیگر نوشته اند: «عجب دورانی بود اون عیدایی که میشستیم پای مردان آهنین»، «چقدر ناراحت شدم، عیدایی که مردان آهنین پخش میشد چقدر برام جذاب بود چقدر خوش بودیم همه منتظر بودند این برنامه پخش بشه هی روزگار»، «مگه چقدر گذشته که ایشون انقدر پیر شده».


انتهای پیام

آفتاب یزد