مرور مهمترین عناوین
این گزارش را دستگاه‌های نظارتی بخوانند

جوابیه‌ای که کیفرخواست شد!

آفتاب یزد - رضا بردستانی: در کارنامه‌ی «مسعود عظیمی ابرکوهی» که همواره و از تابستان ۹۹، بحث بازنشستگی او در بین محافل سیاسی و خبری استان یزد مطرح بوده است؛ پست‌های چندانی دیده نمی‌شود؛ از ۲۰ دی ماه ۱۳۸۰ تا ۴ بهمن ۱۳۸۵، حدوداً شصت ماه، فرماندار ابرکوه یزد بود، پس از آن و در زمان «عاصی»، نخستین استاندار در دولت احمدی‌نژاد که به طول نینجامید؛ به عنوان «مدیرکل امور اقتصادی استانداری یزد» انتخاب شد، استاندار بعدی از او به عنوان «مدیرکل آموزش استانداری یزد» استفاده کرد، ۸ سال و ۸ماه مدیرکل شرکت شهرک‌های استان یزد بود (در این بین حکمی که برای اسماعیلی، فرماندار پیشین اردکان زده شده بود را با لابی‌کان لم یکن کرد)، و از ۲۰اسفند ۹۷ تا به امروز (در دو دولت روحانی و رئیسی) سکاندار معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد است.
مسعود عظیمی تنها مدیر دولتی است که برای او (پس از اتمام دوران ریاست بر شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد)، دوبار مراسم تودیع گرفتند، یک بار دولتی‌ها برای او مراسم گرفتند و یک بار بخش خصوصی در «هتل داد»!
> حکمی که همه را شگفت زده کرد!
در آخرین روز سال محمد کمال زاده که مدتی پیش و پس از چایچی، سرپرست فولاد آلیاژی ایران شده بود، امروز با رای هیئت مدیره به مدیر عاملی فولاد آلیاژی ایران منصوب شد. از همان زمان زمزمه‌هایی در شهر پیچید که یکی از مسئولان استان نیز به عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب شده است.
همین روزها بود که حکمی به تاریخ ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ اثبات می‌کرد؛ عضو هیئت مدیره‌ی فولاد آلیاژی شدنِ مسعود عظیمی حتی پیش از صدور حکم قطعی محمدکمال زاده رخ داده است و از همین جا، حرف و حدیث‌ها آغاز شد!
بحث اضافه شدن مسعود عظیمی به هیئت مدیره‌ی یکی از شرکت‌های بزرگ فولادی یا معدنی استان، چند سالی است که هر از گاهی در شبکه‌های اجتماعی، بحث برانگیز می‌شود؛ یک روز فولاد ارفع، یک روز سنگ آهن مرکزی ایران - بافق، یک روز چادرملو و حالا فولاد آلیاژی!
مسعود عظیمی که بیشتر از نیمی از عمر کارمند بودن خود، مدیر ارشد اقتصادی بوده در حالی که جغرافیا خوانده است (!) را فردی آشنا به قوانین، در عین حال از او به عنوان فردی با هوش بسیار بالا و حافظه‌ای بسیار قوی نیز یاد می‌کنند.
این روزها که این چهره‌ی خیلی خاص و در عین حال مرموز به تیتر اصلی رسانه‌های استان تبدیل شده، حاشیه‌های دور و دراز او نیز دوباره مطرح می‌شود.


انتهای پیام

آفتاب یزد