برخورد پیکان با تیر برق

حوادث - تاریخ: ۱۳-۰۲-۱۳۹۶, ۰۲:۳۰
راننده خودرو پیکان وانت پس از برخورد با تیر برق به شدت مصدوم شد. به گزارش میزان، ظهر سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، یک دستگاه خودرو وانت پیکان در اثر انحراف از مسیر به شدت با تیر برق برخورد کرد. به دنبال این حادثه، یک دستگاه آمبولانس مرکز اورژانس تهران به محل اعزام شد. در بررسی‌های اولیه، مصدوم این حادثه که مردی ۳۲ ساله بود از نواحی مختلف بدن دچار آسیب‌های جدی شده بود که با اقدامات درمانی مناسب، جهت ادامه مراحل درمان به بیمارستان شهید فیاض بخش منتقل شد.
****
دستگیری قاتل دختر دانشجو
جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس از دستگیری راننده‌ای که پس از تصادف با دو عابر پیاده در شهرستان جهرم سبب قتل غیر عمد یک دختر دانشجو شده بود، خبرداد. به گزارش میزان، سرهنگ علی ذوالقدری گفت: در پی وقوع حادثه رانندگی در یکی از محله‌های شهرستان جهرم و اعلام آن از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110، بلافاصله ماموران در محل حادثه حاضر شدند.
وی افزود: در بررسی‌های اولیه ماموران مشخص شد یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 با دو دختر دانشجو که به صورت پیاده در حال حرکت بوده اند، برخورد کرده و راننده از صحنه متواری شده است. این مقام انتظامی با بیان اینکه مجروحان این حادثه رانندگی، به بیمارستان انتقال داده شدند، تصریح کرد: متاسفانه یکی از مجروحان به علت شدت جراحات وارده، در بیمارستان جان خود را از دست داد. سرهنگ ذوالقدری گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان و انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی گسترده، راننده خودرو در مدت کوتاهی شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه توسط ماموران پلیس دستگیر شد.