مرگ غم‌انگیز دختربچه 18ماهه
در حادثه رانندگی مقصر کیست؟

حوادث - تاریخ: ۲۴-۰۳-۱۳۹۴, ۰۰:۰۱
در سانحه رانندگی که در خیابان امام شهرستان میبد استان یزد رخ داد دختربچه 18ماهه به نام «فرناز» که سرنشین موتورسیکلت پدرش بود جان خود را از دست داد. فرمانده انتظامی شهرستان میبد در خصوص جزئیات این خبر گفت: در ساعت 12 و 20 دقیقه خبر برخورد
یک دستگاه‌سواری «جک» با یک دختربچه در خیابان امام میبد از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد و بلافاصله ماموران پلیس راهور میبد در صحنه حادثه حاضر شدند. سرهنگ ولی‌الله حسین محمدی افزود: با حضور ماموران در صحنه حادثه مشخص شد که راکب موتورسیکلت فرزند خود را جلو موتورسیکلت ورودی باک سوار کرده و در حال حرکت بود که یک خودرو نیسان با بی‌احتیاطی به‌صورت دنده‌عقب وارد خیابان می‌شود.
وی ادامه داد: راکب موتورسیکلت برای اینکه با نیسان برخورد نکند تغییر مسیر داده و تعادل خود را از دست می‌دهد در همین حین، دختربچه 18ماهه وی از روی موتورسیکلت به زمین می‌افتد و از سوی دیگر خودروسواری جک که احتمالا با سرعت بالا در حال حرکت بود با این کودک برخورد کرده و از محل متواری می‌شود. وی اظهار کرد:
در این حادثه تلخ و غم‌انگیز، طفل
بی گناه و معصوم به
نام «فرناز» پس از انتقال به بیمارستان، به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست مــی‌دهــد.فرمانده انتظامی شهرستان میبد با اعلام این موضوع که راننده خودرو متواری شناسایی شده و دستگیری وی در دست اقدام است خاطرنشان کرد: متاسفانه در این حادثه، عواملی از قبیل سوارکردن کودک روی باک موتورسیکلت، بی‌احتیاطی راننده نیسان و از سوی دیگر بی‌توجهی راننده خودرو سواری «جک» این حادثه تلخ را رقم زد.