فرمانده انتظامی استان یزد:
امروز اصناف سربازان میدان اقتصاد کشورند

اجتماعی - تاریخ: ۲۱-۰۳-۱۳۹۴, ۰۰:۰۱
آفتاب یزد- محبوبه مظفری: فرمانده انتظامی استان یزد در جمع اصناف و بازاریان گفت: اصناف در زمان جنگ تحمیلی، سربازان میدان جنگ و امروز، سربازان میدان اقتصاد کشورند.سردار ایرج کاکاوند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ، به وضعیت امنیتی کشورهای پیرامون ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: امنیت داخلی و فرامرزی کشور ما به برکت خون شهداست.
وی استقامت خانواده های شهدا را مثال زدنی دانست و ادامه داد: شهدای اصناف و بازار نیز مانند دیگر شهدا با تقدیم خون پاک خود سهم بسزایی در تعالی و حفظ دستاوردهای کشور داشتند. کاکاوند بر وظیفه اصلی اصناف یعنی شناساندن بازار اسلامی و توصیه‌های اسلام در رابطه با بازار اسلامی تاکید کرد و گفت: مردم باید بدانند بازار پاک و مدنظر اسلام، چه بازاری است.فرمانده انتظامی یزد ضمن اشاره به این مطلب که دشمن تمام توان خود را برای زانو درآوردن اقتصاد کشور به اجرا گذاشته است خاطرنشان کرد: اصناف بر پایه همدلی و هماهنگی، نقش مهمی در خنثی کردن توطئه‌های دشمن دارند. سردار کاکاوند معضلات و مشکلات اقتصادی کشور را بر وضعیت امنیت کشور اثرگذار دانست و گفت: تعادل در بازار به یقین نقش موثری در وضعیت امنیت خواهد داشت.
وی در ادامه همراهی مردم با پلیس را در ارتقای امنیت، مهم برشمرد و تصریح کرد: در هر کجا که اقشار مختلف مردمی وارد حوزه امنیت شده‌اند پلیس شاهد ارتقای امنیت بوده است.
سردار کاکاوند در خاتمه، پلیس را ادامه دهنده راه شهدای عزیز کشورمان دانست و خاطرنشان کرد: پلیس همواره راه شهدا را ادامه خواهد داد و در راستای برقراری نظم و امنیت مطلوب جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.