روی خط آفتاب

سیاسی - تاریخ: ۲۰-۰۹-۱۳۹۵, ۱۱:۰۱
علی: ملت هم خواهان بر کناری این وزیر می‌باشند مخصوصا مسکن مهری‌ها‌ از ایشان خاطره خوشی ندارند زیرا دستور داده شد که کارت عابر بانک کسانی که بدهی به بانک مسکن دارند (از بابت قسط‌ها‌ی مسکن مهر) مثلا چهارصد هزار تومان و قدری بالا و پایین را دیگر تمدید نکنند.
با سلام. متاسفانه هر سال و در همه دولتها کارمندان و بازنشستگان قربانی اقتصاد مریض و تورم نامشخص و اعلام درصد کاذب تورم که فشار زندگی را بیشتر به مردم ضعیف وارد می‌کند از
دو ماه پیش تا الان برنج از کیلویی 10000تومان به 12500تومان گوشت از کیلویی 30000تومان به 38000تومان دلار از؟ به؟ و... ولی افزایش حقوق 10درصد انصافا ضعیف کشی تا چه حد.
از روابط عمومی سیما خواهش می‌کنیم یک نظر سنجی درباره برنامه‌ها‌ انجام دهند چون برنامه شبکه‌ها‌ کلیشه‌ای و جذابیت عام ندارد به ویژه شبکه‌ها‌ی
یک تا چهار.
پاداش را به ریزعلی‌ها‌ نمی‌دهند بلکه به خاوری و... می‌دهند.
نعمت اله حسینی: دلم می‌خواهد نام تک تک این به ظاهر دلواپسان را بدانم و جواب چند سوال برایم روشن شود. اول اینکه هر کدام دارایی شان قبل از وضع تحریم‌ها‌ چقدر بوده و حالا چقدر است...
دوم اینکه چند نفر از آنها از دانشگاههای دولتی بیرون آمده اند... سوم اینکه شغل واقعی آنها چیست...
محمد رضا: آقای کریمی نوشته ات متین و درست است. دستمریزاد! خدایا انصاف عطا فرما.
با سلام پیشنهاد دارم که کمپینی ایجاد و فداکاری ریز علی را پاس بدارد به نحوی که شان این آزاد مرد هم حفظ شود.
از همه این حرف‌ها‌ گذشته عارف باید باشد چون یزدی است.
متاسفانه در شهرداری تهران نیروهای شرکتی رو بازی میدن.
شهرزاد: چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست....
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-15
2114- تشکر دارم از خانم خادم الشریعه به خاطر کار اخلاقی زیبای‌شان در مسابقه ورزشی، لذا به عنوان یک جوان ایرانی از کار ادبی و اخلاقی ایشان تشکر و قدردانی می‌کنم. امیدوارم ایشان را به عنوان برنده اعلام کنند. از مهریز یزد (9/9)
1826- از گیلان تماس می‌گیرم. یک کارخانه سنگ‌شکن است و تولید شن و ماسه می‌کند. این کارخانه شایعه کرده با فلان اشخاص شریک است. هر تن شن را 10 هزار تومان هم گران‌تر می‌فروشد و برای خود می‌تازد. سالهاست که چنین کاری را می‌کند، شاید جلوی این کارهای وی را بگیرند. از ماسال (9/9)
1452- با تشکر از درج پیام‌ها. مرتب پیامکی روی شماره تلفن من می‌آید نمی‌دانم شاید دایورت شده که دائم پیام می‌دهد که شما یک پیامک صوتی دارید. شماره یک را ارسال کنید... البته دیروز از مخابرات مازندران هم آمدند و کنترل کردند، اما متاسفانه مشکل حل نشده و دائم این تلفن ما زنگ می‌خورد. لطفا بررسی کنید این تلفن اعصاب ما را خراب کرده. (9/9)
1320- برخی‌ها فقط حرف خود را می‌زنند و فکر می‌کنند حرف آنها قانون است و لازم‌الاجرا. اینها به افکار عمومی هم هیچ توجهی ندارند و قانون‌گریزی می‌کنند. (9/9)
1317- آقای مطهری خود مجری قانون است. با قانون آشناست و دنبال بی‌قانونی نیست. وی فرزند شهید مطهری است. ضمن اینکه سالن محل سخنرانی وی آمادگی سخنرانی داشته و مجوزهای لازم هم داشته است. (9/9)
1147- آیا آقای دلواپس مجلس که خیلی حرف‌های عجیب می‌زند و انگ جاسوس را به این و آن می‌چسباند تشویش اذهان عمومی نمی‌کند؟ چرا جلوی این نماینده گرفته
نمی‌شود؟ (9/9)
1902- از اصفهان تماس می‌گیرم. اخیراً طی چند ماه گذشته آنتن‌دهی گوشی تلفن همراه در منطقه وسیعی از شهرک خانه اصفهان و به خصوص در محدوده منازل و آپارتمان‌ها به خصوص خیابان‌های اطراف فلکه ماه فرخی و خیابان گلستانه و کوچه‌های متصل به آن با مشکل عدم آنتن‌دهی موبایل در تمام طول شبانه‌روز مواجه شده است. از مسئولان محترم شرکت مخابرات و تلفن‌های سیار اصفهان تقاضای رسیدگی می‌نماییم. (10/9)
1802- در طول سالیان دراز کارکنان حق‌الزحمه‌ای صدا و سیمای مراکز استان از هیچ‌گونه پوشش بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی برخوردار نبوده‌اند. فقط در دو سه سال اخیر مبلغ 50 درصد قبض پرداخت فیش بیمه‌هایی که کارکنان به طور اختیاری خود را بیمه نموده‌اند می‌پرداختند، ولی متاسفانه از ابتدای سال جاری این پرداخت‌ها هم برای اغلب کارکنان زحمتکش برنامه‌ای که همکاری مداومی با این سازمان داشته‌اند به طور ناگهانی قطع شده است. هیچ پولی به آنها پرداخت نمی‌شود. لطفا مسئولان رسیدگی کنند. (10/9)
1742- از اصفهان تماس می‌گیرم. با نصب دوربین‌های تخلفات راهنمایی در شهرداری استان اصفهان در سر چهارراه‌ها که به طور ناگهانی همراه با فلاش زدن و نورخیره‌کننده آنها که حتی نوع دیگری هم نور بدون فلاش دارد رانندگان بخت برگشته به طور غیرعمد و اتفاقی با اندکی آمدن اتومبیل روی خط کشی عابر پیاده ناخودآگاه جریمه می‌شوند آن هم جریمه سنگین درحالی که چراغ هنوز قرمز نشده و ظاهرا هیچ گریزی هم از آنها نیست. تنها راه‌حل مجهز شدن تمام چراغ‌ها به سیستم تایمردار و نشان دهنده زمان تعویض چراغ از سبز به زرد و قرمز است. با تشکر از شما خصوصا
آقای ذاکری. (10/9)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-15