رئیس جمهور با پرداخت‌های نامتعارف قاطع برخورد کرد

سیاسی - تاریخ: ۲۷-۰۴-۱۳۹۵, ۱۶:۳۰
سید کاظم دلخوش سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع فیشهای حقوقی نامتعارف اظهار کرد: ما از این اتفاق متاثریم چرا که حاکمیت و مردم پشت سر رهبر همیشه در تلاش هستند تا نقاط ضعف اجرایی را حل کنند چرا که اگر مشکلی پیش بیاید همه بدنه نظام از آن آسیب می بینند.
وی افزود: به اعتقاد من نقاط ضعفی در قانونگذاری و اجرا و یا هر دو زمینه وجود داشته که باعث شده که این حوادث تلخ پیش بیاید.
این نماینده مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور و معاون اول وی ورود خوبی به موضوع فیش‌های حقوقی داشته‌اند و خوب عمل کردند گفت: خوشبختانه برخورد قاطع و جدی در این زمینه صورت گرفت اما در بدنه و برخی بخش‌ها باید دقت بیشتری می‌شد. مثلا وزارت اقتصاد باید از ابتدا توجه بیشتری می‌کرد و موضوع را ساماندهی می کرد و نمی‌گذاشت توپ در زمین رئیس جمهور بیفتد. البته آقای روحانی تمام قد از وزارت اقتصاد دفاع کرد و این حق ایشان بود اما دستگاه اجرایی نباید بگذارد همیشه از آقای روحانی هزینه شود.
به گزارش ایسنا، دلخوش با بیان اینکه وزارت اقتصاد باید پیش از این نسبت به اصلاح ماده ۲۴۱ قانون تجارت اقدام می کرد گفت:‌ هم‌چنین سازمان بازرسی و دیوان محاسبات باید نظارت کافی در این زمینه انجام می‌دادند تا این اتفاق باعث رنجش خاطر مردم و
رهبری نشود.