اهداء جوایز کارگاه طراحی گرافیکی
اهداء جوایز کارگاه طراحی گرافیکی

فرهنگی - تاریخ: ۲۷-۰۴-۱۳۹۵, ۱۶:۳۰
آفتاب یزد: مهندس کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، دکتر عیسی علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران و جمعی از اعضای شورای شهر تهران از کارگاه طراحی گرافیکی ورزش بازدید کردند. مهندس کیومرث هاشمی در حاشیه بازدید از فعالیت های صورت گرفته در کارگاه طراحی گرافیکی با موضوع ورزش گفت: از سوی کمیته ملی المپیک 20 سکه بهار آزادی و بسته ورزشی بازیهای المپیک به 20 نفر برگزیده هدیه داده خواهد شد. دکتر هاشمی با بیان اینکه طرح های ارائه شده از سوی گرافیست ها از خلاقیت، زیبایی و در عین نگاه طنزپرداز خوبی برخوردار بوده، افزود: با توجه به اهمیت حضور در یک عرصه بین المللی که در این دوره بیشترین تعداد را در بازی های المپیک داریم، گرافیست های حاضر در این کارگاه از سراسر کشور دین خود را به موضوع تقویت روحیه ملی و گسترش ورزش همگانی ادا کردند.
****
گرامیداشت پرویز کلانتری برگزار شد
آیین گرامیداشت زنده‌یاد پرویز کلانتری به همت گالری شهریور و با حضور جمعی از چهره‌های شناخته شده عصر جمعه
۲۵ تیر ماه برگزار شد. در این برنامه خسرو سینایی، نویسنده و کارگردان سینما در خصوص کارنامه هنری و زاویه نگاه خاص زیبایی‌شناختی کلانتری سخن گفت و جایگاه او در هنر ایران را بسیار
ستود. به گزارش ایلنا، لیلی گلستان، مدیر گالری گلستان سخنران بعدی این مراسم بود. او انسانیت، اخلاق و کار هنری خلاقانه استاد کلانتری را ستایش کرد و سپس از زحمات همسر و دو دختر او قدردانی کرد. گلستان به حضور پرثمر و راه گشای فرح یوسفی، همسر استاد زنده یاد کلانتری اشاره کرد و گفت: حضور او زمینه ساز زندگی هنرمندانه استاد بود و من به دوستی با خانم یوسفی افتخار می‌کنم.
جشن حافظ به بعد موکول شد
علی معلم از تغییر زمان برگزاری جشن حافظ خبر داد و گفت: شانزدهمین جشن حافظ که تا پیش از این قرار بود ۲۸ تیرماه در برج میلاد برگزار شود به دلایلی خارج از اراده برگزارکنندگان در این تاریخ برگزار نمی‌شود. به گزارش ایلنا، او ادامه داد: زمان برگزاری جشن حافظ به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.