محکومیت نانوای داعش!
محکومیت نانوای داعش!

سیاسی - تاریخ: ۵-۰۴-۱۳۹۵, ۱۶:۳۰
باخبرشدیم دادگاه شهر کپنهاک در کشور دانمارک، صاحب یک رستوران پیتزایی را محکوم به پیوستن به داعش و رفتن به سوریه برای جنگ کرده است. به گزارش عصرایران به نقل از العربیه، دادگاه متهم 24 ساله با تابعیت دانمارک- ترکیه را
به خاطر پیوستن به داعش در سوریه در سال 2013 مجرم شناخت. این مرد جنگیدن برای داعش را انکار می کند، اما می گوید در سوریه برای داعش یک نانوایی را اداره می کرده است.
**
ترور نافرجام یک مداح
با خبر شدیم فرحان علی وارث از مداحان صاحبنام اهل تشیع پاکستان در شهر کراچی مرکز ایالت سند در جنوب این کشور از یک حمله تروریستی جان سالم به در برد. ساعتی پس از آنکه گروهی از افراد مسلح ناشناس در کراچی با حمله به خودرو حامل امجد صابری قوّالی خوان و مدیحه سرای معروف اهل سنت پاکستان، وی را به قتل رساندند، حمله تروریستی دیگری برای کشتن فرحان علی وارث مداح اهل بیت (ع) در همان شهر نافرجام ماند.
**
از هر راهی می توانی خوبی کن!
شنیدیم نامزد اصلی دموکرات ها برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به اظهارات رقیب جمهوریخواهش در خصوص دین و مذهب او پاسخ داد. به گزارش انتخاب به نقل از وب سایت شبکه خبری سی.ان.ان ، هیلاری کلینتون در پاسخ به اظهارات دونالد ترامپ که گفته بود هیچ کس از دین و مذهب هیلاری کلینتون خبر ندارد گفت: « به قول ما متدیست ها، هر چقدر می توانی به هر کسی که می توانی، از هر راهی که می‌توانی خوبی کن». او بدون اشاره به اظهارات ترامپ و با بیان این مثل خود را پیرو مذهب متدیسم اعلام کرد که یکی از شاخه های مسیحیت پروتستان است.