مرگ مادر در درگیری برادرها !

حوادث - تاریخ: ۲۵-۱۲-۱۳۹۳, ۰۰:۰۱
در شهرستان بابل فردی که در درگیری با برادر کوچک خود با شلیک گلوله به سمت منزل وی مرگ مادرش را رقم زد، دستگیر شد. به گزارش پایگاه پلیس سرهنگ علی فقیه عبدالهی فرمانده انتظامی شهرستان بابل گفت: درپی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد درگیری خانوادگی بین دو برادر به نام‌های "قاسم" و "امیر- ط " که در همسایگی همدیگر زندگی می‌کردند در شهر امیرکلای این شهرستان بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان بابل افزود: در این درگیری برادر بزرگتر به نام " قاسم" با اسلحه شکاری اقدام به تیراندازی به سمت منزل برادر کوچکتر به نام " امیر" اقدام کرد که در نتیجه گلوله اشتباهی به مادرشان که پشت در منزل بوده اصابت کرد. فقیه عبدالهی خاطرنشان کرد: دراین حادثه مادر خانواده که به شدت مصدوم شده بود توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد. وی در ادامه تصریح‌کرد: مادر این افراد به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت وعامل تیراندازی که با به جا گذاشتن سلاح قبل از حضور ماموران از صحنه متواری شده بود در کمتر از 12 ساعت در یکی از مناطق روستایی شهرستان همجوار شناسایی و دستگیر شد.
متهم در بازجویی‌ها اعتراف کرد که به قصد ترساندن برادر خود به سمت منزلش شلیک کرده که گلوله به مادرش که پشت در قرار گرفته بود، اصابت کرد. متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و موضوع در دست بررسی است.