2 بانک مورد علاقه ترامپ هم او را تنها گذاشتند

اقتصادی - تاریخ: ۲۵-۱۰-۱۳۹۹, ۰۰:۰۱
دو بانک مورد علاقه ترامپ طی روزهای گذشته تصمیم گرفتند تا روابط خود با رئیس جمهوری آمریکا را کم کرده یا حتی متوقف کنند. بانک سیگنچر نیویورک خواستار استعفای ترامپ شده است. به گزارش فارس به نقل از اسپوتنیک، پس از اتفاقات هفته گذشته و حمله معترضان آمریکایی و حامیان ترامپ به کنگره این کشور 2 بانک مورد علاقه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، در حال فاصله گرفتن از وی هستند.
یک منبع آگاه گفته که در همین راستا دویچه بانک آلمان که 300 میلیون دلار به ترامپ وام داده، در حال تجدیدنظر در روابط خود با ترامپ است.
دومین بانک نیز بانک سیگنچر در نیویورک است که خدمات مختلفی را به خانواده و اطرافیان ترامپ از جمله ایوانکا، جرد کوشنر و مایکل کوهن به ارائه داده است. این بانک در حال بستن دو حساب شخصی ترامپ با موجودی 5.3 میلیون دلار است.
بانک سیگنچر در بیانیه خود اعلام کرده که ما معتقدیم اقدام درست استعفای رئیس جمهوری آمریکاست که این مسئله برای منافع ملت و مردم آمریکا بهترین گزینه است.
دویچه بانک آلمان ماه گذشته اعلام کرد که رزماری ورابلیک، بانکداری که برای ترامپ کار می‌کرد و به وی کمک می‌کرد تا روابط خود با دویچه بانک را مدیریت کند، پس از فشارها از سوی مقامات قضائی و نمایندگان مجلس آمریکا برای ارائه اطلاعات از سمت خود استعفا کرده است.